Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Ферари" доминира във втория брой на българския...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Ферари" доминира във втория брой на българския...

    С цели четири корици излиза вторият брой на българския "Топ гиър". Основна тема за списанието през юли е 60-годишнината на "Ферари".На италианската легенда са посветени повече от 40 страници. Именно този юбилей стана причина за забавянето на броя с няколко дни."Бащата" - британският "Топ Гиър", е още по-разточителен - той излиза с цели 60 колекционерски корици. На пазара е от около седмица, а тиражът му достигна близо 200 хил. копия.На четирите колекционерски корици на българското издание дефилират знаменитости като "Енцо" и "599 GTB Фиорано Панамерика", Михаел Шумахер и Сами Дейвис младши.Всички те са покрити от оригиналната корица на "Топ Гиър", изрязана по ефектен начин. На нея пък без излишна скромност стои в пълния си блясък "Ферари FXX".В специалното приложение за "кончетата" могат да се прочетат ексклузивно интервю с боса на компанията от Маранело Лука ди Монтедземоло, специален тест на "подвижната лаборатория FXX", откровения на състезателните инженери на Фелипе Маса и Кими Райконен и пр.Джеръми Кларксън е в стихията си - българската редакция публикува репортаж от негово гостуване в "Ягуар" и коментар за Формула 1.Балетът е по-интересен от Ф1, отсича безцеремонно Голямата уста на "Топ гиър".Във втория брой на нашето издание, който излиза на пазара в понеделник, има още репортаж за участието на трима българи в богаташкото рали Carbon Black, както и тест на българската кола "SMC Юниверс".повече инфо и снимки:http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1062770
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Мдаааааа...... И Бай Ви Киро вече си го купииии.... Заслужава си 4-те лева отвсякъде.... Сега остава да намеря време и да го прочета...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      40 страници Утре сутринта рано-рано поемам към най-близката будка.

      Коментар


        #4
        Aз преди месец си купих АУТО БИЛД,там има доста за Фаррарисимо.

        Коментар


          #5
          Аз пък с моя късмет от цяла кофа с ... баш ... да набарам, та ми се падна корицата с Шумахер Който си има късмет... Преди време бях луд читач и събирач на АМ Беда, Авто Мото Свят и АвтоТруд, но от 7 години на съм купил повече от 5 вестника. С ТопГиър май страстта ми се събуди Който още не си го е купувал, само да пробва! Много е читаво!!!
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            Като прочетох на заглавната страница на броя изказването на Кларксън, че Ф1 е по скучна от балет и ми дойдоха едни попържни на ум ....Ама като прочетох статията му - се оказа, че мнението му за Ф1 почти нъпълно се покрива с моето и че всъщност може би е прав. Особено за приспивния монотонен шум от болидите...п.п. А знаете ли колко човека са успяли да влязат в Гранде Пунто наведнъж...!? Ха познайте! Или прочетете
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X