Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пред КАТ няма опашки за регистрация на автомобили??! WTF?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пред КАТ няма опашки за регистрация на автомобили??! WTF?

    Днес случайно минах през КАТ и забелязах, че няма почти никаква опашка.. Някой да знае нещо по случая (дали са променили нещо по изискванията за прехвърляне) че скоро ми пробутаха едно Браво и още не съм го прехвърлил...
    Mercedes E230 Elegance

    www.secondparts.com
    www.hardwarebg.com/forum

    #2
    e айде сега - пробутаха, то ако не го искаш трудно става "пробутването" :D
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Към колко часа е било това. Един приятел е минал на обяд там .. пак е било фраш. Ходил е до КАТ и поне от входа на каналите .. пред бариерата и настрани покраи оградата към следствието е имало коли. Ти ако на това му викаш нямане. Ми то като предишното хахахахахаххахахахах

      Коментар


        #4
        Re: Пред КАТ няма опашки за регистрация на автомобили??! WTF

        Acimir написа:
        Днес случайно минах през КАТ и забелязах, че няма почти никаква опашка.. Някой да знае нещо по случая (дали са променили нещо по изискванията за прехвърляне) че скоро ми пробутаха едно Браво и още не съм го прехвърлил...
        Тоя па - пробутали. Кажи - подариха ми едно Браво и ще е самата истина.........щото си беше подарък направо.

        Коментар


          #5
          ако няма опашка пред КАТ - значи компютрите им отново са се сринали
          Brava 1.6 16V, Бензин

          Коментар


            #6
            Днес имаше 5 коли на кръст към 14 часа. Който дойдеше директно влизаше на каналите. Чак да се смае човек. Ама през седмицата са до колелото на 4-ти км

            Коментар


              #7
              The_Wicker_Man написа:
              Днес имаше 5 коли на кръст към 14 часа. Който дойдеше директно влизаше на каналите. Чак да се смае човек. Ама през седмицата са до колелото на 4-ти км
              Мда... и правят ужасно задръстване
              >Keep Walking<

              Коментар


                #8
                В петък по радиото казаха, че тази седмица КАТ няма да регистрира коли защото опашките били намалели ... може би затова не е имало никои - поредната простотия от пе*ерастите от КАТ
                Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

                Коментар


                  #9
                  kkp написа:
                  В петък по радиото казаха, че тази седмица КАТ няма да регистрира коли защото опашките били намалели ... може би затова не е имало никои - поредната постотия от пе*ерастите от КАТ
                  после не били прости ,по малко пари ли ще изкарат като няма много коли

                  Коментар


                    #10
                    Ти как го каза се едно тия пари са за тях. Те ако оставаха за тях ми се струва че и нощем щяха да остават да работят

                    Коментар


                      #11
                      колкото повече коли има толко повече ще искат да минават по-бързо

                      Коментар

                      Working...
                      X