Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новия Бравок във ВТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новия Бравок във ВТ

    Е все още не по улиците, но пък за сметка на това е в автосалона на ФИАТ във ВТ.Преди малко имах удоволствието да го пипна. Страшно съм впечатлен: перфектни форми, луксозен салон пред който салона на Грандето, което беше в съседство е направо постен и сякаш направен с подръчни материали. Изложения модел беше с JTD двигател. Цена около 33 хил ако се не лъжа. Иначе базовия модел около 20 и нещо. Наистина ми останаха очите в това зверче.
    Punto SX 1.1 55

    #2
    Това горе дето продават паметници нали?

    Коментар


      #3
      ThE_PuNiSHeR написа:
      Това горе дето продават паметници нали?
      ...и където погребват ...

      Коментар


        #4
        Точно там.И аз го гледам от един месец във варненския магазин за Фиат. Интересното е, че уж е Браво, а е с 5 врати (кой знае с колко ще е Бравата) .

        Коментар


          #5
          Днес за сефте го видях в София, сиво с 5 врати, в първия момент не го познах и докат се усетя само задницата му разгледах :D
          In Tipo Veritas

          Фиат Типо 1.6 DOHC
          Фиат Стило 1.6

          Коментар


            #6
            //// написа:
            Точно там.И аз го гледам от един месец във варненския магазин за Фиат. Интересното е, че уж е Браво, а е с 5 врати (кой знае с колко ще е Бравата) .
            Еми ново Браво с 3 врати няма..

            Коментар


              #7
              най-накрая и в ВТ да се появи :D ще трябва да отскоча до там май :D
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                У тая жега недей или си извикай една нова Октавиика от на Боровеца фирмата..поне те жулят на климатик

                Коментар

                Working...
                X