Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бой с скинари пред зала Универсиада!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бой с скинари пред зала Универсиада!

    Даваха по новините но без кадри Участвали са над 100 души Някой по запознат с случая?
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    Чудо голямо
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      Sko написа:
      Чудо голямо
      Пияни изродки се качват на коли и погубват няколко младежа, а ти от уличен бой си се впечатил... Чудо голямо, наистина!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Впечатлен съм от всичко в държавата ни......така че бих се впечатлил от уличен бой!Относно катастрофите и загиналите съм си изказвал мнението......Ми да не пият и да сядат зад волана и да карат разумно, ако имаха грам мозък нямаше да е така!
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #5
          dimmX написа:
          ...ако имаха грам мозък нямаше да е така!
          Скинарите също Сори колега, просто множко ми идват horror-темите напоследък
          Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
          Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

          Коментар


            #6
            Е, на скинарите това им е занаята все пак, егаси новината Все едно да излъчат репортаж за това че в някоя бензиостанция продават бензин
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #7
              Не знам за скинарие, ама снощи като се прибирах към 1:00ч. на ул. Черковна имаше 50 метъла и се трепеха нещо Ама на тях не мога да им разбера, дали се радват по този начин или се бият наистина Да не е имало някакъв концерт?
              BMW E90 320D
              ех. FIAT COUPE 2.0 16V
              ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
              ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

              Коментар


                #8
                Ц-ц-ц-ц То аслъ по-прости от пънкарите, са само скинарите, а пък на едно място събрани - това е мечтата им от детство http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1062116
                Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                Коментар


                  #9
                  Третата снимка е много добра! Yellow_Flash_Colorz_PDT_05
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар


                    #10
                    Този свят се е побъркал....! Не мога да разбера какъв е смисъла да се бият....! Всички са били там да се веселят...а какво е станало....! Общо взето всичко е "простотия до шия"...!
                    Lancia Lybra 2,4JTD '03
                    Фиат Браво 1.9TD75 '97
                    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                    Коментар


                      #11
                      Познавам доста и скинари и пънкари, та горе-долу си представям за какво е станала работата. Скинарите са решили че мразят пънкарите по принцип. Който и скинар да питаш това ще ти каже. Като са повече и като пийнат им порасва работата и са взели да се дървят на пънкарите, разменили са си няколко тупаника и от там - айде на камарата. По такива събирания все някой познава някой и се намесва на някоя от страните. Това е моята версия де Преди ставаха подобни работи по концертите, ама напоследък се поукротиха. Разликата беше че нямаше полиция да се меси Всичко се разминава с някое и друго насинено око и изкълчен крак или ръка.P.S. Не казвам че е правилно това което е станало, а просто че журналистите правят от мухата слон.Кофти е ако си от зрителите и попаднеш в побоя. Обикновено биещите се имат някаква "кауза", ама да си пас и да ти накомбят каската няма да е приятно...
                      Fiat Brava 1.6
                      Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
                      Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

                      Коментар


                        #12
                        на третата снимка мноо ме кефи как са го изкъртили тъпия скин. пънку не’а умре!!!
                        Fiat Punto S55 1.1
                        Fiat Forever!

                        Коментар


                          #13
                          standox_brava написа:
                          Този свят се е побъркал....! Не мога да разбера какъв е смисъла да се бият....! Всички са били там да се веселят...а какво е станало....! Общо взето всичко е "простотия до шия"...!
                          Еми не точно всички! Скинарите кво търсят на тоя концерт? Имам приятел който слуша пънк и на почти всички пънк концерти става така! Този просто беше по-грандиозен. Скинарите идват и нападат! И причината е в това че скинарите са фашисти, а пънкарите анти-капиталисти анархисти! Не е само в България така!
                          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                          Коментар


                            #14
                            в син сите немааа такиаа проблееемии
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              Искам да гледам бой между рапъри,металисти,пънкари и скинове
                              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                              Коментар

                              Working...
                              X