Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ватиканът зове към спазване на християнския морал на пътя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ватиканът зове към спазване на християнския морал на пътя

    вижте тук : http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1061321
    Тойота Приус

    #2
    Само попове със слънчогледи ни липсваха по пътищата Може би църквата напомня, че не взима никаква парса от глобите и иска да се пласира Yellow_Flash_Colorz_PDT_07 Честно казано тия католици са изчаткали добре че наскоро позволиха употребата на презервативи, та се успокоих малко хахахахахха Не знам дали анатемата на рокендрола е още в сила и богобоязливо си слушам Хендрикс А иначе много смешно са формулирали заповедите Липсват:- не пожелавай колата на ближния, нито жената в нея, нито майка му - не кради колата на ближния, нито джантите, нито чистачките... А любимо би ми станало: Ако ти ударят на паркинг единия калник, обърни колата да ти ударят и другия или - Ако имаш 2 чистачки, дай едната на ближнияЦ-ц-ц-ц
    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

    Коментар


      #3
      Автомобилистите са призовани да спазват пътните норми, да карат с чувство за морална отговорност и да се молят зад волана. Светият престол апелира към шофьорите да се прекръстват преди пътуване.
      Струва ми се, че все повече софийски шофьори спазват препоръките на светите отци! :P(поне що се отнася до молитвите зад волана и прекръстването преди пътуване!)
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #4
        Уредиха се вярващите... Прекръстват се и готово... Ми ние атеистите кво ще правим?!?

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Уредиха се вярващите... Прекръстват се и готово... Ми ние атеистите кво ще правим?!?
          Ми кво, засилваш на 4-та , пускаш волана и почваш да се молиш на господ да те приеме в правата вяра!
          Настоящата - Ford Focus ST
          Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
          Франкенщайн - R.I.P.
          Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

          Коментар


            #6
            Смешници! Тия ли ще ми говорят за морал...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар

            Working...
            X