Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тема от Lancia - форума.....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тема от Lancia - форума.....

    Нямам идея какво да кажа!http://www.lancia-bg.com/forum/viewt...htmlЧудно ми е как е успял колегата!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    #2
    140 на 1 незнам ка колегата е успял да направи това нещо честно, нали си има ограничители
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Вместо някоя друга предавка е набил 1-ва което е странно за мен как е успял да включи даже, а не че е направил 140 на 1-ва!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        това да го видя не мога да го повярвам хахаххаха още нещо от фолклора или ние ядеме доматите с колците !! p.s.из тия форуми има хора с богато въобръжение обаче
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          soulkeeper написа:
          140 на 1 незнам ка колегата е успял да направи това нещо честно, нали си има ограничители
          Ако делтата е карбуратор няма ограничител
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            dimmX написа:
            Вместо някоя друга предавка е набил 1-ва което е странно за мен как е успял да включи даже, а не че е направил 140 на 1-ва!
            да де това казвам и аз
            FIAT - TIPO 2.0i.е

            Коментар


              #7
              Дам май колегата ни мята по върбите :D и не вярвам,че въобще може да включи на 1-ва с тая скорост!
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #8
                Що не пробва колегата да включи задна?

                Коментар


                  #9
                  аххахахаххахахахах Бас ловя,че тогава ще изкочи с седалката и кормилото в ръце......хахахахах
                  now. BMW E39 523i '98 170hp
                  ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                  ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                  Коментар


                    #10
                    //// написа:
                    Що не пробва колегата да включи задна?
                    Пред мене един го направи веднъж и нищо не стана, колата си загасна и после си запали като момченце и тръгна напред даже Беше автоматик колата.Скорост-около 80-90км/ч.
                    N.Y. State of Mind

                    Коментар


                      #11
                      е добре де, то нали има някакви инерционни ли са, не ги знам какви са там предпазители (поне от относителната ми техническа култура ми се струвая, че може да са инерционни), които пречат да стане такова нещо... На моита съм прбвал, правил съм и по 60 на първа, няма проблем. Обаче, при скорост на 20-30 км/ч изкараш ли първата накъдето и да е, втора, трета, свободна, после няма вкарване обратно (влиза, ма с адски зор и трябва да си бахти супер заплес, за да не усетиш че нещо умишлено те спира ), все едно се спуска някаква пластина и лоста сам се прибутва към трета. Същото съм пробвал и със задната. При съвсем леко движение напред, заднатапо също се блокира и примерно от пета на задна няма начин, там със сигурност има пластина, по която лоста сам се плъзва на четвърта...

                      Коментар

                      Working...
                      X