Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отнемане на книжка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Аз съм лесен - нямам кола > не карам > нямам проблем Въпреки това ще възстановявам при първа удобна възможност, защото е важно да тече срока от една календарна година, до следващото възстановяване П.П.Томи, аз съм пробвал с акт в една небезизвестна фирма на приятел и не ме допуснаха до възстановяване Точно поради тази причина обжалвам, връщат ми синьото талонче и тогава възстановявам, което е най-често практикуваната система от шофьорите, да не казвам, че е масова :D

    Коментар


      #17
      аз като системен нарушител го казвам най-отговорно !пак при приятел ,който възстановява точките (моите и на повечето ми приятели ) даже само номера на акта писах последният път нищо повече и той си ги оправя в кат !!примера е пресен от миналия месец ,защото тогава ми изтича 1-та година и гледам да "презареда" а иначе за талончетата и обжалванията имам такива преживявания,че даже ходих и на съд заради една вдигната бариера p.s. 13-точки срещу 100-нка на тебе колко ти взима твоя приятел аз даже исках по 26 да си купувам ама не става
      фиатче Браво 2.0

      Коментар


        #18
        60лв. си струва нормален, редовен курс за възстановяван при него!На мен ми взима 70лв. ако не ходя, иначе без приятелската отстъпка и без посещение е 100лв. или 120лв.

        Коментар


          #19
          и аз възстановявах преди време и с възстановените съм на 3т , отидох с акта, удоволствието ми струваше 70лв и 1час киснене вместо 4-5 или там колкото са

          Коментар


            #20
            Аз съм възстановявал три пъти легално и веднъж по втория начин, та затуй имам 1т. иначе отдавна да нямам книжка

            Коментар


              #21
              tomazo написа:
              за точките синьото талонче ,не е задължително да е в теб преснимваш акта и си готов !!Как реши ,че са ти свършили точките ?? ако е с последен акт ,обжалвай и през това време си възстанови 13 !!Няма да се шашкаш на мене 2 пъти се опитват да я вземат ама не става А карането без книжка после ,я те спрат я не ,с 50 лева се оправяш ,а глобата е точно 300 лева ,демек имаш 6 спирания бонус !това в рамките на шегата !!Сигурен ли си ,че ще ти вземат книжката и защо ?Има варианти ,но зависи твоя какъв е ,само ако е за алкохол гориш !
              аз се водя на отчет в Кюстендил, но живея в София. помолих бра’дчеда ми (офицер от местната полиция) да ми земе талона и той днес ми се обади с убавата вест. Даже ми каза, че ще ми пратят официална покана да се явя в кат, с книжката и лична карта.... - той ми каза, че лично той не може да ми помогне....п.п. книжката и последния ми акт, все още са си у мен.
              "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
              (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

              Коментар


                #22
                абе нещо май се отплеснахме, а аз се отчайвам все повече и повече - нека някой от тези които са възстановявали и имат доверени хора да драснат по едно ЛС. ако свършиме работа многото алкохол и други пороци се подразбират.п.п. за да разберете колко ми е гадно - зимат ми книжката точно като се записах на курсове за кат. А (мотори, алабала)...
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #23
                  Kuku написа:
                  За възстановяване, задължително синьото талонче трябва да е в теб
                  Аз като си възстановявах точките, синьото талонче беше в КАТ. даже и наказателното постановление не беше излязло...
                  Настоящата - Ford Focus ST
                  Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                  Франкенщайн - R.I.P.
                  Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                  Коментар


                    #24
                    Казвам само каквото съм видял - мен за синьо талонче ме върнаха

                    Коментар


                      #25
                      Абе нямаше ли нещо от сорта, че като са ти останали еди колко си точки ти взимат книжката?! Та как може с 1 точка да имаш такава?!
                      >Keep Walking<

                      Коментар


                        #26
                        Walker написа:
                        Абе нямаше ли нещо от сорта, че като са ти останали еди колко си точки ти взимат книжката?! Та как може с 1 точка да имаш такава?!
                        Ооо книжка си имаш, докато имаш точки в талона.Така че едната точка си е златна точка :D
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          #27
                          ми спаси си да си върнеш точки а др което мисля че става е като си изкараш нова категория ти връщат точките само че не знам за А дали ще ти ги върнат или за по горна ще трябва да изкараш
                          Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
                          Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
                          Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

                          Коментар


                            #28
                            Как проверяваш колко точки ти остават?
                            A20DTH ЖТД ама не баш
                            1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
                            Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

                            Коментар


                              #29
                              BO написа:
                              Как проверяваш колко точки ти остават?
                              Отиваш в КАТ и питаш. А пък, ако са ти останали под 9 т., май изпращат уведомително писмо.
                              Настоящата - Ford Focus ST
                              Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                              Франкенщайн - R.I.P.
                              Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                              Коментар


                                #30
                                Korun написа:
                                BO написа:
                                Как проверяваш колко точки ти остават?
                                Отиваш в КАТ и питаш. А пък, ако са ти останали под 9 т., май изпращат уведомително писмо.
                                тц - не пращат, а и не казват (май некакви молби ме караха да пиша) - аз ако знаех че имам само 9 точки, нали щях да мина един опреснителен....
                                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                                Коментар

                                Working...
                                X