Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отнемане на книжка...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отнемане на книжка...

    Някой знае ли точния срок, за който се отнема книжка, за свършили точки? също и какво се прави после за да си я получиш?
    "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
    (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

    #2
    мнооого лошо колега срока е 6 месеца и после се ходи на психо, курс, изпит листовки, изпит градско, сеедно зимаш книжка наново + едно психо отгоре , и много важно - ГЛЕДАЙ ДА НЕ ТЕ ПИПНАТ В ТОВА ВРЕМЕ ДА КАРАШ БЕЗ КНИЖКА - ЧЕ ТОГАВА Е ОЩЕ ПО ЛОШО
    SASTEZATEL

    Коментар


      #3
      Точно така - 6 месеца лишаване и после проверочен

      Коментар


        #4
        само да уточня, че ако те хванат без книжка санкцията е само паричнамай беше до 300 лева
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          ХМ, таех някаква надежда да е 3 месеца...а м/у другото, как се гледа да не те хванат
          "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
          (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

          Коментар


            #6
            charlie написа:
            ХМ, таех някаква надежда да е 3 месеца...а м/у другото, как се гледа да не те хванат
            Не се кара без книжка ... Или ако се налага се минава по маршрути дето по принцип не седят ченгета
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              върнал ли си книжката или още не си

              Коментар


                #8
                още е в мен
                "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                Коментар


                  #9
                  проба ли да възстановиш

                  Коментар


                    #10
                    За възстановяване, задължително синьото талонче трябва да е в теб

                    Коментар


                      #11
                      Колкото и пуберски да звучи, ще ми вземат... ДЕДОВЯ!По-скоро и да ми я вземат, ще спра да карам като ми цъфнат налъмите!Иначе е неприятно, да.Наскоро "купувах" точки щото бях на... 8 или 9.И бях на ръба.Реших все пак да не направя решителна крачка напред
                      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                      Коментар


                        #12
                        Аз имам 1т.

                        Коментар


                          #13
                          Kuku написа:
                          Аз имам 1т.
                          Леле, леле...Мислех си че аз си играя с огъня а то имало и по-големи екстремисти от мен
                          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                          Коментар


                            #14
                            да, ама аз я направих тази крачка и сека не мога да разбера падам ли, или все още съм закачен на последния тънък косъ....
                            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                            Коментар


                              #15
                              за точките синьото талонче ,не е задължително да е в теб преснимваш акта и си готов !!Как реши ,че са ти свършили точките ?? ако е с последен акт ,обжалвай и през това време си възстанови 13 !!Няма да се шашкаш на мене 2 пъти се опитват да я вземат ама не става А карането без книжка после ,я те спрат я не ,с 50 лева се оправяш ,а глобата е точно 300 лева ,демек имаш 6 спирания бонус !това в рамките на шегата !!Сигурен ли си ,че ще ти вземат книжката и защо ?Има варианти ,но зависи твоя какъв е ,само ако е за алкохол гориш !
                              фиатче Браво 2.0

                              Коментар

                              Working...
                              X