Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

къмпинг "Каваците"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    къмпинг "Каваците"

    Някой знае ли как е тази година на къмпинг "Каваците" - цени за палатки, заведения и др. Ходих преди две години и много ми хареса. Зимата гледах по телевизията, че имат проблеми със собствениците на земи. Рових се из нета, но на нищо ново не попаднах. Благодаря предварително!
    FIAT Marea 1.9TD Weekend

    #2
    http://www.russalka-holidays.com/rus...mили/05502/ 2413,/05502/ 2261
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Благодаря! Телефоните свършиха работа.
      FIAT Marea 1.9TD Weekend

      Коментар


        #4
        Би ли споделил информацията, защото и мен ме интересува?!

        Коментар


          #5
          Една женица ми отговори. Интересувах се само от къмпиране с палатки. Каза ми така: за юли, август за палатка - 6 лева, отделно на човек по 6 лева + 1.50 на човек курортна такса и 5 лева такса за автомобил. Звънни пак защото като говорих имах хора на главата си и може да несъм разбрал добре.Преди две години ходих сякаш цените бяха по-ниски и много ми хареса - изживяването си струва.
          FIAT Marea 1.9TD Weekend

          Коментар


            #6
            Мен хотела ме интересува, ама на дали ще има места вече

            Коментар


              #7
              Пробвай може да има места.
              FIAT Marea 1.9TD Weekend

              Коментар


                #8
                Някой пробвал ли е бунгалата там, да сподели как е? Цени/условия?

                Коментар


                  #9
                  batececo написа:
                  Някой пробвал ли е бунгалата там, да сподели как е? Цени/условия?
                  Аз преди 2-3 години бях в такова бунгало там дето е без ВЦ 2 легла, на крайната редичка до оградата на смокините. Утвън изглеждаха бая паянтови, но отвътре бях приятно изненадан. Какво да кажа, спартанско оборудване - запазени и свежи шкафчета, гардеробче и една маса с огледало (сравнително голямшко) и ламба, като тези дето се гримират жинити . Хубави чисти чаршафи (снежнобели ), приятномиришещи одеала и нескърцащи "русенски" легла. Бе с 2 думи много яко Дано са се запазили така и до днес.

                  Коментар


                    #10
                    Не зная кога мислите да ходите там, но вероятно ще бъдем там от 15ти август, така че ако някой ще ходи тогава да каже. Вечерите там са супер - еле с приятна компания, ракийка, салатка, бира, море и още нещо...
                    FIAT Marea 1.9TD Weekend

                    Коментар


                      #11
                      На ’Каваците’ ще бъда или по-точно на "Смокините" - хасковския лагер над пътя от 17.07 до 27.07 или от 27.07 до 6.08 - надявам се да е второто защото такива бяха първоначалните планове и компанията е страхотна ама май нещо са ме прецакали в съвета някакви връзкари .Ако някой е по това време там може да съберем фиатките да си поговорят.
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        И аз мисля да се пускам по къмпинзите края на юли, началото на август с бравото и палатката, но не са уточнени подробностите.

                        Коментар

                        Working...
                        X