Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ей това се казва обява за пример!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ей това се казва обява за пример!

    Ето това колеги се казва обява за чудо и приказ!!! Всички които пускат обяви трябва да се поучат от колегата...http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16819
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Re: Ей това се казва обява за пример!

    rustson написа:
    Ето това колеги се казва обява за чудо и приказ!!! Всички които пускат обяви трябва да се поучат от колегата...http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=16819
    А на мен не ми хареса обявата. Мисля, че трябва да се напишат няколко абзаца... и да не се обяснява като руска протяжна песен. Хареса ми модела на колата, но като видях, че няма много нови редове и подредба престанах да я чета. Иначе е хубаво наистина да се дава изчерпателна информация!
    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

    Коментар


      #3
      За да НЕ се обаждам, в иначе много изчерпателната и прекалено отегчителна обявата на момчето, ще отбележа тук, че това е поредното "BravoHGT" с броня от обикновено "Bravo" Някой следи ли бройката на мелезите, че аз я загубих вече.... А да не говорим за смехорията, че заради махнатия ограничител, колата върви до 7200 оборота

      Коментар


        #4
        Kuku написа:
        За да НЕ се обаждам, в иначе много изчерпателната и прекалено отегчителна обявата на момчето, ще отбележа тук, че това е поредното "BravoHGT" с броня от обикновено "Bravo" Някой следи ли бройката на мелезите, че аз я загубих вече....
        И само един Air bag...А трябва да са два ( 2.0 20v е топ версия с два серийно)
        Настоящата - Ford Focus ST
        Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
        Франкенщайн - R.I.P.
        Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

        Коментар


          #5
          Не, втория е екстра - и мойто нямаше втори, даже много рядко съм виждал от старите с два

          Коментар


            #6
            Kuku написа:
            За да НЕ се обаждам, в иначе много изчерпателната и прекалено отегчителна обявата на момчето, ще отбележа тук, че това е поредното "BravoHGT" с броня от обикновено "Bravo" Някой следи ли бройката на мелезите, че аз я загубих вече.... А да не говорим за смехорията, че заради махнатия ограничител, колата върви до 7200 оборота
            хгт-тата след 98-ма май са с другата броня,по старите са с нормална
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар


              #7
              Цъ - винаги се е произвеждало с другата броня! Само на последните монтират броня, като на "Marea" и фарове с лупи - за справка, виж на колегата "v_a_c_h_o_o" аватара и конкретно бронята (той е писал в обявата) Тази броня, на колата от обявата, е за всяко друго "Bravo", но не и за "HGT"

              Коментар

              Working...
              X