Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По-високи ли са цените на колите по форумите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    По-високи ли са цените на колите по форумите

    според вас не се продават на по-високи цени от авто пазарите, та дори и мобиле? може би е обяснимо, че повечето тук сме привързани към колите си и се грижим за тях, съответно искаме да си избием парите при продажба. дори ми се струва, че в мобиле също са по-високи цените отколкото ако се търси по вестници, директно обява на кола и горубляне.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Аз не съм забелязал тук да се продават много коли, ма де да знам? Пък и рядко влизам в раздел "продава"...Ако търся да си избия парите, трябва да я продавам моята на цена, която никой няма да даде (че и ще ми се смеят даже)

    Коментар


      #3
      Ако имаш предвид софийските пазари като Горубляне и другите автокъщи по София, според мен във форумите са малко по-евтини.Скоро обаче минавах през Дупница и ей така от любопитство минах през някокло автокъщи там, цените бяха доста ниски.Например Браво ЖТД за 4500, Пунто2 за 5400 и други такива.Тук никой няма да видиш да продава такива коли за такива цени.Поне хилка отгоре.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        sachma написа:
        Ако имаш предвид софийските пазари като Горубляне и другите автокъщи по София, според мен във форумите са малко по-евтини.Скоро обаче минавах през Дупница и ей така от любопитство минах през някокло автокъщи там, цените бяха доста ниски.Например Браво ЖТД за 4500, Пунто2 за 5400 и други такива.Тук никой няма да видиш да продава такива коли за такива цени.Поне хилка отгоре.
        В Дупница са най-големите боклуци от цяла България. Там и без пари да ми я дават, няма да я взема ...

        Коментар


          #5
          sachma написа:
          Ако имаш предвид софийските пазари като Горубляне и другите автокъщи по София, според мен във форумите са малко по-евтини.Скоро обаче минавах през Дупница и ей така от любопитство минах през някокло автокъщи там, цените бяха доста ниски.Например Браво ЖТД за 4500, Пунто2 за 5400 и други такива.Тук никой няма да видиш да продава такива коли за такива цени.Поне хилка отгоре.
          що беаз си продадох бравото 1.9жтд ’99 за 5000колата беше обслужена преди 5000км и с ново СД и сменено масло преди 200км

          Коментар


            #6
            Винаги бих препочел кола от форум Аз даже съм забелязал, че са по-евтини по форумите...
            == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

            На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

            Коментар


              #7
              wwweb написа:
              sachma написа:
              Ако имаш предвид софийските пазари като Горубляне и другите автокъщи по София, според мен във форумите са малко по-евтини.Скоро обаче минавах през Дупница и ей така от любопитство минах през някокло автокъщи там, цените бяха доста ниски.Например Браво ЖТД за 4500, Пунто2 за 5400 и други такива.Тук никой няма да видиш да продава такива коли за такива цени.Поне хилка отгоре.
              В Дупница са най-големите боклуци от цяла България. Там и без пари да ми я дават, няма да я взема ...
              абе гледай сега, някой по форума като си продава колата и като му покажеш, как за 1000 лв по-малко можеш да си купиш по-нова година/например де/ и почват да ти обясняват как онази е боклук, как тази няма да пипнеш 2 години и т.н. само че човек никога не знае. брат ми преди 2 години си взе мотор от едни бандити в дупница. скъса го от каране и смени 2 неща за 2 години/сезона по 6-7 месеца/ - акумулатор, кйто беше заминал още при покупката и бензинова помпа. това е за 2 години, а направиха обиколка на черно море- Турция, Грузия ала-бала и се върнаха през Румъния- мисълта ми е, че бая километри му врътна без никакви проблеми, ама нищо друго освен това, което ти казах не е сменял. така че не знам дали може да се твърди това за дупница. нека и други колеги да кажат де, възможно е греша. а какво разбираш под боклуци- ако е че няма тасове и т.н. за някои не е важно, мен лично единствено ме интересува да е ок технически например
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                1115 написа:
                sachma написа:
                Ако имаш предвид софийските пазари като Горубляне и другите автокъщи по София, според мен във форумите са малко по-евтини.Скоро обаче минавах през Дупница и ей така от любопитство минах през някокло автокъщи там, цените бяха доста ниски.Например Браво ЖТД за 4500, Пунто2 за 5400 и други такива.Тук никой няма да видиш да продава такива коли за такива цени.Поне хилка отгоре.
                що беаз си продадох бравото 1.9жтд ’99 за 5000колата беше обслужена преди 5000км и с ново СД и сменено масло преди 200км
                Гледам Алфа си си взел. Някоя снимчица това-онова

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  wwweb написа:
                  sachma написа:
                  Ако имаш предвид софийските пазари като Горубляне и другите автокъщи по София, според мен във форумите са малко по-евтини.Скоро обаче минавах през Дупница и ей така от любопитство минах през някокло автокъщи там, цените бяха доста ниски.Например Браво ЖТД за 4500, Пунто2 за 5400 и други такива.Тук никой няма да видиш да продава такива коли за такива цени.Поне хилка отгоре.
                  В Дупница са най-големите боклуци от цяла България. Там и без пари да ми я дават, няма да я взема ...
                  абе гледай сега, някой по форума като си продава колата и като му покажеш, как за 1000 лв по-малко можеш да си купиш по-нова година/например де/ и почват да ти обясняват как онази е боклук, как тази няма да пипнеш 2 години и т.н. само че човек никога не знае. брат ми преди 2 години си взе мотор от едни бандити в дупница. скъса го от каране и смени 2 неща за 2 години/сезона по 6-7 месеца/ - акумулатор, кйто беше заминал още при покупката и бензинова помпа. това е за 2 години, а направиха обиколка на черно море- Турция, Грузия ала-бала и се върнаха през Румъния- мисълта ми е, че бая километри му врътна без никакви проблеми, ама нищо друго освен това, което ти казах не е сменял. така че не знам дали може да се твърди това за дупница. нека и други колеги да кажат де, възможно е греша. а какво разбираш под боклуци- ако е че няма тасове и т.н. за някои не е важно, мен лично единствено ме интересува да е ок технически например
                  Абе не е баш така. Давам пример от нашия форум. Мисля, че брава се продаваше .. туй онуй. Да бравата беше перфекциозна. На външен вид ловеше окото. Не беше неква точилка, просто стандартна брава която беше много лъскава. И бам .. еди ква си цена. И хората от форума почнаха да му казват как много му дирят, това онова и той отвърна. Аз толкоз и диря, пък дали ще има някой да ми даде толкоз е друг въпрос. За всеки влак си имало пътници. И друго. Примерно .. дава цена 5000 лв. Пише после ГОЛЯМО намаление. Цъкаш и гледаш нещо от рода на 4970 лв. Или само и само да държи темата отгоре пише. 4999, 4998, и т.н.

                  Коментар


                    #10
                    аз си спомням преди време на един колега от форума бравото хгт, не искам да му казвам ника, вече не във форума, но няма значение. много лъснато, супер изглеждаше на външен вид, той направил обява перфектна, описание колко е добра и как никога не е пипал нищо по нея. искаше и адски много пари не си спомням точно колко, но мисля около 9 бона. това става преди година. след като я взе някой, после се пусна тема как двг е станал леш след 100 км и как е била само закрепена. това по повод предпочитането на кола от форум
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      Ами да, за съжаление е така.А и нещо друго-гледам има няколко човека(а може и доста да са, не знам) си имат автокъщи и внасят коли и ги пускат във форума.Тогава каква е разликата между кола от автокъща и кола от форума, питам аз?Щото те в обявите всички са супер, добре поддържани, сменени консумативи и т.н. качваш се и караш. Това за Дупница не знам коко е вярно, едва ли джамбазите са се наговорили всички счупени коли да ги карат да ги продават в Дупница...
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        Колеги, пак се намесвам.Много се дразня на такива, дето вземат кола да речен за 5000, после вкарат за ремонти още 2000, карат я 2-3 години и после се опитват да я продават за 6000-6500 с аргумента че били вкарали 2000 и я давали на далавера. Бах ти и далаверата.Аз парите, които съм ги налял в колата ги считам за невъзвръщаеми разходи, за пари, похарчени за удоволствие. Не бих тръгнал да товаря цената с такива суми...Цената на колата според мен се определя от пазара. Ако има 20 обяви за даден модел кола около 5000 лв, НИКОГА не бих дал за същата 7000 например, само щото била подържана... - а дали е така? И къде е гаранцията, че тези от по 5000 не са поддържани? Пример - Аудито, дето го карам излезе с газовия инжекцион 14 хилки (преди известно време). Сега шефа говори да го продава, но пазара му диктува цена около 7-7.500. Това е положението....Форуми, не форуми, навсякъде според мен е едно и също...

                        Коментар


                          #13
                          Според мен положителното на форумите е че при по-голяма част от потребителите можеш да разбереш цялата история на колата ,това дали и как е потдържана.Това е добре защото човек може да си направисметка какво копува.Поповод цената по форумите - всеки форум си има коли който са мнго "добри" потдържани и гледани т.е. коли за маняци на който се искат повече пари от нормалното т.е. повече от цените по автокъщите и пазарите, но това са коли на който спокойно можеш да се качиш и да караш.
                          FIAT - TIPO 2.0i.е

                          Коментар


                            #14
                            doofiat написа:
                            Гледам Алфа си си взел. Някоя снимчица това-онова
                            Ето една актуална снимка от последния час

                            Коментар


                              #15
                              1115 написа:
                              doofiat написа:
                              Гледам Алфа си си взел. Някоя снимчица това-онова
                              Ето една актуална снимка от последния час
                              Типично по италиански

                              Коментар

                              Working...
                              X