Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Пунто Спортинг

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Пунто Спортинг

    Колеги решил съм да минавам на по - икономичен автомобил, ето защо преди да съм постегнал моя за продажба, искам да попитам има ли интерес някой към Спортинг 1.6 с клима (без проблеми) ел стъкла, възглавница на волана, халогени, спортно гърне, музика, 15" джанти от седичито на ред сторм и тн на 120000 км? това е просто запитване, ако има интерес веднага качвам в Продава със снимки. Това, което има да се смени са амортесиорите, които са спорнти в момента и консумативи. Ако има интерес към колата ще и смиеня каквото трябва и така Помислете Фичо е готин ама на студент 10/100 малко ми идват много...
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Re: Фиат Пунто Спортинг

    viktorson написа:
    Колеги решил съм да минавам на по - икономичен автомобил, ето защо преди да съм постегнал моя за продажба, искам да попитам има ли интерес някой към Спортинг 1.6 с клима (без проблеми) ел стъкла, възглавница на волана, халогени, спортно гърне, музика, 15" джанти от седичито на ред сторм и тн на 120000 км? това е просто запитване, ако има интерес веднага качвам в Продава със снимки. Това, което има да се смени са амортесиорите, които са спорнти в момента и консумативи. Ако има интерес към колата ще и смиеня каквото трябва и така Помислете Фичо е готин ама на студент 10/100 малко ми идват много...
    Дай снимки да го видим де
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      те джантите са като на твоето типо а снимките по-натам да го снимам сега по - актуално
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        колега щом си решил да го продаваш давай го интерес незнам колко ще има , аз продавам отдавна типока и няма особен интерес.Все пак ти продаваш пунто незнам коя година е , но може и да има инерес знае ли човек.успех в продажбата
        FIAT - TIPO 2.0i.е

        Коментар

        Working...
        X