Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голи велосипедисти срещу колите и замърсяването

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голи велосипедисти срещу колите и замърсяването

    Протестираха на 2 континента срещу опасността, която представляват автомобилите и замърсяването, което те причиняват, предаде Франс Прес. В Мадрид 300 колоездачи нудисти се събраха на централния площад Сибелес, за да осъдят замърсяването, пораждано от автомобилите.В Париж десетки голи и полуоблечени колоездачи тръгнаха от източната част на града към квартала на операта в центъра на френската столица. Петима от протестиращите бяха арестувани заради ексхибиционизъм. В Лондон към голото каране на велосипеди се присъединиха 700 души, които манифестираха по-малко или повече разсъблечени в Хайд парк. Някои от тях бяха напълно голи, а други прикриваха деликатните части на тялото си с рисунки или със скоч. В Бристол 200 голи колоездачи също се включиха в протеста. В Северна Америка идеята беше подкрепена в Монреал, където няколко десетки голи колоездачи, прекосиха улиците на квебекския мегаполис, наблюдавани от тълпа от неколкостотин зяпачи. В Мексико стотина голи колоездачи манифестираха в туристическия квартал на мексиканската столица. Подобен протест на африканския континент обаче не се състоя. Властите в Южна Африка забраниха предвиденото голо каране на велосипеди в Кейптаун поради липса да достатъчно полицаи, които да охраняват проявата. Голото каране на колелета е по призив на базираната в Арагона, в Испания асоциация
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    ...е някоя снимка няма ли.....

    Коментар


      #3
      Авео написа:
      ...е някоя снимка няма ли.....
      ЕЙ!!! Палавник! Даваха репортаж по телевизията... :D
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        Ето малка част от протестиращите:http://trace.data.bg/Pics/Snimki%20v...frans.gifп.с. модератора да махне поста ми, ако смята, че е нецензурно.
        Ex Fiat 126P
        Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
        Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
        Alfa Romeo 147 1.6 TS
        Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

        Коментар


          #5
          Веднага се присламчвам към тази групичка :D

          Коментар


            #6
            ...купувам колело...справки - Авео

            Коментар


              #7
              и аз, и азМоето да е без рамка, имам си

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                и аз, и азМоето да е без рамка, имам си
                ...дай да протестираме бе....измисли кво ни мъчи и се вдигаме......

                Коментар


                  #9
                  Авео написа:
                  Immortal написа:
                  и аз, и азМоето да е без рамка, имам си
                  ...дай да протестираме бе....измисли кво ни мъчи и се вдигаме......
                  колеги да не останете без седалки от толкова много протести шегувам се
                  FIAT - TIPO 2.0i.е

                  Коментар

                  Working...
                  X