Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

...за Джордж Буш

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами заплашван ще е.Тези боклуци с история малко по-дълга от македонската си мислят ,че света им принадлежи.
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    Коментар


      #17
      Владим, признай, че всичкото това е един цирк и нищо повече За да не бъда голословен, ще попитам - какво, според теб, ще се случи, ако убият президента на САЩ, който и да е той?! Веднага ти отговарям - нищо!!!Същото е като да убият някой наркоман в гетото - САЩ пак ще съществува, хората ще продължат да живеят, както и преди убийството, и за никой, абсолютно нищо няма да се промени Като убиха Кенеди, какво се промени, да не би САЩ да изчезна от картата?! Цялата смешна история с участието на дузина палячовци, е чиста проба позьорщина, поне за мен, защото и без друго от този човек не зависи нищо - за какво го пазят тогава??? Ами, както каза РедСторм, защото някой си мисли, че притежава целия свят и е много важно да не се накърнява достойнството на нацията с показно убийство на държавния глава, защото това ще бъде недопустимо унижение за Америка (голямата работа), нищо, че са убили някакъв пълен галфон и голяма част от самите американци, даже не знаят кой им е президент , камо ли да се трогнат от покушението Когато един човек, не правещ нищо и не важен за никого, реши да прави нещо, защо е нужно да бъде пазен като писано яйце, при положение, че на всички е ясно неговото бездействие и безсилие - само това ме интересува?!Както винаги става в нашата мила родина - лишението и неудобството са само за сметка на народа, на обикновения човечец, а облагите и предимствата са само за управляващите!Една основателна причина ми посочи, всеки един от нас да се радва, че някакъв човек, всепризнат за най-тъпия държавен глава на САЩ, е пристигнал в България?За какво ми е на мен, като гражданин на Република България, да приемам гост, от който нищо хубаво не съм видял, не виждам, а няма и да видя никога?! П.П.Знам, как ти звучи мнението ми отстрани и за да не ме разбереш погрешно искам да поясня, че хората охраняващи Буш, със сигурност са професионалисти от най-най-най-високо ниво, но аз НЕ ТЯХ наричам палячовци

      Коментар


        #18
        гледа и не вярва на ушите си

        Коментар


          #19
          Kuku написа:
          ...За да не бъда голословен, ще попитам - какво, според теб, ще се случи, ако убият президента на САЩ, който и да е той?! Веднага ти отговарям - нищо!!!.....
          Ако това се случи тук, България ще изпадне в международна изолация. Не официална, разбира се. САЩ са страната, която на практика дърпа конците на ЕС, с помоща на Великобритания. Няма да ни изгонят от ЕС, но ще ни направят страна от 4-тия свят. Туризма ще замре, а крехката международна търговия ще се свие съвсем до символични нива. Всички учебни заведения с щатска или британска протекция ще затворят врати, а повечето официални представителства на големи, световни фирми ще изчезнат за отрицателно време. С две думи: България ще стане нарицателно за престъпност и никой няма да иска да инвестира тук. (не, че сега сме много по-различни, но все пак се движим малко по малко напред и нагоре)
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #20
            Говорех принципно, не само за посещението му у нас!И въпроса ми беше, за Америка какво ще се промени?

            Коментар


              #21
              Kuku написа:
              Говорех принципно, не само за посещението му у нас!И въпроса ми беше, за Америка какво ще се промени?
              Не съм те разбрал правилно. За Америка, последствията ще са много празнуващи хора, макар и тайно.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар


                #22
                Kuku написа:
                Говорех принципно, не само за посещението му у нас!И въпроса ми беше, за Америка какво ще се промени?
                След като светнаха Кенеди доста неща се промениха за Америка.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #23
                  bubachko написа:
                  Да си седят там в резервата, където са ги пратили преди години като затворници и да не ни занимават с техните си глупости...
                  Това са австралийците, не американците.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #24
                    Аз пук не мисля, че някой наистина иска да убие Буш. Не подценявайте противниците му. Според мен те си дават сметка, че той просто е адски зле във всяко едно отношение. Няма някой който да иска силен враг. Ще го опаткат след като сдаде поста, но не и преди това. Поне аз така си мисля.
                    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                    Коментар


                      #25
                      Kuku написа:
                      Представете си сега, да имаме едно съвременно и модерно развито метро, още по-модерен и редовен градски транспорт, и полицаи на всяко кръстовище... изобщо няма да си купувам кола, или ако имам, ще я изкарвам само в неделя и за морето - всички хора ще са много по-спокойни, защото няма да има задръстване, закъснения, нерви, столицата ще е много по-чиста, защото няма да има пушилка, улиците ще са много по-изрядни и подредени, ще има зеленина, защото никой няма да паркира върху тревичката, няма да има или поне ще са много по-малко дупките, а дори да има, ще се запълват много бързо и лесно.... направо идилия Дали ако направят влизането в центъра платено, картинката ще изглежда по някакъв подобен начин
                      Ехххххх мечтиииии, но пък ако стане ще е супер
                      Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                      Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                      Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                      Коментар


                        #26
                        Kuku написа:
                        П.П.Знам, как ти звучи мнението ми отстрани и за да не ме разбереш погрешно искам да поясня, че хората охраняващи Буш, със сигурност са професионалисти от най-най-най-високо ниво, но аз НЕ ТЯХ наричам палячовци
                        Аз също изобщо нямах предвид тях, а предмета който охраняват
                        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                        Коментар


                          #27
                          Rokambol написа:
                          Kuku написа:
                          ...За да не бъда голословен, ще попитам - какво, според теб, ще се случи, ако убият президента на САЩ, който и да е той?! Веднага ти отговарям - нищо!!!.....
                          Ако това се случи тук, България ще изпадне в международна изолация. Не официална, разбира се. САЩ са страната, която на практика дърпа конците на ЕС, с помоща на Великобритания. Няма да ни изгонят от ЕС, но ще ни направят страна от 4-тия свят. Туризма ще замре, а крехката международна търговия ще се свие съвсем до символични нива. Всички учебни заведения с щатска или британска протекция ще затворят врати, а повечето официални представителства на големи, световни фирми ще изчезнат за отрицателно време. С две думи: България ще стане нарицателно за престъпност и никой няма да иска да инвестира тук. (не, че сега сме много по-различни, но все пак се движим малко по малко напред и нагоре)
                          Това пък са абсолютни глупости. Ами ако го убият в САЩ ?!? Нищо не зависи от това дали ще ги гръмнат тук или някъде другаде. Няма гаранция, че ако го гръмнат в София, убиеца е българин или пък е организирано от българи. Освен това нали си го пазят неговите хора, които доколкото разбрах, са професионалисти. Ако нещо се случи на празната му глава, значи те не са си свършили работата...

                          Коментар


                            #28
                            Immortal написа:
                            Rokambol написа:
                            Kuku написа:
                            ...За да не бъда голословен, ще попитам - какво, според теб, ще се случи, ако убият президента на САЩ, който и да е той?! Веднага ти отговарям - нищо!!!.....
                            Ако това се случи тук, България ще изпадне в международна изолация. Не официална, разбира се. САЩ са страната, която на практика дърпа конците на ЕС, с помоща на Великобритания. Няма да ни изгонят от ЕС, но ще ни направят страна от 4-тия свят. Туризма ще замре, а крехката международна търговия ще се свие съвсем до символични нива. Всички учебни заведения с щатска или британска протекция ще затворят врати, а повечето официални представителства на големи, световни фирми ще изчезнат за отрицателно време. С две думи: България ще стане нарицателно за престъпност и никой няма да иска да инвестира тук. (не, че сега сме много по-различни, но все пак се движим малко по малко напред и нагоре)
                            Това пък са абсолютни глупости. Ами ако го убият в САЩ ?!? Нищо не зависи от това дали ще ги гръмнат тук или някъде другаде. Няма гаранция, че ако го гръмнат в София, убиеца е българин или пък е организирано от българи. Освен това нали си го пазят неговите хора, които доколкото разбрах, са професионалисти. Ако нещо се случи на празната му глава, значи те не са си свършили работата...
                            Ще изкарат отговорна българската полиция
                            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                            Коментар


                              #29
                              Е както винаги. Полицията ще е виновна. Но пък поне щеше да се смени целото ръководство. Е на мястото на тези връзкари щяха да дойдат други връзкари ама .. това е друг въпрос

                              Коментар

                              Working...
                              X