Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

...за Джордж Буш

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ...за Джордж Буш

    ... нямам какво да кажа. Беше неделя. И навсякъде беше шаш и паника. Полицаи през 5 метра. Не може пиле да хвръкне. Не дават да се пресича платното, подлезите ги затвориха. 30 мин като кацна самолета .. и София заспа за 30 мин. Иначе в центъра беше като на филм. Хеликоптери, самолети сирени , лампи.Чудо. Като минаха камионите на SWAT обаче паветата се разтресоха. Един такъв сигурно тежи над 7-8 тона. И наистина това което писаха беше истина. Пробвах да звънна през ГСМ обаче мрежата ме изхвърляше. Бяха заглушили всичко. Мани мани ..

    #2
    Палячовци....

    Коментар


      #3
      Ми пазят си го...Не че ще срещнат трудност да си намерят друг палячо...Направо не ми се мисли какво ще бъде утре из чаршията...Добре че не се налага да се доближавам до там Е, 2 дена са само.Както е казал народа, на х.й да ви въртят, все ще издържите
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #4
        The_wicker_man, аз ще кажа същото, което казваш и ти, само дето от друг ъгъл погледнато:Беше неделя, и на всякъде тишина и спокойствие, няма ги тълпите безцелно носещи се по магазините, прекосявам целия център почти без да пипна спирачката, места за паркиране бол. Полицаи навсякъде, пиле не може да прехвръкне, даже не си свалям панела на касетофона, чувствам се като в истинска държава без тъпи наркоманчета, няма и просяци по улиците. И през GSM звънях, явно терористите ползват само мрежата на ментел, затова само нея заглушават. Ех да бяха измили и улиците по случая... или май много се замечтах
        Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
        Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

        Коментар


          #5
          Абе не знам, ама днеска е понеделник, а аз посред обяд можех ако поискам и по таван да паркирам в центъра, малко коли имаше за делничен ден.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            оооо, днес е супер, дано се задържи повечко тук
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Подкрепям Към 9.00 нямаше ниаккво задръстване по Евлоги Георгиев. Славейков никога не съм го виждал толкова празен и чист. За студентски град пък да не говорим - поизчистено, няма ги спрелите на всякъде коли - полицай до полицай, всичко под контрол. Значи можело да се подреди София и да се регулира движението, и да се изхвърлят боклужците и да не те е страх, че ще ти откраднат радиото.....
              Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
              Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
              Fiat Bravo 1.4 120k.с.

              Коментар


                #8
                Естествено, че може.Всичко е въпрос на желание.Мен ме хвана яд, че оставих колата да я пребоядисват точно днес.Щеше да ми е много кеф да си покарам на спокойствие
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  Леле днеска се помотах малко по центъра с колата и немога да повярвам Покрай ндк,лозенец,васил левски никакви задръствания,ебати кефа
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар


                    #10
                    Бе то май взе да Ви харесва... :D
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      Толкова спокоен работен ден, май не е имало от десетилетия.Кеф ти да паркираш, кефти да пресичаш, улиците са едни пусти - благинка отвсякъде. Сутринта с колицата бръм бръм и хоп за 20 мин. със зареждане на нафта. Но факт е, че много хора днес си оставиха колите. Няколко колеги дойдоха на работа с велосипеди. Утре обаче пак ще си е същата лудница, защото Буш няма да го има

                      Коментар


                        #12
                        Бре колеги, някой може ли да сподели как е по район Хладилника? Интересно ми е, след като набиха там тоя мавзолей в началото на парка, наречен американско посолство какво ли е положението... Ма как се не надигна народа като в Италия срещу тези параноични изцепки на тея нещастници американците... за 200 години са си спечелили толко врагове колкото никой друг през човешката история май Като ги е страх да го не Утрепат да си го държат в оня кафез - белия дом... Чудно ми е, дали има на света поне един президент, зарад който ще затворят поне 1км улица или булевард във Вашингтон при визита? И дали и за него самия (хамериканския пхрезидент) прилагат някъде такива мерки по щатите... А на нас само ни се усмихват, взимат си каквото си поискат с каквито си средства искат, и ни третират като диви неопитомени животни, а ако им се опънеш - бой по канчето... Аман начи.... П.С.: Това си е мое лично мнение и ако някой смята че с него се обижда някой може да го затрие... Но това няма да го промени. Да си седят там в резервата, където са ги пратили преди години като затворници и да не ни занимават с техните си глупости... Както е очевидно, че и тях не ги е*е за наще...

                        Коментар


                          #13
                          Grisha написа:
                          Леле днеска се помотах малко по центъра с колата и немога да повярвам Покрай ндк,лозенец,васил левски никакви задръствания,ебати кефа
                          Засякох те на кръстовището на Евлоги Георгиев и Тодор александров, но бях със служебната кола.В моя квартал е лудница, щото всичко минава от там като затвориха бул. България.
                          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            Представете си сега, да имаме едно съвременно и модерно развито метро, още по-модерен и редовен градски транспорт, и полицаи на всяко кръстовище... изобщо няма да си купувам кола, или ако имам, ще я изкарвам само в неделя и за морето - всички хора ще са много по-спокойни, защото няма да има задръстване, закъснения, нерви, столицата ще е много по-чиста, защото няма да има пушилка, улиците ще са много по-изрядни и подредени, ще има зеленина, защото никой няма да паркира върху тревичката, няма да има или поне ще са много по-малко дупките, а дори да има, ще се запълват много бързо и лесно.... направо идилия Дали ако направят влизането в центъра платено, картинката ще изглежда по някакъв подобен начин

                            Коментар


                              #15
                              И аз не мога да разбера, какво толкова се е случило и, защо наричате най-добрите професионалисти в своята сфера-охраната на Буш палячовци!? В крайна сметка това е най-заплашваният човек на планетата, някак нормално е да се пази, като съкровище. Един ден обърквация в София-какво толкова, преживявали сме го и преди! Някои "работливи" българи със сигурност са се възползвали от положението и не са отишли на работа оправдавайки се със засилените мерки за сигурност в центъра! :D
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X