Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

вицове за фиатки от руския нет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    вицове за фиатки от руския нет

    Ето малко вицове за фиат :Как удвоить стоимость Фиата? Заправить полный бак. Как обеспечить себя запчастями для Фиата? Увидеть другой Фиат и ехать за ним. Какая разница между Фиатом и собакой-поводырем? (=куче-водач за слепи) Никакой: чтобы их купить, нужно быть слепым. Что написано на последней странице инструкции к Фиату? Расписание автобусов. Как избавиться от Фиата? Опрыскать его спреем для удаления ржавчины. Нужна ли Фиату четвертая педаль? Да, чтобы накачивать аирбэг. Зачем нужен обогрев заднего стекла в Фиате? Чтобы не мерзли руки, когда его толкаешь. Как называется Фиат с турбиной? Альфа-Ромео. Какая деталь Фиата самая маленькая? Мозги водителя. Сколько нужно человек, чтобы собрать Фиат? Двое: один гнет, другой приклеивает. Каково максимальное ускорение Фиата? 9,81 м/с2 (для невежд: это ускорение свободного падения). Какая разница между борделем и Фиатом? Никакой: стыдно только когда входишь и выходишь, а внутри хорошо. Почему два фиатовладельца, встречаясь, не здороваются? Потому что они уже виделись утром на сервисе.нужен ли е превод ?
    Тойота Приус

    #2
    Добро попадение!
    Настоящата - Ford Focus ST
    Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
    Франкенщайн - R.I.P.
    Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

    Коментар


      #3
      Това са вицове от времето на социализма, но тогава касаеха Лада-та! Но се забавлявах да си ги припомня. Сега и аз да кажа един виц за фиат:От къде идва емблемата на фиат - механик, ремонтирал фиат от умора се свлякъл на земята, но в последния момент, търсейки за къде да се захване, издраскал с мръсни пръсти //// върху маската.Иначе на рено знаете...Аз винаги съм твърдял, че е по-добре умрял смок на емблемата (алфа ромео), отколкото (ще ме извините за вулгарността) женски полов орган (рено).И един виц за фолксваген - казва се Фолкс"вагина"Това е малко хумор от боксовете на механиците

      Коментар


        #4
        И от мене един: Всички нови коли са хубави, а като остареят, стават Опели !
        Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
        Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
        Volvo S60 Sport 2.4D

        Коментар


          #5
          koolio написа:
          И от мене един: Всички нови коли са хубави, а като остареят, стават Опели !
          Сиреч опели-те още в магазина са си стари... ами те в опел са изобретили ръждата...

          Коментар


            #6
            Ето един виц, който също прочетох преди време в руски сайт: "Браво, отваря се доста работа за нас, викаха радостно монтьорите, след като се запознаха с качествата на едноименния модел на фиат."
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              Какая разница между борделем и Фиатом? Никакой: стыдно только когда входишь и выходишь, а внутри хорошо. Това обяснява всичко и лично към колегата //// - колега, аз и преди съм писал, че емблемата на фиат не е //// а /////.

              Коментар


                #8
                snake написа:
                Ето един виц, който също прочетох преди време в руски сайт: "Браво, отваря се доста работа за нас, викаха радостно монтьорите, след като се запознаха с качествата на едноименния модел на фиат."
                Мдааа, това е от тук:http://www.carexpert.ru/publ.php3?fr...lid=fiatba01С прискърбие трябва да призная, че статията е доста обективна, относно по-честите проблеми с Бравата. Но завършва оптимистично :D :"Но машина оценивается не только с помощью калькулятора. Есть моральная сторона: удовольствие от вождения, тот самый fun, которого многим не хватает. В этой номинации конкурентов Brava еще надо поискать: до сих пор не устаревший дизайн, "заводной" характер моторов."
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Какая разница между борделем и Фиатом? Никакой: стыдно только когда входишь и выходишь, а внутри хорошо. Това обяснява всичко и лично към колегата //// - колега, аз и преди съм писал, че емблемата на фиат не е //// а /////.
                  Не знам дали се налага да отварям тема за емблемата на фиат.По-рано беше с 4 наклонени, по-късно с 5 наклонени, сега на емблемата пише FIAT - не мога да им хвана спатиите и пиките. На моето типо е с 4 налконени. Само спамим на човека темата с глупави спорове. Хайде да решим въпроса на по бира, а?

                  Коментар


                    #10
                    Това с бирата ще го решим като дойда във Варна Аз просто гледам кво има отпред на Темпрата, не знаех че преди е било с 4 чертички. Край на спора!(Това за бирата остава)

                    Коментар


                      #11

                      Коментар

                      Working...
                      X