Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво става с Mtel...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    dimmX написа:
    Некой ром си играе с жиците някаде Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
    Най-вещите хакери в сферата на електротехниката

    Коментар


      #32
      kiro_of_the_day написа:
      А може би са ТЕ!?
      "...А може би са в пустинята?"Както беше казал Гарабет с треперещ гласец от кладенеца Аз също не съм забелязал проблем със телефона в последно време.Естествено изключая концерта на Мейдън ама там е ясно.Тогава всички изпокапаха, а освен това мисля че такива претоварвания са съвсем локални - в рамките на клетката.
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #33
        И аз имах проблеми днес около 18:00 в София по трасето на бул. Черни Връх. А вчера едни цигани миеха улиците към посолството на големите цигани. Заради ония гъз сичко че блокират. Шефа каза в понеделник кой има да ходи командировка да ходи. Който смята, че мое се добере до офиса да тръгва. Другите да си седят дома. Ама това е само за моя отдел. Другите ще бачкат. Моя път е точно покрай посолството ама ще заобиколя. Мисля да се пробвам да стигна. Пък ако нема никой на работа ше си ходя. Ега на ония му се скашка колата с нашио бензин или па падне порой и се наводни да го е....ва
        Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
        Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
        Совалката средно на LPG
        Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

        Коментар


          #34
          Факт, но снощи и днес около Несебър постоянно телефона ми губеше мрежата на Mtel. Със сигурност не е от GSM-а, защото се квалифицира като "един от най-добрите" бизнес модели.

          Коментар

          Working...
          X