Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво става с Mtel...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво става с Mtel...

    ...абе хора, имам два телефона и двата на Мтел...не мога да се свържа с никой....дава ми "заета мрежа"...има ли някой проблем с това.......хипер важни разговори имам, не мога да ги направя..... ....от няколко дни е така, ама тази сутрин ме вкараха в приключение....

    #2
    На концерта на Мейдън беше същото... Не знам какво става.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      И на мен ми се е случвало но доста отдавна като учех в Свищов, но тогова се чу те правели профилактика....симптомите бяха същите както при теб.Ще се оправи ама кога точно не се знае при нас беше цял ден!
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #4
        бесен съм......валят смс-и за пропуснати повиквания.....

        Коментар


          #5
          настройват системата за подслушване по случай Джорд Муш
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Звънни на *88 и питай!
            >Keep Walking<

            Коментар


              #7
              Walker написа:
              Звънни на *88 и питай!
              ..." в момента всички оператори са заети"...

              Коментар


                #8
                Това с операторите е голяма гадост.Аз се опитвам да се свържа с оператор на Вивател от една седмица насам, но няма кой да ми вдигне.Отврат.Смятам да си приключвам договора с тях.Много са некоректни.Преди това бях и на М-тел, но пък те ми надписваха сметката...няма оправия
                == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                Коментар


                  #9
                  Слав написа:
                  ....бях и на М-тел, но пък те ми надписваха сметката...няма оправия
                  това е нормално за тях

                  Коментар


                    #10
                    Слав написа:
                    Това с операторите е голяма гадост.Аз се опитвам да се свържа с оператор на Вивател от една седмица насам, но няма кой да ми вдигне.Отврат.Смятам да си приключвам договора с тях.Много са некоректни.Преди това бях и на М-тел, но пък те ми надписваха сметката...няма оправия
                    четири дена говоря с операторите на Вивател и нямам проблем - виж за проблем в твоя "телевизор".

                    Коментар


                      #11
                      pugsy написа:
                      Слав написа:
                      ....бях и на М-тел, но пък те ми надписваха сметката...няма оправия
                      това е нормално за тях
                      Е, при мен не е така
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        ...хора, във Варна става нещо....иде второто пришествие....телефоните ми не бачкат, принтера до мен издава странни звуци, все едно го включвам/изключвам....монитора ми гасне за секунди, без да се рестартира.....ко стаа тука бе....Дали пък тия идиоти от "тока" не правят нещо, което да влияе и на Мтел...хммммммм

                        Коментар


                          #13
                          Некой ром си играе с жиците някаде Yellow_Flash_Colorz_PDT_06
                          now. BMW E39 523i '98 170hp
                          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                          Коментар


                            #14
                            1115 написа:
                            ....четири дена говоря с операторите на Вивател и нямам проблем - виж за проблем в твоя "телевизор".....
                            ....абе щом единият се мъчи неистово да се свърже, а другият четири говори нон стоп с тях, значи работата на Вивател не е чиста....

                            Коментар


                              #15
                              Авео написа:
                              ...хора, във Варна става нещо....иде второто пришествие....телефоните ми не бачкат, принтера до мен издава странни звуци, все едно го включвам/изключвам....монитора ми гасне за секунди, без да се рестартира.....ко стаа тука бе....Дали пък тия идиоти от "тока" не правят нещо, което да влияе и на Мтел...хммммммм
                              Мисля, че работата е ясна. ТЕ (извънземните) са сред нас . Майтапче, да не се обидиш.
                              Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                              Коментар

                              Working...
                              X