Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Молба за съпричастност по темата!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Молба за съпричастност по темата!!!

    http://www.opelclub-bg.com/forum/ind...=26219Нека се обединим! Поне веднъж да се чувстваме горд народ

    www.bmwpower-bg.net

    #2
    Аз съм съгласен - но да бъде седмица за тези, които могат да си го позволят ...

    Коментар


      #3
      И аз съм за! Мисля че така или иначе има отлив. Някой от вас да си сипва бензин, въпреки че е на газ?Ако искаме да е мащабен...лесно. Призива е "Не на бензина!" Вече ходих да викам за това на последния велопарад!
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        GTipo написа:
        ... Някой от вас да си сипва бензин, въпреки че е на газ?...
        аз карам на бензин,а съм с газова

        Коментар


          #5
          pugsy написа:
          GTipo написа:
          ... Някой от вас да си сипва бензин, въпреки че е на газ?...
          аз карам на бензин,а съм с газова
          Не те е срам! Веднага да го източиш :D
          Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
          Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

          Коментар


            #6
            GTipo написа:
            pugsy написа:
            GTipo написа:
            ... Някой от вас да си сипва бензин, въпреки че е на газ?...
            аз карам на бензин,а съм с газова
            Не те е срам! Веднага да го източиш :D
            ааа невчера го нафуках до горе

            Коментар


              #7
              Лятно време заради отпускарския и туристически (автобусен и самолетен) сезон ... така си спекулират - все едно не помним миналата есен как взе да пада до около 1,56 лв бензина като свършиха августовските жеги и септември само си заминаваха туристите, които финансират нашите туроператори да са така платежеспособни и да наемат толкова скъп транспорт да си докарат туристите ... офф ... кучетата си лаят а кервана си върви - трябва да губя колко часа седмично в ходене пеш ако реша да протестирам цял сезон - мога, ама не бяха казали стартова дата опелджиите пък и да бяха казали аз чак почти в средата на месеца научавам например и не бях разбрал навреме да се включа. Хайде да не е Юни, а да е през Юли - ама целия месец - не само един ден. А догодина цяло лято да си ходим пеш. Парадоксално е зимата когато е лошо времето търсенето на покрито возило да е по-малко - съответно да трябва да е по-евтино горивото за него за да се продаде. Я вижте ко стана с толкос нов внос - нямаше кой да доизкупи 91 сички явно имат пари за коли и горива 95, 98, 100 октана - и рафинерията вдига цената - и то продължава да се купува - ами нормално - едни бесни туристи искат всеки ден екскурзии по забележителности, то ние с нашто родно производство за износ друго и без тва вече няма ко да продадем на чужденците - така ще е ... (само ще помоля ако някой ме цитира да изтрива съседните изречения и да цитира само по едно, че много се отплеснах) Що се отнася до мен - аз вече активно подкрепям инициативата - ходя си пеш ако не е спешна работата и с колата само ако закъснявам.
              Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

              Коментар


                #8
                niko_ymn написа:
                Що се отнася до мен - аз вече активно подкрепям инициативата - ходя си пеш ако не е спешна работата и с колат само ако закъснявам.
                Аз съм така от една година вече.
                Fiat Punto 1.7 TD

                Коментар

                Working...
                X