Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Воден удар!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Воден удар!

    Внимавайте с тези дъждове и локви! Не правете като колегата.http://www.renault-bg.com/forum/viewtopic.php?t=24350
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    #2
    Неприятен случай Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 но и аз си мисля,че опитите да я палят са били ненужни и вредни за двигателя!
    now. BMW E39 523i '98 170hp
    ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
    ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

    Коментар


      #3
      много е гадно да ти се случи товаНа мен преди около година с Рено рапид дизел на което също е разположен ниско долу въздусмукателя(което според мен е глупаво ) карах нормално но образувалите се вълни и смукна малко.Добре че се разминах с малко ремонтче
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Не знаех, че е толкова опасно това :/ На мен ми се е налагало със служебно пунто да минавам през един наводнен тунел, но да е имало макс 20см вода, но 50см си е доста...
        >Keep Walking<

        Коментар


          #5
          на предното ми бмв ,така минах през една локва (огромна ) смукна вода и сменях биели чудеса и прочие !Бая се наиграх тогава!
          фиатче Браво 2.0

          Коментар


            #6
            Фиатките как са устроени? Има ли и там възможност за такъв проблем?
            >Keep Walking<

            Коментар


              #7
              На пунтото тръбата за въздух е над калника точно зад фара. Правете си сметка колко дълбоко можете да газите, като не забравяте евентуално разплискване и вълни.
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                Ама само за Пунто ли е там или за всичките фиатки по принцип!? На Типо-то къде
                Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                Коментар


                  #9
                  Сега се сетих за какво става дума. И на Уно е там...
                  >Keep Walking<

                  Коментар


                    #10
                    Nikcho написа:
                    Ама само за Пунто ли е там или за всичките фиатки по принцип!? На Типо-то къде
                    На Типо-то е доста високо - до предната решетка и една назад, точно зад двигателя. Доста може да нагази. Аз лично не съм имал проблеми с нагазване до средата на вратите
                    Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                    Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      А купето не се ли пълни с вода като нагазиш до вратите

                      Коментар


                        #12
                        ами аз ще си приготвя един шнорхел на 20 см над тавана на темпрата....жалко че не е дизел и мога да се потопя изцяло. , а Нино без никакъв проблем...жалко че по тези коли има много електроника, но иначе чистия дизел ако има шнорхел спокойно може да си се потапя стига да има от къде да взема въдух......
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #13
                          Днес с дизеловата машинка минах през едни големи локви, които всички други заобикаляха. Всъщност част от улицата бе сериозно наводена в продължение на 30 метра. Става въпрос за улицата от зеленчуковата борса в Слатина към ЖП прелеза и Гео Милев. Точно едно Рено 19 бе спряло на края на "реката" и качено на тротоара. Шофьорът му тъкмо излизаше и отваряше капака...
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Vladim написа:
                            Днес с дизеловата машинка минах през едни големи локви, които всички други заобикаляха. Всъщност част от улицата бе сериозно наводена в продължение на 30 метра. Става въпрос за улицата от зеленчуковата борса в Слатина към ЖП прелеза и Гео Милев. Точно едно Рено 19 бе спряло на края на "реката" и качено на тротоара. Шофьорът му тъкмо излизаше и отваряше капака...
                            Този път го минавам всеки ден.Няма проблем колата.А преди 2 години големите наводнения през август, сеатчето(ибиза1991г.) направо ме спаси като "плувах" с него през цяла България,а вътре рибки можех да си отглеждам!

                            Коментар


                              #15
                              Колеги , предлагат ми едно "Стило" 2001 г. бензин 1,6 и друго дизел 1,9 . Екстрите им са еднакви и външното състояние също. Кое е по лесно и евтино за поддръжка . Разликата в парите е към 1000 лв. Едното е 9000 другото 10000

                              Коментар

                              Working...
                              X