Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля, не спирайте така! :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ами ако тротоарчето е височко ?

    Коментар


      #17
      Е заради такива искам да имам джип и да мина през него вместо през тротоара ...

      Коментар


        #18
        morg написа:
        Е заради такива искам да имам джип и да мина през него вместо през тротоара ...
        Понякога съжалявам за старата си кола с, която си проправях място с побутване! И с бравата го правя, но по-рядко и по-лекичко. Така, или иначе и двете ми брони са за боя! :D
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          The_Wicker_Man написа:
          Ами ако тротоарчето е височко ?
          В случая не изглежда да е много висок Иначе и аз много се дразня така и гледам да спра колкото се може по-нормално, и да оставя място колкото да излезне другия...
          >Keep Walking<

          Коментар


            #20
            Sko написа:
            В такива ситуации помага само таран с теглича... оставя чудесни перфорации
            Аз като го гледам така ( Форда ) няма да му личи много някоя перфорация , той си има доста , при това дълбоки
            ex : Bravo 1.6 16v 103hp
            now : Marea HLX 2.4 JTD

            Коментар


              #21
              Колеги осъзнайте се само аз ли обичам да наказвам такива хаморчовци...??? Не че съм с голяма кола, ама за кво са ми броните, ако бях аз този с форда на снимките нямаше да е така спрял а щеше да е перпендикулярно на кръстовището с 2 врати и калник за смяна + греда за изправяне :D :D :D
              Fiat Uno 70SX

              Коментар


                #22
                А ТОВА да не би да е по-добре? Изобщо някои хора са над тези неща.Други пък толкоз си могат...
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар


                  #23
                  Аз пък щях да отида, да вляза в Ескорта (нали е с отворени прозорци), да го избутам на средата на пътя и там да го зарежа.
                  Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                  --- в сърцето завинаги... ---
                  Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                  Коментар


                    #24
                    От такива малоумници, нито по тротоара може да ходи човек, нито колите да тръгват или да си карат нормално в платното, ама за съжаление е пълно с такива Yellow_Flash_Colorz_PDT_21 Yellow_Flash_Colorz_PDT_01
                    Следвай мечтите си))

                    Коментар


                      #25
                      егати тоя с червената фанелка дори не му е счупил огледалата
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #26
                        Sandeto написа:
                        Аз пък щях да отида, да вляза в Ескорта (нали е с отворени прозорци), да го избутам на средата на пътя и там да го зарежа.
                        И на мен само това ми мина през акъла като видях снимката.Тука големи нерваци си извъдха всички, чупят всяка неправилно спряла кола - споко бе хора, пийте повече кафета и не се ядосвайте толкова. Дано не сте такива агресори и на пътя
                        Bravo 1.6 16v

                        Коментар

                        Working...
                        X