Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля, не спирайте така! :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля, не спирайте така! :)

    Малоумността няма граници! За зеленият Ескорт иде реч!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Aми снимай ми у номера и ги прати на КАТ.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      То си му личи отдалеч какъв шофьор е
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Тоя май за пореден път спира по тоя начин ...

        Коментар


          #5
          Е може да му е за пръв път.
          ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

          Коментар


            #6
            Ми тъпанар Така като гледам половината му кола я няма от спиране по тоя начин(говоря за броните)!
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              И аз супер много се нервя на подобни спирания. Водачите спират под предлог, че са за малко ама .. като се забоде пред мен на 2 метра от тротоара на аварийки и аз после требва да правя 10 маневри за да излезна, понеже на него му е трудно да спре като бял човек.

              Коментар


                #8
                Това е некой от кварталните гъзари дошъл да пине по кафенце Влади, как ги дебнеш така от вас
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  аз после требва да правя 10 маневри за да излезна, понеже на него му е трудно да спре като бял човек.
                  а колегата със Сеат-а и с 20 маневри - пак не може да излезе.....
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    donnna написа:
                    аз после требва да правя 10 маневри за да излезна, понеже на него му е трудно да спре като бял човек.
                    а колегата със Сеат-а и с 20 маневри - пак не може да излезе.....
                    Може, през тротоара

                    Коментар


                      #11
                      donnna написа:
                      аз после требва да правя 10 маневри за да излезна, понеже на него му е трудно да спре като бял човек.
                      а колегата със Сеат-а и с 20 маневри - пак не може да излезе.....
                      Аз ако съм на него бих се подпрял на клаксона с лакът... До откат. Веднъж съм пробвал номера и резултата е доста впечатляващ. Освен че напомня на съгрешилия водач за това което е направил/ненаправил, събужда и гражданското самосъзнание на околните оказали се в периметъра на "белята"

                      Коментар


                        #12
                        А има и един друг момент. Мразя и като тоя бушмен отзад дето е паркирал. Така като гледам на снимката има място зад него и назад няма друга кола. Обаче НЕ !!! Зора е да се спре броня в броня. Абе остави 20-30 см за маневри. Ще се бодне някой отпред, ще запуши колата и той като рече да излиза, назад напред и щя очука и 2-те коли. Недай си боже па да е жена. Иначе и тва за клаксона не е идея. Има в София една улица Шишман. Там се паркира както казах "броня в броня". Повечето са на работещи в околността и не е проблем да се изкарат колите защото се знае коя кола на кой е. Обаче един път бяха запушили един и той така се беше подпрял на клаксона. И една "лелка" от горните етажи (явно и е нарушил спокойствието) като изсипа един леген с вода, да видиш какво стана Викове, крясъци, заплахи ...

                        Коментар


                          #13
                          blagun написа:
                          Това е некой от кварталните гъзари дошъл да пине по кафенце Влади, как ги дебнеш така от вас
                          В интерес на истината чух продължително свирене с клаксон и излезнах да видя, какво се случва. Тогава не се сдържах и хванах апарата! В интерес на истината никой няма право да спира на това място, има знак забраняващ това действие. От дъжд на вятър минават паячета и прибират нарушителите. Случката се разви по следният начин! Това червено петно в средната кола е шофьорът и. Той надуваше безрезултатно клаксона в продължение на няколко минути. В крайна сметка се появи шофьотката на последната кола и тя спаси положението! Странното е, че Ескорт-а дори е с отворен джам! Но, както казаха колегите-личи си, какъв е шофьорът само, като погледнеш в, какво състояние е колата му!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            В такива ситуации помага само таран с теглича... оставя чудесни перфорации
                            Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                            Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                            Коментар


                              #15
                              Ама вярно е можел да се изнесе през тротоара. И тоз е глупав.
                              >Keep Walking<

                              Коментар

                              Working...
                              X