Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разбиха ми колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нямам каско какво да се направи.Много ми е гадно на като гледам нямам кой знае какво да направя.В скоро време се надявам да се постегна малко с парите и да продължа напред.

    Коментар


      #17
      Сори пич! Да им изсъхнат ръчичките дано!
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #18
        Това за куките е напълно вярно Ставал съм свидетел да предлагат телефони...който няма пари плаща с телефона си
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #19
          Еййййй Ники, съжалявам много батка Мамка му, дори не можах да чуя новата музика Ега пукнат дано ПС. замисли се и за стикерчето!
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #20
            pugsy написа:
            и мойта кола се бяха опитали да разбият,и аз не слушах силно музика в квартала,но лично псоред мен скапаните куки имат нещо общо,отвори багажник.какво е това,що е товав дружба на 2-3 месеца минават копелетата за 2 вечери и събират музиките,на приятел му извадиха тубата която беше бая голяма през задния страничен прозорец ,на вечер думкат 10-12 коли,еи ама един ще хвана и ще го направя на разбита катерица,ще звъня на който ми падне да идва да го бие,ма*ка им д*ба гадна
            Там в Дружба, на брат ми на БМВ-то му откраднаха халогените Има-няма 20 дена!
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #21
              Ема то и да има каско, тия тъпунгери не ги плащат тия работи

              Коментар


                #22
                The_Wicker_Man написа:
                Ема то и да има каско, тия тъпунгери не ги плащат тия работи
                Плащат, плащат. На позната два пъти и разбиваха прозореца на Киа Спортидж за да гепят касетофоните. Първия път не им го платиха, защото бяха си оставили и панела вътре, но втория път си го платиха без проблем.п.с. "майтапа" беше, че в Киа нямаха стъкло, та чакаха 1 месец докато дойде,еб..ти фирмата,едно стъкло да нямат.п.с. Не се сещам в момента къде са застраховани.
                Ex Fiat 126P
                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                Коментар


                  #23
                  И аз много съжалявам и съчувствам за станалото Адаш , ма дет викаш спокойно пари ще изкараш за по хубава техника само да си здрав па другото карай , макар че на човек отстрани му е лесно да говори .А ония дет са ти го сторили бел ден да не видят да не мое да се нарадват на парите дет ще изкарат от твойта техника да им е..а верицата крадлива.
                  Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
                  Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

                  Коментар

                  Working...
                  X