Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Разбиха ми колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Разбиха ми колата

    Днес сутринта излизам и гледам че гаража ми е разбит влизам вътре и като видях , че предния десен прозорец е разбит и ми липсват Плеъра Алпин 9855Р и басса Херц ЕС380 и кондензатора Ланзар 1.2f направо ми стана лошо. Незнам как може да има такива хора и незнам как спят след такова нещо.Искам да ви помоля ако чуете или видите някой или някъде да продава някое от изброените неща да ми се обадите: 0898/710-600; 0889/01-41-12 НИКИ.И ако имате възможност и ако минавате покрай някоя заложна къща да погледнете вътре дали не се продава нещо от моите неща.Полицаите неми дадоха никакви надежди понеже крадците били с ръкавици и ненамериха отпечатаци който да им помогнат да намерят виновнижите. Само да ги хвана тия идиоти дето са ми разбили колата, а освен това са разбили и на баща ми гаража но неговата кола неса я пипали само са откраднали всички инструменти от гаража му. Вече незнам какво да правя да спя в колата ли за да не се случват такива неща.

    #2
    Стига бе братче,напоследък хич не ти върви Страшно неприятно,аз затова на моя гараж си имам датчик с аларма и ако се открехне вратата писка и навън и в нас,за напред мисля да го правя с ток,че се бяха опитвали нещо
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    Коментар


      #3
      Е ... а ми се маиката напоследак какви ли не ядове имам и няма управия, дано това да е последото.

      Коментар


        #4
        nikolai_slavista написа:
        Е ... а ми се маиката напоследак какви ли не ядове имам и няма управия, дано това да е последото.
        Колкото и да се ядосваш станало е вече,няма връщане,гледай напред,не се ядосвай,че нервите неможеш да си върнеш,ще си вземеш по добри
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          Офф... сори за случката! За съжаление все по-нагли стават изродите! Моят съвет е след, като си сглобиш новата музика (аз съм сигурен, че няма да се задоволиш с малко-"шило в торба не стои" ) просто не афиширай в квартала, че имаш яка музика. С онзи бас, който си спомням, как звучеше са те чували през няколко преки със сигурност. И аз някога си изпатих с музиката от старата кола гъзареейки в квартала... Но тогава бях по-млад! :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Междо другото аз в квартала неслушах много музика понеже като се прибирам влизам в квартала ми и съм пред блока ми а пред блока непускам музика понеже баба ми е зле и други причини имам такаче незнам.Абя това няма значение нещасниците ми гепиха музкатаи са незнам трябва малко да си съпя на краката.Понеже плеара го взех преди 2 седмици и имам да давам много пари за него тепърва понеже не никак ефтин.

            Коментар


              #7
              Лоша работа с тия крадливи маймуни!Колега не изключвай вероятността крадците да са от твоя квартал.Имам приятел на който му лепнаха джантите и му оставиха колата на трупчета.......в квартала му имаше такива крадливи субекти и след 4 месеца ги намериха на друга кола в Велико Търново, а крадците се окзаха наши общи познати от квартала му!
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #8
                Кофти случка, за съжаление гадовете нищо не ги спира. Единственото успокоение е каско и музиката вътре с цени по фактура. Тва е от мен... иначе бой за малоумницте
                Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
                Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

                Коментар


                  #9
                  Ами защо не полислиш за платен паркинг
                  Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Абе аз съм сигорен че е от квартала някой.Само да разбера кой е ще ви пратя снимки на какво съм го направил.

                    Коментар


                      #11
                      Както ти написах вероятноста да са от квартала е много по-голяма.....е представи си да се окажете познати както случая с моя познат с джантите!Преди време така ни разбиха колата и тоя дето я свърши(ром) доста тупаници изяде в полицията от баща ми и оня вика"ша та съдя" а баща ми каза нямаш свидетели и полицаите се смяха и те го биха!Ама тоя беше окрал сума си коли :P
                      now. BMW E39 523i '98 170hp
                      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
                      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

                      Коментар


                        #12
                        Ами кво да ти кажа са се оглеждам и ще видим какво ще стане

                        Коментар


                          #13
                          и мойта кола се бяха опитали да разбият,и аз не слушах силно музика в квартала,но лично псоред мен скапаните куки имат нещо общо,отвори багажник.какво е това,що е товав дружба на 2-3 месеца минават копелетата за 2 вечери и събират музиките,на приятел му извадиха тубата която беше бая голяма през задния страничен прозорец ,на вечер думкат 10-12 коли,еи ама един ще хвана и ще го направя на разбита катерица,ще звъня на който ми падне да идва да го бие,ма*ка им д*ба гадна

                          Коментар


                            #14
                            Е как да не псуваш мамицата им. Много, много жалко! Точно пък твоята ли намериха да крадат!Пожелавам ти да си вземеш два пъти по-добра музика от откраднатата!

                            Коментар


                              #15
                              Нямаш ли Каско?Може да си пуснеш СОТ, един приятел си е пуснал СОТ на гълабарника, а ти като си знаеш колко "кинта" имаш в гаража
                              M-Benz E 250 TD 150hp
                              M-Benz 200d 75 hp
                              Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

                              Коментар

                              Working...
                              X