Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стискайте палци ;)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Успех и пиши за резултата.
    BRAVA 1,4 12V
    Nissan Navara

    Коментар


      #17
      Успех, Викторе!!!!!!!Малко късно се намесвам, но бях в сесия!!!стискам ти палци! пп тия дни и аз почвам да си търся работа [/url]
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #18
        ейй много ме зарадва :D аз сега влизам в сесия и още чакам отговор, но щом има развитие веднага ще пиша а ти поздрави първата преподавателка в живота ми, за която бих се оженил
        Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

        Коментар


          #19
          готово, ще я поздравя ти пиши като има развитие по въпроса, че и на мен ми е бая интересно!!! аре и пак успех!
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #20
            благодаря много но всички, които ме подкрепиха!!! избрали са друг кандидат...
            Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

            Коментар


              #21
              О, загубата си е за тях! Ти ще си намериш много по-добро нещо! Цвети
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #22
                :D :D :D еми не знам кой загуби...май аз ама карай а мен вече почнаха да ме болят палците от стискане за това, което ти предстои утре Good Luck
                Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                Коментар

                Working...
                X