Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И пак за Лаптопите..............

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    И пак за Лаптопите..............

    Колеги решил съм да взема това. Имате думата да ме доубедите или разубедите Fujitsu Siemens AMILO V3515999 лв.15.4" WXGACeleron M430 1.73GHz512MB DDRII60GB SATAVIA VN896DVD+/-RW+/-R DL10/100Mbps, WLAN b/g, V.90 модем,LinuxГаранция 12 месецаОт съществено значение е ъпгрейда на рам паметта след около година като му изтече гаранцията - типът и DDR 2 533 SDRAM 533 MHZ. Колко ще ми струва тази операция после според вас. Струва ли си това - или направо да се понапъна още около 200 лв. и да взема нещо с 1 GB рам. - има такива някви MSI MEGABOOK.
    Punto SX 1.1 55

    #2
    според мен се напъни и си вземи MSI notebook няма да съжаляваш.........а доста хора са изревали от тези FS
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Подкрепям колегата phoenix.Не знам нищо за MSI, но имам приятел със Siemens Amilo, който си имаше големи проблеми. Че на всичко отгоре му се правеха на интересни ине искаха да му признаят гаранцията... 2 пъти му сменяха DVD-то, все даваше някакви дефекти, накрая третото се оказа сполучливо.Верно, че се води периферия, ама на лаптопа си е баш вътрешна част Аз съм с Compaq Armada, проблем йок! При това го разнасям, всеки ден, щото и на работа и в къщи работя на него. Въпреки че откакто ги купиха HP май нещо и те не са стока...

      Коментар


        #4
        Ако ще се напъваш по-добре си вземи товаА пък ако ти се напъва още по-добре си вземи машинка с Core2 Duo процесор и няма да съжаляваш , но това значи поне с още 200П.П. Иначе една платка с 512 рам не е 200 лева, а много много по-малко. Харесай си в някоя компютърна фирма и ги питай колко ще ти излезне с още една 512-ка. Трябва даже да е под 100лв И... ако ти го предлагат с windows им кажи, че искаш без.
        >Keep Walking<

        Коментар


          #5
          аз съм с :Fujitsu Siemens AMILO Pro V801015" TFTXGAIntel Pentium M 750 1.86GHz 512MB DDRII 60GB SATA CD-RW/DVDWindows XPс голямата разлика, че пари за него не съм давал - служебен ми е... от коледа до сега - не съм имал проблеми, освен че 1 път сутринта като го пуснах заби... свалих му батерията и я сложих пак и тръгна.....ама зависи на теб за какво ще ти трябва.....
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Ето го твоя лаптоп:http://technomarket.bg/product_detai...d=09026364Аз съм със същия. Много бързо работи за разлика от стария ми Toshiba, който беше с почти същите характеристики ...Взимай го, докато е на промоция. Реалната му цена, извън промоцията, е около 1400 лв. Аз го взех за 1250 преди време (пак на промоция), но в момента за 1119 лв. си е направо без пари!Как си го написал само - има някви MSI Това, което си го харесал е с няколко класи под MSI ...

            Коментар


              #7
              wwweb написа:
              Как си го написал само - има някви MSI Това, което си го харесал е с няколко класи под MSI ...
              Ами честно казано не ги бях чувал преди да ги видя на сайта на техномаркет. И си мислех че се някаква куча марка. Дай малко инфо за тях.
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                Punto SX написа:
                wwweb написа:
                Как си го написал само - има някви MSI Това, което си го харесал е с няколко класи под MSI ...
                Ами честно казано не ги бях чувал преди да ги видя на сайта на техномаркет. И си мислех че се някаква куча марка. Дай малко инфо за тях.
                Кажи какво по-точно те интересува като информация? Така ми е малко трудно да го хваля на посоки Ще ти кажа само да не се чудиш, а да ходиш да го взимаш. Всички други, в тоя ценови клас, са доста по-зле от тая машинка. MSI не са куча марка! Отличават се точно с две неща - дънни платки и лаптопи. Отдавна си правят качествени лаптопи, но нямаха вносител преди "K & K electronics" да ги пуснат на нашия пазар ...

                Коментар


                  #9
                  wwweb написа:
                  Punto SX написа:
                  wwweb написа:
                  Как си го написал само - има някви MSI Това, което си го харесал е с няколко класи под MSI ...
                  Ами честно казано не ги бях чувал преди да ги видя на сайта на техномаркет. И си мислех че се някаква куча марка. Дай малко инфо за тях.
                  Кажи какво по-точно те интересува като информация? Така ми е малко трудно да го хваля на посоки Ще ти кажа само да не се чудиш, а да ходиш да го взимаш. Всички други, в тоя ценови клас, са доста по-зле от тая машинка. MSI не са куча марка! Отличават се точно с две неща - дънни платки и лаптопи. Отдавна си правят качествени лаптопи, но нямаха вносител преди "K & K electronics" да ги пуснат на нашия пазар ...
                  Ами значи при ясни характеристики вече долу горе си имам представа какво да очаквам от него като бързина. За това на първо място ме интересува откъм прегряване как е. То вярно че зависи от натоварването но все пак. Батериите как са. Някакви масови дефекти ако са ти известни - да речем прекъсване на пътечки по клавиатурата или пък скапване на ДВД-то, или пък ............... .Все пак като казваш че са известни с дъната си се надявам да няма проблем в тази насока. Сега вече памети, процесори то божа работа за това има гаранция.
                  Punto SX 1.1 55

                  Коментар


                    #10
                    Walker написа:
                    вземи машинка с Core2 Duo процесор
                    Да не кажем задължително
                    Bravo 1.6 16v

                    Коментар


                      #11
                      Моят съвет е да не си взима Fujitsu Siemens при никакво положение. Това са най-некачествените лаптопи, които съм виждал, а съм виждал доста. Разбирам че искаш да дадеш сравнително малко пари затова наистина най-добре се насочи или към MSI както те съветват колегите или към Acer ако не намериш подходящ MSI, и в двата случая няма да сгрешиш, но FSC за нищо на света.
                      Lancia Y, 1.2, 60

                      Коментар


                        #12
                        Punto SX написа:
                        Ами значи при ясни характеристики вече долу горе си имам представа какво да очаквам от него като бързина. За това на първо място ме интересува откъм прегряване как е. То вярно че зависи от натоварването но все пак. Батериите как са. Някакви масови дефекти ако са ти известни - да речем прекъсване на пътечки по клавиатурата или пък скапване на ДВД-то, или пък ............... .Все пак като казваш че са известни с дъната си се надявам да няма проблем в тази насока. Сега вече памети, процесори то божа работа за това има гаранция.
                        1. Като характеристики по-добро за тия пари няма!2. Откакто го имам, най-продължително съм работил около 5 ч. с него. В сравнение с предишния ми Toshiba, определено грее по-малко ...3. Батерията си държи 2 часа без проблем ...4. Масови дефекти не са ми известни.5. DVD-то е LG. Прави ми впечатление, че скапани дискове, които на други места не се четат, това ги чете без проблем ...НЕДОСТАТЪК - Липса на OS! Но за още малко парички можеш да си вземеш същия лаптоп с Vista Home Basic:http://technomarket.bg/product_detai...добрият вариант е да идеш в някой Техномаркет и да пробваш лаптопите от този ценови клас. Като видиш как се държи MSI-а в сравнение с другите, ще разбереш най-добре за какво става дума

                        Коментар


                          #13
                          Тц! Едно Убунту (Кубунту) да сложи и е ОК :P Защо го набутваш с тая Виста, дето в момента за нищо не става, а и тежка... ХР си е по-добре за момента. MSI правят и от онези малките компютърчета (Barebone)...
                          >Keep Walking<

                          Коментар


                            #14
                            wwweb написа:
                            НЕДОСТАТЪК - Липса на OS! Но за още малко парички можеш да си вземеш същия лаптоп с Vista Home Basic:http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09027350
                            Не би трябвало обаче да е проблем да инсталирам каквото ми е кеф като на обикновен настолен комп нали. Няма някакви ограничения предполагам.
                            Punto SX 1.1 55

                            Коментар


                              #15
                              Punto SX написа:
                              wwweb написа:
                              НЕДОСТАТЪК - Липса на OS! Но за още малко парички можеш да си вземеш същия лаптоп с Vista Home Basic:http://technomarket.bg/product_detai...ct_id=09027350
                              Не би трябвало обаче да е проблем да инсталирам каквото ми е кеф като на обикновен настолен комп нали. Няма някакви ограничения предполагам.
                              Грам ограничения нямаш. Не давай повече пари за да има ОС с лаптопа - просто няма сми, в България сме все пак. Също така не слагай Виста, прекалено е тежка и нови революционни функционалности няма.
                              Lancia Y, 1.2, 60

                              Коментар

                              Working...
                              X