Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ново Фиатче в семейството.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ново Фиатче в семейството.

    След няколко дневно обикаляне вече имаме ново Фиатче в семейството.Та баща ми си взе Fiat Ulysse 1,9 tdi ( то май само емблемката му отпрет е на Фиат ) ОООбаче най доволен съм аз от всички. Защо ли?Защото той беше тръгнал да гледа едни Мерцедеси ма го насочих по правилния път. От два дена върти с него километри и си сложил една усмивка на лицето та чак се притеснявам да не си захапе ушите Добра ли е лоша ли е колицата ще си покаже с времето. То колата е кат жената на късмет!!!

    #2
    Честито! :D
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Безаварийни километри на баща ти. Колега, а ти кога ще я подкараш?

      Коментар


        #4
        Честито и безаварийно каране! Колата с преТно или задно предаване е? tdi са мурафети на VW/AUDI,при Фиат означенията на дизелите са малко по-други.Но по този въпрос има изтъркани 2-3 клавиатури!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Nino написа:
          Честито и безаварийно каране! Колата с преТно или задно предаване е? tdi са мурафети на VW/AUDI,при Фиат означенията на дизелите са малко по-други.Но по този въпрос има изтъркани 2-3 клавиатури!
          Ам то както казах само емблемката е на Фиат! Тези хибридчета( Пежо 806,Ситроен Евазион, Ланчия Зета,Фиат Улизе) са с окачване Ситроен,двг Пежо и електроника на Фиат. Та мотора си е чисто Пежо и си е означен TDI. Фиатчето (за другите незнам )след 98 има лек фейслифт и започват да предлагат двг JTD който обаче не е Фиатски а си е чисто HDI на Пежо!А иначе предаването е предно.

          Коментар


            #6
            Ok, наскоро имах честта да се возя в същия, но беше турбобензин... голяма резачка!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Re: Ново Фиатче в семейството.

              idm написа:
              След няколко дневно обикаляне вече имаме ново Фиатче в семейството.Та баща ми си взе Fiat Ulysse 1,9 tdi ( то май само емблемката му отпрет е на Фиат ) ОООбаче най доволен съм аз от всички. Защо ли?Защото той беше тръгнал да гледа едни Мерцедеси ма го насочих по правилния път. От два дена върти с него километри и си сложил една усмивка на лицето та чак се притеснявам да не си захапе ушите Добра ли е лоша ли е колицата ще си покаже с времето. То колата е кат жената на късмет!!!
              Айде честито и от мен. Кога ще я видим пред блока или на срещите?
              Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
              Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
              Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

              Коментар


                #8
                Честито и от мен и много безаварийни!!! :D
                idm написа:
                Ам то както казах само емблемката е на Фиат! Тези хибридчета( Пежо 806,Ситроен Евазион, Ланчия Зета,Фиат Улизе) са с окачване Ситроен,двг Пежо и електроника на Фиат. Та мотора си е чисто Пежо и си е означен TDI. Фиатчето (за другите незнам )след 98 има лек фейслифт и започват да предлагат двг JTD който обаче не е Фиатски а си е чисто HDI на Пежо!А иначе предаването е предно.
                http://www.carexpert.ru/publ.php3?fr...ublid=fiatua01
                BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                Среден разход на газ

                Коментар


                  #9
                  Nino написа:
                  Ok, наскоро имах честта да се возя в същия, но беше турбобензин... голяма резачка!
                  Гледахме една Ланчия Зета Турбо бензин наистина си е нископрелитащ самолет Обаче тия цени бензина Пък според мен да слагаш газова на кола с турбо си е кощунство!Благодаря на всички за пожеланията Тая седмица трябва да влезе в бокса за обслужване( ремъци филтри масла ) че знаешли как са я карали преди

                  Коментар

                  Working...
                  X