Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднаха ми емблемата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    И аз да се похваля: и моята я отскубнаха! Та си мислех дали да не запълня вдлъбнатината и да я пръсна. И понеже с цвета ще е малко сложно (нещо не ми се ходи по майстори...), опитах се да си я представя черна. Ама нещо съм разколебан...
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #17
      Виж как ще изглежда:
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #18
        Първият вариант не ме грабва... За втория - проблем е боята - едва ли ще намеря цвета (не че съм търсил, де :D ).
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #19
          абе най-добре ако може да си купиме емблеми отнякъде. аз не съм проверявал още има ли, няма ли? къде? цени?нещо пак е станало модно да се крадат емблеми. са остава и чистачки да почнат да свалят. (пу да не ме чуе дяволът)
          Fiat Punto S55 1.1
          Fiat Forever!

          Коментар


            #20
            Punto_S написа:
            абе най-добре ако може да си купиме емблеми отнякъде...
            Принципно си прав! Ама щом тая изгорялата от слънцето и времето отмъкнаха, какво остава за новата?!...
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #21
              Всички варианти са неземно грозни. Колега .. взимаи емблемка и слагаи и не го мисли! А относно това че са ни деца - аз лично процедирам по следния начин - съобщавам на родителите му за белите които е направило детето и ако забележа, че няма ответна реакция (в смисъл на родителя му е през онази работа) вземам нещата в свои ръце. Може да звучи тъпо, но точно така се започва кариерата на крадец.Крадеш нещо дребно - никой нищо не ти казва ... опитваш нещо по-едро и т.н. И после ревем - кой ми разби колата ... кой ми открадна колата.Може навремето някой да са краднали емблемки и тям подобни, но отношението на родителите беше различно. Още помня как за подобна случка едно аверче (живее през една къща от нас) го биха като за световно - в нас се чуваше как реве! Но после не си и помисли за такова нещо! Мен нашите не са ме били, но ми правеха няколкочасови лекции, и честно казано предпочитах да ме бият отколкото няколко часа да ми говорят за белята и как не се прави и т.н.Дано не съм прав, но съм останал с впечатление, че сегашните родители прекалено много глезят децата си, не ги възпитават, не ги наказват за грешките които правят и това прави децата ни тези изродчета които са.
              Fiat Brava 1,6 16v '96, Fobos

              Коментар


                #22
                Pecho написа:
                Принципно си прав! Ама щом тая изгорялата от слънцето и времето отмъкнаха, какво остава за новата?!...
                и аз това си казвам и затова и още нямам решение по въпроса.
                Fiat Punto S55 1.1
                Fiat Forever!

                Коментар


                  #23
                  Ами добре дошъл в клуба, както се казва. И моя надпис отпред на маската /F/I/A/T/ вече го няма (може и да съм го посял някъде). Но емблемата ///// си стои слава богу, но докога ли?

                  Коментар

                  Working...
                  X