Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Откраднаха ми емблемата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Откраднаха ми емблемата

    т’ва краденето на емблеми е някакъв изцяло български феномен... тъпотия отвсякъде. станало е снощи пред блока (Люлин).става въпрос за предна емблема на Фиат пунто мк1. да не говорим че тя си беше избеляла, напукана и без какъвто и да било хващащ окото вид. та сега трябва да се чудя с какво да изчистя лепилото, а то си е бая здраво. пс някой да знае къде се продават емблеми и к’ви пари
    Fiat Punto S55 1.1
    Fiat Forever!

    #2
    в ауто италия се обади и питай !10-12 лева мисля ,че струва ,но дано я имат !
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #3
      Имат я и в магазина Стамболийски.

      Коментар


        #4
        виж огледай колелата на кварталните хулигани.. ще си я намериш..
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          И ако я видиш на колелото на некое хлапе ако съм на теб с такъв юмрук ще го пресрещна че нема да иска да види фиат даже и по телевизията.Успех.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            И ако я видиш на колелото на некое хлапе ако съм на теб с такъв юмрук ще го пресрещна че нема да иска да види фиат даже и по телевизията.Успех.
            Колега, и ние сме били хлапета. Недей с юмруците.Пък и като е хлапе-фен на Фиат даже заслужава една боза да го почерпиш. :D
            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

            Коментар


              #7
              Че тя залепена ли е? Не е ли хваната с болт отвътре?
              Пунто 1.1 1994 г.

              Коментар


                #8
                Lane Staley написа:
                dani389 написа:
                И ако я видиш на колелото на некое хлапе ако съм на теб с такъв юмрук ще го пресрещна че нема да иска да види фиат даже и по телевизията.Успех.
                Колега, и ние сме били хлапета. Недей с юмруците.Пък и като е хлапе-фен на Фиат даже заслужава една боза да го почерпиш. :D
                Продават си ги в училище за по левче никакви фенове не са,келеши
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  Grisha написа:
                  Lane Staley написа:
                  dani389 написа:
                  И ако я видиш на колелото на некое хлапе ако съм на теб с такъв юмрук ще го пресрещна че нема да иска да види фиат даже и по телевизията.Успех.
                  Колега, и ние сме били хлапета. Недей с юмруците.Пък и като е хлапе-фен на Фиат даже заслужава една боза да го почерпиш. :D
                  Продават си ги в училище за по левче никакви фенове не са,келеши
                  Квито ще да са - дете ли е простено му е както казва колегата и ние сме били хлапета. И аз спомням едно време имаше едни светлоотразителни гуми се слагаха по вратите на москвичите - колко съм ги дърпал ама така и не можах да си откача. Щото то де акъл че на затворена врата не можеш да я махнеш. Написаното по-горе разбира се не важи за рецидивисчета на по 17-18 години - тях един бой може да им е само от полза.
                  Punto SX 1.1 55

                  Коментар


                    #10
                    колегата е прав, не е само с лепка, ами зейват даже цели три дупки отпред. кофти аз се надявах по-лесно да се оправи, даже мислех и да не салгам нова, ама сега явно няма как. значи дупките са:1) една голяма в центъра, през която минава основният щифт.2) 2 по диагонал, които са за центровка.+ цялото тва нещо хубаво облепено с двойнозалепваща лепенка по контура.+ специална вдлъбнатина в капака, в която е поместена цялата емблема.при свалянето централният щифт е счупен и тая емблема не става за нищо, на кола не може да се сложи.+ 2 хубави резки от отвертки или ножчета по капака.на още 3-4 коли от блока им липсват емблемите отскоро, така че ще видим докъде ще стигне тая работа.
                    Fiat Punto S55 1.1
                    Fiat Forever!

                    Коментар


                      #11
                      Колега ти кой люлин си. Да знам да зареждам пушката

                      Коментар


                        #12
                        абе само аз ли като дете съм свалял емблемите на мерцедес да си правя стрелички като на нинджите p.s.то и без това няма деца по площадките остава да им се караме и да ги биеме
                        фиатче Браво 2.0

                        Коментар


                          #13
                          В люлин 7 се разиграва комедията/трагедията тия дни ще ви пусна и снимки да видите как изглежда капакът без емблема.
                          Fiat Punto S55 1.1
                          Fiat Forever!

                          Коментар


                            #14
                            Ако ти се дават малко повече пари,можеш направо да си пребоядисаш капака и да го оставиш без емблема-става готино.
                            Fiat Punto 1.7 TD

                            Коментар


                              #15
                              днес са откраднали и емблемата на Ланчията (Дедра) на един колега. от капака на багажника. пак в Люлин, само че в 3-та част. точно до пазара. явно е някаква гадна мода. пс: нямам време и апарат да щракна капака на Пунтото, да видите колко е гадно без емблема.
                              Fiat Punto S55 1.1
                              Fiat Forever!

                              Коментар

                              Working...
                              X