Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кои италиански коли са най-здрави?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кои италиански коли са най-здрави?

    Интересно ми е да разбера според вас кои от италианските модели коли са най-здрави като цяло Надявам се на безпристрастни отговори, макар това да ме съмнява малко :PСтава дума за окачване, двигатели, каросерия, спирачки... Анкетата е за итаианските коли, а не френските или каквито и да е било други...
    >Keep Walking<

    #3
    ааа френски ?

    Коментар


      #4
      Анкетите никога не са ми слабост, обаче тази направо ме потресе...
      I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

      Коментар


        #5
        Уффф ужасно много се извинявам!Явно съм твърде заспал и не съм се усетил за глупостите, които съм написал.Ако може направо да се изтрие темата, защото не мога да редактирам самата анкета.Дори не съм добавил Ланча Yellow_Flash_Colorz_PDT_37П. П. Дори и френски не съм написал като хората
        >Keep Walking<

        Коментар


          #6
          Esper написа:
          Анкетите никога не са ми слабост, обаче тази направо ме потресе...
          Ха-ха-ха-ха... и мен, даже котаракът се опули... беше легнал до монитора и прочете всичко!!!!Миро, това и на 7 /седем водки/ не бих го написал!!! Но иначе бих отговорил така.....TOYOTA!!!!
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #7
            Абе хора, не си правете труда да гласувате. Анкетата ми не става за нищо. Ако може да се изтрие темата и да взема да я пусна на ново, но както трябва.
            >Keep Walking<

            Коментар


              #8
              Такова унижение, като объркване на италианките с "минетчийки" не беше правено!Французите имат три хубави неща:1. Френско шампанско2. Френски коняк3. Френска любовостаналите френски неща (особено колите)... извинявай...

              Коментар


                #9
                Ееее събота вечер е, може да е мислил за френска любов човека, що се хилите тъй.
                Пунто 1.1 1994 г.

                Коментар


                  #10
                  //// написа:
                  Такова унижение, като объркване на италианките с "минетчийки" не беше правено!Французите имат три хубави неща:1. Френско шампанско2. Френски коняк3. Френска любовостаналите френски неща (особено колите)... извинявай...
                  Даа... съжалявам. Нещо съм се отплеснал Yellow_Flash_Colorz_PDT_32
                  >Keep Walking<

                  Коментар


                    #11
                    и аз съм за тойота :D

                    Коментар


                      #12
                      К’во стана тука

                      Коментар


                        #13
                        аз пък съм за хонда,бмв и мерцедес

                        Коментар


                          #14
                          kiler_4o написа:
                          и аз съм за тойота :D
                          Абе ти още не си я взел а вече правиш заключения,че е най-здрава... секта яко
                          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                          Коментар


                            #15
                            Айде стига бе, сега отговорете на човека сериозно... иначе не бих формулирал анкетата така... защото двигателите и окачването са почти идентични... а " на коя от двете марки поддръжката е по-евтина"! Странно нали??? Ужким почти всичко еднакво, но цифрите различни! Ами обяснявайте....
                            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                            Коментар

                            Working...
                            X