Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Българи юнаци!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Българи юнаци!!!

    Браво на Мъри Стоилов, отбора ни е добър и без великия Стоичков.

    #2
    Re: Българи юнаци!!!

    doofiat написа:
    Браво на Мъри Стоилов, отбора ни е добър и без великия Стоичков.
    Добър е ,щот го няма "великия" Стоичков. :D
    Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
    Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
    BMW X3 3.0D Aut

    Коментар


      #3
      Браво на момчетата добре игараха но още има какво да се желае личи си как не са обдиграни добре, че Мартин още не е във формата в която го познаваме.Имаше доста брак в подаванията но доста различен отбор който играе приличен футбол.Някои усетили закачката м/у Мъри и Бербатов
      FIAT - TIPO 2.0i.е

      Коментар


        #4
        Дреме му на Мъри за закачките на Бербатов - нали още три дни е там. Но от футболния съюз да удрят коляно да остане и след това, че с Пената ще я закършим, нали се пробва няколко пъти - и в ЦСКА, и в Литекс... Просто времето на организирания хаос безвъзвратно е отминало, а и стечение на обстоятелствата като едно време скоро едва ли ще има. С "Емо, ти знайш", "Ицо, ти - нали", "Туньо, там, такова..." работата няма да стане.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          Това все пак беше Беларус... :D
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Vladim написа:
            Това все пак беше Беларус... :D
            Да бе ... и аз вчера гледам мача и го слушам Петър Василев как се пъне и кефи. Викам ние с Холандия ли играем или с Беларус! Щом почнахме да се радваме и на победи срещу Беларус, значи трагедията е пълна ...

            Коментар


              #7
              wwweb написа:
              Vladim написа:
              Това все пак беше Беларус... :D
              Да бе ... и аз вчера гледам мача и го слушам Петър Василев как се пъне и кефи. Викам ние с Холандия ли играем или с Беларус! Щом почнахме да се радваме и на победи срещу Беларус, значи трагедията е пълна ...
              Прави сте и двамата, но........... При положение че в София преди 2 месеца беше "големия" отбор на Албания и бяхме супер жалки сега като че ли нещата изглеждат по-розови. И по - розови не защото сме победили - ами защото като че ли се виждаше че от доста мачове насам владеехме положението на терена. :P
              Punto SX 1.1 55

              Коментар


                #8
                Албанците ни бяха направили смешни. Да не би Албания да е по-добра от Беларус?!

                Коментар


                  #9
                  Айде да изчакаме още 3 дена, да видим дали ще успеем и тук да ги бием. Искрено се надявам да успеем

                  Коментар


                    #10
                    А-а, тука пет гола не им мърдат. Посредствен отбор, не са от нашата класа, колкото и тя да беше съмнителна напоследък.
                    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                    Коментар


                      #11
                      wwweb написа:
                      Vladim написа:
                      Това все пак беше Беларус... :D
                      Да бе ... и аз вчера гледам мача и го слушам Петър Василев как се пъне и кефи. Викам ние с Холандия ли играем или с Беларус! Щом почнахме да се радваме и на победи срещу Беларус, значи трагедията е пълна ...
                      А този няма да се научи да коментира най-скучният водещ който съм слушал ,може да провали всеки мач.Първото положение на Бербатов , той напада стреля а Петр Василев разказва колко китна државца била Беларус , направо ме уби
                      FIAT - TIPO 2.0i.е

                      Коментар


                        #12
                        soulkeeper написа:
                        wwweb написа:
                        Vladim написа:
                        Това все пак беше Беларус... :D
                        Да бе ... и аз вчера гледам мача и го слушам Петър Василев как се пъне и кефи. Викам ние с Холандия ли играем или с Беларус! Щом почнахме да се радваме и на победи срещу Беларус, значи трагедията е пълна ...
                        А този няма да се научи да коментира най-скучният водещ който съм слушал ,може да провали всеки мач.Първото положение на Бербатов , той напада стреля а Петр Василев разказва колко китна државца била Беларус , направо ме уби
                        Абсолютно! Да вземат да го пенсионират.

                        Коментар


                          #13
                          Абе вие го махнете Петърчо Василев. Другия чухте ли го? Той май беше фиркан нещо.

                          Коментар


                            #14
                            Из скучния коментар на Петър Василев:"Ох, свито ми на душата""Никой не може да мързелува в последните минути" "Кошмарно домакинство"Боже няма ли кой да му даде едно хапче на тоя човек, та да се успокои Коментарът на мача беше под всяка критика. Все едно, че ние паднахме с 2:1 Да го пенсионират тоя!

                            Коментар


                              #15
                              Изля си душата Пепи В. Аз се притесних за свитата му душа Лошо е, че има мачове като този, в които най-интересното нещо е коментара на Пепи Василев
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар

                              Working...
                              X