Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2-ри Юни? Какво ли пък е това?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    morg написа:
    И в моя офис станахме само 2-ма 3-ма. Но понеже сме точно до цариградско видях, че 4-5 коли спряха в дясната лента ... най- смешното беше, че спря даже едно лъскаво бмв а отзад някакъв тип с раздрънкан форд започна да му свирка ...
    Малко но не мога да се сдържа. Тези с БМВтата много кофти слава имат, но... когато спуках 2 гуми на пътя и сложих триъгълника, за 2 часа спряха точно 5 коли - 2 от тях БМВ, и двете лъскави. После се регистрирах във форума им за да им благодаря. За колегата Кулбой - вие сте исторически град, не само заради университета, а и заради това че сте били столица, заради първото Велико Народно Събрание, Независимостта ( 6ти Септември 1908, обявена е във В. Търново, църквата Св. 40 мъченици ) и заради всичко в града - там историята е почти осезаема, можеш едва ли не да я докоснеш. Много го обичам този град.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #17
      кулбоби Няма спор, че града е красив...но историята на нашата възраст е един вид някаква отживелица или нещо подобно..незнам кой набор си, но повечето ми връсници ги интересува не историята, а това къде тая нощ ще се напият и къде ще посрещнат следващия ден... Едва ли има значение града в които живееш..дали има история или не..трябва просто да си образован и да знаеш историята на България и какво се е случило днес..сиреч 2-ри Юни.. Поздрави, Боби

      Коментар


        #18
        Аз си спомням миналата година като преметах по каналите и по една от чуждестранните новинарски телевизий .. не мога да се сетя коя беше даваха репортаж за България. В рубриката без коментар. Само пускат звук и картина и без да коментира никой. Даваха кадри от България когато пуснаха сирените как всички спряха. Даваха София. Кадри от жълтите павета. Полицаите от кабинките пуснаха светофарите на жълта мигаща светлина и слезнаха в кръстовищата. Всички излезнаха от колите и застанаха до тях. Беше много красиво като се гледа отгоре. Живота сякаш замира за няколко минутки.

        Коментар


          #19
          The_Wicker_Man написа:
          Живота сякаш замира за няколко минутки.
          Точно както е замрял и преди 131 години

          Коментар


            #20
            Току що гледах репортаж по темата по Нова. Доста хора бяха спряли.Кофти само ,че имаше една майка, която дърпаше детето си да върви и една пенсия си вървеше като че няма нищо. Иначе много въздейства такава гледка.
            Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
            Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
            Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
            BMW X3 3.0D Aut

            Коментар


              #21
              Въпрос на култура и самосъзнание! Липсата на подобни добродетели води до безумните катастрофи по пътищата и хората пишещи неграмотно (неуважаващи българският език)...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                Днес и бензинджията на шел-а беше застанал мирно с пистолета за бензин в ръката! А един тип (вероятно бързаше) му го измъкна от ръката и си наля сам бензин... Доста тъжна картинка... Не знам как да го коментирам...

                Коментар


                  #23
                  //// написа:
                  Днес и бензинджията на шел-а беше застанал мирно с пистолета за бензин в ръката! А един тип (вероятно бързаше) му го измъкна от ръката и си наля сам бензин... Доста тъжна картинка... Не знам как да го коментирам...
                  Аз знам,ама ще се въздържа
                  Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                  Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                  Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                  Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                  BMW X3 3.0D Aut

                  Коментар


                    #24
                    в Димитровград бяхме много малко младите хората които спряхме.Иначе пенсионерите всички стояха прави -за което едно за тях
                    ланчия либра 2.4 jtd 150к 2005 г--учебна

                    Коментар


                      #25
                      На пазара в Борово бяха спрели 2-3-ма възрастни (над 60 г.), една майка с малко дете и ние двамата с колегата. Ама за тия 3 минути пред погледа ми са минали поне 100 души нанякъде. ПЪЛНА ТРАГЕДИЯ! Нито една кола не спря, но сирената се чуваше слабичко, може и изобщо да не се е чувала в колите.
                      Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                      Коментар


                        #26
                        Аз в 12 бях на България и въобще не чух сирена. Даже специално ми направи впечатление, че е 12 часа, а не чувам сирена. За 2-3 минути стигнах до Руски паметник и по пътя не видях спрели хора и не се чу сирена.
                        Пеш
                        ----
                        Ex Peugeot 206 -Служебен
                        ----
                        Ex Brava 1.6 16V ELX

                        Коментар

                        Working...
                        X