Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

2-ри Юни? Какво ли пък е това?!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    2-ри Юни? Какво ли пък е това?!

    Стана ми глуповато... Засвириха сирените в 12 и... Аз се спрях и застанах мирно. Около мен само от едно магазинче наскачаха 2 майки явно с 4-5 дечица, няколко старци и една единствена кола както си караше просто си пусна аварииките и спря... А хората ме гледаха, като да съм нялалво извънземно, седи си мирно на средата на тротоара, няколко даже си мислеха, че идейки към мен ще се мръдна да направя път...Смешно е... или по-скоро плачевно. Никой няма да закъснее за никъде за тези 3 минути. Но айде, нали времето стана пари... А дали някой помни за какво точно вият сирените още?!

    #2
    Помни, помни! В центъра на Кюстендил нямаше ходещи субекти в 12.00. Видях го с очите си. Дори хората седнали по заведенията станаха прави (поне повечето от тях).
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Аз съм в университета в момента, но щом чухме сиените всички колеги станаха и застанахме мирно... Е вярно в коридора имаше субекти които ни гледаха странно и се чудеха какво павим, но...
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        kiro_of_the_day написа:
        Помни, помни! В центъра на Кюстендил нямаше ходещи субекти в 12.00. Видях го с очите си. Дори хората седнали по заведенията станаха прави (поне повечето от тях).
        Добре че България, не е само София......, иначе се загубени
        Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
        Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
        Fiat Bravo 1.4 120k.с.

        Коментар


          #5
          Nikcho написа:
          kiro_of_the_day написа:
          Помни, помни! В центъра на Кюстендил нямаше ходещи субекти в 12.00. Видях го с очите си. Дори хората седнали по заведенията станаха прави (поне повечето от тях).
          Добре че България, не е само София......, иначе се загубени
          Аз за Варна говорех... В София, колкото и да не е масово, за толкова години поне голям процент съм забелязал, че спират. Хора, коли, транспорт... Но тука просто бях удивен

          Коментар


            #6
            Добре, ще се поправя Добре, че са малките градове в България, че да запазят Българският дух жив
            Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
            Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
            Fiat Bravo 1.4 120k.с.

            Коментар


              #7
              При мен беше същото....почти никой не спря....само една кола! Но пък за жалост след това не можа да запали...и човека си я заключи и продължи пеша...
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                В офиса бях единствения който стана прав. Дори на подканянията ми не реагираха Но какво да им се чудя - не знам някой от тях ( 17 души на възраст между 20 и 28 години ) да е гласувал на избори или изобщо да е показал някаква гражданска съвест. Как тогава да оценят чуждата саможертва?
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #9
                  пред кат всичко живо спря, 2-3 коли се движеха само

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък точно си товарех новия кенеф в колата от един склад и ги чувам сирените. Едвам набутах кашона и се изправих и тъпия склададжия разправя, я тия пуснаха сирената. Викам му ми да ще седим мирно. И тоа аа нема бе за кво? После ме пита абе за кво свирят къв празник има. Е немам думи просто
                    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                    Совалката средно на LPG
                    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                    Коментар


                      #11
                      Аз още съм спал кат е свирила сирената
                      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                      Коментар


                        #12
                        Във В.Търново или не е свирила сирена или не съм я чул от снощното омайване Та аджаба за какво иде реч на 2-ри Юни..срам ме е да си призная макар да съм на 17 години..но само съм чувал че е свързано с Христо Ботев..Даже във вчерашния час по история въобще не сме обсъждали какъв празник е утре т.е. днес...Нито пък на 3 Март даскалицата отбеляза, че имаме празник...

                        Коментар


                          #13
                          Не е срамно да попиташ, като незнаеш!!! Срамно е да излъжеш, че знаеш Иначе днес: В 12.00 ч. днес, в продължение на 3 минути, сирените в цялата страна с прекъснат вой ще оповестят отдаването на почит към паметта на Христо Ботев и на загиналите за свободата на България.
                          Tipo 1.4 i.e. 92g. 160A1.046 -ex
                          Chevrolet Tacuma 1.4 - ex
                          Fiat Bravo 1.4 120k.с.

                          Коментар


                            #14
                            Благодаря пич, все пак ще прочета нещо изобщо за цялата тая история покрай Ботев..как и защо са умрели и тн.

                            Коментар


                              #15
                              И в моя офис станахме само 2-ма 3-ма. Но понеже сме точно до цариградско видях, че 4-5 коли спряха в дясната лента ... най- смешното беше, че спря даже едно лъскаво бмв а отзад някакъв тип с раздрънкан форд започна да му свирка ...

                              Коментар

                              Working...
                              X