Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата тойота - Аурис

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    //// написа:
    И аз съм на мнение, че "дръпнатите" или "облъчените" са малко прехвалени. Никога няма да си взема нова или секънд хенд източноазиатска кошница. Лични наблюдения, работил съм за такива марки...
    Ма не си зимай, некой да ти е опрял дуло? Въпросът беше съвсем друг, колегата искаше съвсем повърхностни впечетления, защото предполагам са малко хората тук /пък и от самия форум на тойта/, които изобщо знаят, че има такъв автомобил, а ние отидохме в крайности... едва ли не..."Ама Вие защо биете негрите".Та това е съвсем нов автомобил, все едно някой тук да попита какво ще кажете за новото Фиат -Браво и да почнем да му се пънем и изхвърляме като... какво беше на пясък, чели недочели!!! Хайде холан, от такива ганкови кафенета ме втриса!!! Първо пригответе паронците за тези коли и тогава се изказвайте за източни-западни-североизточни! От всичко разбираме бе да ге....! "Братчеда кара фиат уно преди 15 години, абе заеби боклук"...на това приличат коментарите тук....само братчеда е един, а коментара може да го замените с която си искате марка....ташак госпожа!!!!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #32
      Изказвам лично мнение за "японките" като цяло. Оплаквания и мнения на клиенти, експлоатиращи такива. Лични тестове, поддръжка и пр... И малко офф. Като тифоз не бих се изказал ласкаво пък за фиат мултипла. Така, че имам мнение на базата на практически опит, а не на празни приказки, споделяни от "познавачи".

      Коментар


        #33
        //// написа:
        Изказвам лично мнение за "японките" като цяло. Оплаквания и мнения на клиенти, експлоатиращи такива. Лични тестове, поддръжка и пр... И малко офф. Като тифоз не бих се изказал ласкаво пък за фиат мултипла. Така, че имам мнение на базата на практически опит, а не на празни приказки, споделяни от "познавачи".
        За кои "японки", тези от 88- до 92 година ли???? Ми те за абсолютно никоя марка отзивите не са ласкави.... японски бангии... френски чикии, немски дараци... за италианските ще се въздържа от коментар! Или си ремонтирал японки 2006-2007 година та се изказвате в тема за кола излязла като модел края на 2006, началото на 2007г.Ето, виждате ли как се е формирало, отношението към колите на Фиат... чули, недочули, на един познат свакото на стринката на вуйната, която била сестра на тетинчото... така казал и се създават разни глупави митове и легенди от които най-вече печелят тъпите джамбази!Само да не отворим тема за двигателите 1.6VVTI и маслото щото ще загубим времето на публиката!
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #34
          2006...2007 са още гаранционни, но все пак имам поглед върху нещата. И то, подчертавам, личен. Не съм се повлиял от чужди мнения.

          Коментар


            #35
            Nino написа:
            kiler_4o написа:
            ами каквито и да са ви мненията - колата вече е капарирана Пък и така само да си говорите не става ... сигурен съм, че ако се качите и я покарате друго ще мислите ... все още съм си фен на фиат - това е ясно, пък и без това аз ще си карам фиатчето - тойотата може и да не я видя
            Адмирации!!!Наистина сполучлив избор.След колко време ще я доставят?
            между вторник и петък идната седмица ... много скоро Маслинено зелено, много тъмно с пред последен клас на екстри (няма само ТС, VSC и някои дреболии като заключване без ключ...) - 2.0 D-4D двигател 124 к.с. ако не се лъжа - евро 4 ... друго не се сещам ...
            charlie написа:
            щастливец е тоя които има 40 бона и си купува кола за да се наслаждава на шофирането и през тия години
            мерси за комплимента - точно такава е целта ... иначе другите варианти бяха алфа 156 за около 11-12 000 лв, или нов шевролет лачети седан за около 26000 ... но това е най-доброто решение според мен ...

            Коментар


              #36
              Това е единствения форум на една марка,в който марката се плюе и слага на долни нива Правете го,но не тук,защото е дразнещо
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #37
                Grisha написа:
                Това е единствения форум на една марка,в който марката се плюе и слага на долни нива Правете го,но не тук,защото е дразнещо
                Че кой плюе марката ? Каквото и да става Фиат ми е любимата марка, редом с алфа ромео до него ... няма БМВ, тойота мерцедес и т н ... ФИАТ ! Който и да е мой приятел да попитате - ще ви отговори, че съм манияк на тема фиат ... защото е вярно...

                Коментар


                  #38
                  //// написа:
                  И малко офф. Като тифоз не бих се изказал ласкаво пък за фиат мултипла. Така, че имам мнение на базата на практически опит, а не на празни приказки, споделяни от "познавачи".
                  За коя Мултипла става въпрос? Сигурно за първия модел с грозните фарове, а не за Новата Мултипла? Имаше един-двама колеги от форума, собственици на Мултипла, които се изказваха доста ласкаво за модела!
                  Grisha написа:
                  Това е единствения форум на една марка,в който марката се плюе и слага на долни нива Правете го,но не тук,защото е дразнещо
                  Къде пък прочете някой да плюе марката Фиат?! Ясно е, че всички тук сме фенове на марката, но това не означава, че трябва да сме като "коне с капаци" и да не отчитаме реалните факти. А когато те говорят, и боговете мълчат! :D П.С. Виж предишния ми пост за Статистиката на продажбите на нови автомобили в БГ! И се замисли защо е така!И от мен поздрави на kiler_40 за избора и благородна завист, че може да си го позволи!
                  BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                  Среден разход на газ

                  Коментар


                    #39
                    От известно време следя тази тема........ и все си викам няма да пиша ама.....Честито за избора на колата, мотора е много добър, както и колата като цяло. Работил съм в сервиза на Тойота и горе долу имам виждане върху колите от тази марка. Като цяло според мен това са много приятни за каране, дори и за ремонтиране коли. Имат си естествено трески за дялане, но това е нормално при всички марки (вкл. Фиат), но се стараят хората да ги оправят, като повечето неща се сменят гаранционно.(пример: при Шевролетите спирачните дискове си имат фабричен дефект, но те не са гаранционни, както и всички части които са с феродо, докато колата си има гаранция , а при Тойота имаха едни бройки коли с дефектни дискове и си ги изтеглиха и смениха всичко без клиента да пострада , някой дори не разбраха, понеже ги сменихме докато им сменяхме маслото)Както и да е това са дребни кахъри, в действителност колите са много приятни за каране, и много комфортни и просторни вътре колкото и малък да е класа на автомобила.УСПЕХ с новата придобивка и много безаварини километри.п.с.Има един лаф всеки който не е карал Фиат все вика "Купи си Фиат за да те е Яд".................. Същото може да се каже и за японските автомобили
                    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                    ИТАЛФЕСТ 2007

                    Коментар


                      #40
                      ...

                      Коментар


                        #41
                        кола

                        и аз да кажа нещо на този кадето ще е взима :D направи си един ключ /за всеки случай/ нищо че вече съм абониран към фирмата /Тм Ауто /да ги отключвам многоси забрават ключовете собствениците им или дори откачват да не може да се отваря с ключ а с дистанциьонното
                        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                        Коментар


                          #42
                          Re: кола

                          kluchar написа:
                          и аз да кажа нещо на този кадето ще е взима :D направи си един ключ /за всеки случай/ нищо че вече съм абониран към фирмата /Тм Ауто /да ги отключвам многоси забрават ключовете собствениците им или дори откачват да не може да се отваря с ключ а с дистанциьонното
                          благодаря - ще си направя. но ако не се лъжа ще има 2 ключа ...

                          Коментар


                            #43
                            кола

                            последната беще с ключ и дистанциьонно и пак няма отваряне в гаранция някой беще извадил лостчето да не се отваря с ключ и накрая никой не знаеше кой го е направил и кога дори и от фирмата Тм ауто колата бе Авентис фирмена но това не е проблем оправя се всичко
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар

                            Working...
                            X