Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новата тойота - Аурис

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новата тойота - Аурис

    Какво мислите за нея ? Някакви коментари ?http://novatatoyota.com/

    #2
    Коментари по картинки ли да правим? Че нея я пуснаха преди няколко месеца.Двигателите са същите като при старата Корола, и явно замества нея.Новата Корола доста е по-наголемяла като размери и цена.Определено това е лично моя фаворит в цена до 35 хил.лв.Във вчерашния български "Автобилд" на лосовия тест, спирачен път е на първо място.Добър автомобил, заслужаващ парите си!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Пълен кенеф! Щом дръпнат го е правил,за*би го
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Nino написа:
        Коментари по картинки ли да правим? Че нея е пуснаха преди няколко месеца.Двигателите са същите като при старата Корола, и явно замества нея.Новата Корола доста е по-наголемяла като размери и цена.Определено това е лично моя фаворит в цена до 35 хил.лв.Във вчерашния български "Автобилд" на лосовия тест, спирачен път е на първо място.Добър автомобил, заслужаващ парите си!
        Това последното за ауриса ли е или за королата ? Защото новата корола пък не са й доизмислили задницата ... стоповете много стърчат ... единствено като е червена по-малко се забелязва... а за ауриса - с лизинг и т н за 5 години излиза към 41 000 лв с почти всички екстри при 50% първоначална вноска ... което не е чак толкова много скъпо за такава кола ... за тази с двигателя D-4D 2.0 -> има много добра динамика този двигател направо ... не усеща скоростите ... включвая на 6-та и си караш ... ABS-а веднага го усещаш когато натиснеш спирачки и влезеш по-рязко в някой завой ... просто много добра кола ...

        Коментар


          #5
          За Ауриса...е теста... и други коли естествено.То хубаво големия D-4D, ама му е хубава и цената! Още малко и ще вземеш RAV4, също дизел за около 51 хил.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Grisha написа:
            Пълен кенеф! Щом дръпнат го е правил,за*би го
            Щом за TOYOTA казваш,че е кенеф, к’во ли пишат по техните форуми за FIAT, просто ме е страх да надникна!!!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              Тойота е много добър автомобил,за съжаление като го сравнявам с моя Фиат и като динамика и като разход дава по добри показатели. Королата която карам е чисто нова модел 2005г. 1.6 VVTI- като разход ми дава 6-6.5 при скорости на момети до 150.Аудита 2.0 съм ги късал при гонка, а голфовете ...............направо ги къртя. Въпреки всичко "Фиатката" си ми е страст.

              Коментар


                #8
                Nino написа:
                Grisha написа:
                Пълен кенеф! Щом дръпнат го е правил,за*би го
                Щом за TOYOTA казваш,че е кенеф, к’во ли пишат по техните форуми за FIAT, просто ме е страх да надникна!!!
                Хич не ме интерсува какво пишат Щом си такъв почитател на китайските кочини що караш фиат?
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  iko79 написа:
                  Въпреки всичко "Фиатката" си ми е страст.
                  При мен тая страст взе да изчезва, при наличието на автомобили правени от дръпнати. :D

                  Коментар


                    #10
                    Ма и Toyota ше си взема, само, че TЛК или РАВ4,но Пунтото ш’ си го карам!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Ако мога да вметна, че новият Аурис май само името му "дръпнато".Дизайнът му е правен във Франция, а се произвежда в братска Турция. Не знам кое му е японското Иначе не бих дал 41 хил. лв за кола от този клас. Струва ми се доста множко. Видяхте ли цените на FIAT Linea ?!?

                      Коментар


                        #12
                        Момчета я се осъзнайте бе,за тия пари ще си вземете нещо европейско 3 пъти по сносно и 3 пъти повече ще изкара от тва лайно :D Има алфи 159 jtdm за по 35-40 бона на няколко месеца,няма база за сравнение,пак е нова кола и гаранционна
                        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                        Коментар


                          #13
                          А кво ще кажете за това: http://84.40.3.164/Поне рекламата им е ефектна

                          Коментар


                            #14
                            Immortal, на тая "Хонда" базата е 39’000лв. Ако ще самураи да са я правили - 40 бона, са си 40 бона

                            Коментар


                              #15
                              Знам, ама щото се заговори за японски автомобили, пък рекламата мноо ме кефи

                              Коментар

                              Working...
                              X