Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Честит празник на всички колеги и колежки....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Честит празник на всички колеги и колежки....

    .....айде честит празник на всички колеги и колежки, които се чувстват на 12..... ....да слушате много майките си, бащите, щерките, синовете, колите.....за да се отблагодарят подобаващо и те...Пожелавам на всички да не забравяме детското в себе си, от време на време ей така, за профилактика, да се почувстваме поне за малко като безгрижни деца....... ....а на мен как ми се иска сега да си чета книжките от списъка за лятното четене....и 20 буркана ще върна, пет вида билки ще предам, 20 килограма хартия..........а пък какъв отличен и послушен ученик ще бъда, ехаааа..........само някой да ме върне за малко "там"....... .....и не забравяйте късите днес, колеги.......

    #2
    Еееееех , хубаво е да се върнем ама на, не става.Мерси за пожеланията , този от празниците ми е любимия, рядко се качвам на въртележки по детските кътовеама днес правя всичко с дъщеря ми :D , обикновенно лудеем двете както ние си знаем.И наистина си прав , нека повече хора от време на време се чувстават по- по детски, действа много добре.
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    Коментар


      #3
      Няма нищо по свято и по-чисто от децата! Да са живи и здрави!Пазете децата на пътя!
      Fiat Marea 1.8i 16V
      Fiat Tipo 1.4i 8V
      Fiat Punto 1.6i 8V
      www.italauto-bg.net/forum/

      Коментар


        #4
        Запазете детското във вас, за да бъдем по-добри с хора, та било на стадиона, било на пътя.Весел празник колеги :D :D :D

        Коментар


          #5
          Поздрав за всички "пишлемета" тук! Супер любима песничка!!http://www.vbox7.com/play:bf2f6871

          Коментар


            #6
            Благодаря на всички за поздравите!
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Днес вече 02.06 мога да кажа че вчера почти нямаше автомобили да карат на къси Малко жалко ама е факт
              ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

              Коментар


                #8
                деси_бургас написа:
                Днес вече 02.06 мога да кажа че вчера почти нямаше автомобили да карат на къси Малко жалко ама е факт
                Даам и аз останах с такова впечатление за жалост!
                Space Star 1.9 DID

                Коментар


                  #9
                  Roko написа:
                  деси_бургас написа:
                  Днес вече 02.06 мога да кажа че вчера почти нямаше автомобили да карат на къси Малко жалко ама е факт
                  Даам и аз останах с такова впечатление за жалост!
                  Ще ме извинявате за офтопика. Днес на централна варненска пътна артерия щяха да прегазят майка с бебе. Шофьорчето прелетя с над 100 на "една ръка" разстояние! Не знам какво точно ги спаси, късмет ли, Господ ли... само знам, че от цялата ни показност смисъл няма. С къси вчера, на дълги днес...ако ще и на аварийни да кара(ме)т, изгнилото в ябълката си остава...Ама това разширява много кръгозора на темата...

                  Коментар

                  Working...
                  X