Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За 11 юни ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За 11 юни ...

    Интересно ми е защо другаря Станишев се направи на циганин и не пожела да обяви 11 юни за неработен ден. Заради тази визита на Джордж Буш ще стане "лайна с говна" ( с извинение) в центъра. Оня тупан Гагаузов каза, че щял да призове столичани да използвали градски транспорт. Нямало да се отрази на трафика. Няма ама друг път. Някой ако си спомня как "нямаше" задръствания за Папата. И за Бил Клинтън. Или за Путин. Или за ОССЕ? Как ги мислят тия работи. Тех ги боли шмайзера. Нали си използват зелената вълна която им правят полицаите от кабинките и от Бояна до Президентството си стигат за норматив. Ама ние. Направо прогонозирам какво ще е. И сега мерките за сигурност ще са още повече. Защото нашите управници се дупят. Предния път за Путин като кацна бяха затворили Цариградско и на вход и на изход. Даже и локалното. Сега сигурно ще изселят и живущите от блокчетата по булеварда. А па за ония блокчета дето бул. Брюксел им минава през "хола" не знам. Тия сигурно ще им забранят въобще да си помислят за 2-3 дена че имат жилища. Нямам думи !!! Цигания !!!

    #3
    Аз пък съм на мнение, че заради Джрдж Буш няма смисъл да бъде обявяван за неработен ден 11ти. Та кой е тоя Джордж...идва ни на гости и ние в негова чест да замреме за 1 ден. Я стига. Ако Жоро Първанов отиде в Щатите, дали изобщо американците ще разберат а?

    Коментар


      #4
      Alexius написа:
      Аз пък съм на мнение, че заради Джрдж Буш няма смисъл да бъде обявяван за неработен ден 11ти. Та кой е тоя Джордж...идва ни на гости и ние в негова чест да замреме за 1 ден. Я стига. Ако Жоро Първанов отиде в Щатите, дали изобщо американците ще разберат а?
      Да де, но ако работиш е района на НДК да речем, едва ли щеше да мислиш така! Знаеш ли за, каква блокада идеше реч, като имаше среща на НАТО? Паркираш си колата на майната си, минаваш през 2-3 пропусквателни пункта, където си показваш служебната карта... В този ред на мисли е добре да се почива на 11-ти.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #5
        Точно. Неработен ден не в чест на Джордж Буш ами за наше облекчение. Като кацне самолета му цариградско се затваря. Той докато се нацелува, докато се наздрависва, докато се качи в колата .. докато стигне до цариградско това са поне 10 мин. Ти имаш ли на идея какво значи зацворено цариградско за 10 мин ? И то се затварят няколко маршрута защото не се знае по кой ще мине. Представи си да се затвори ако ще спи в Хилтън примерно... Цариградско, Евлоги Георгиев, Алея Яворов, Черни Връх, Драган Цанков, Г.М. Димитров и т.н. ? За по 10 мин да се затворят само.

        Коментар


          #6
          Kак се радвам, че не живея във вашто село.Между другото, кога ви й сбора?

          Коментар


            #7
            Vladim написа:
            Alexius написа:
            Аз пък съм на мнение, че заради Джрдж Буш няма смисъл да бъде обявяван за неработен ден 11ти. Та кой е тоя Джордж...идва ни на гости и ние в негова чест да замреме за 1 ден. Я стига. Ако Жоро Първанов отиде в Щатите, дали изобщо американците ще разберат а?
            Да де, но ако работиш е района на НДК да речем, едва ли щеше да мислиш така! Знаеш ли за, каква блокада идеше реч, като имаше среща на НАТО? Паркираш си колата на майната си, минаваш през 2-3 пропусквателни пункта, където си показваш служебната карта... В този ред на мисли е добре да се почива на 11-ти.
            Хи-хи-хиТо зависи колко си нагъл , а и куките, като им се озъбиш и им дигнеш скандал доста клякат. По принцип, аз работех в София точно под НДК, в самите подземия. Раздаваха ни едни пропуски за влизане в зоната. А аз с абсолютно нормалната магнитна карта за подземния паркинг, дето е пред БТВ си влязох с колата единия път след кратко узъбване на куката на поста. Втория път когато бяха затворили НДК имаше поставени 7! поста от мостчето на влюбените до големия паркинг... Е на третия път, когато се наложи да изпразна раницата, защото писваше от металдетектора заради ключовете така им се разкрещях, дали не се ебават с мен че на другите постове, с пряка видимост по пътя даже и спец пропуска не ми искаха да си показвам... само викаха "давай, давай" Така де, няма да се давам, то това си е легален тормоз... Е, не че съм се предал, ма са ОСЦЕ реших, че ще е по здравословно да си взема отпуска... и без това хващаше 2-3 дена преди Копринка, та си набих камшиците тогава... П.С.: А като налагат такъв почивен ден, не са ли си отворили устите, да ви принудят също така и да си го отработите?! Малеееее, е зарад таквиз моменти се радвам, че се спасих от София....

            Коментар


              #8
              аз пък призовавам всички софиянци да се яхаме по колите и да праивиме даже и безсмислени кръгчета. к’во като е тука другарят буш?!?! са да не си караме колите ли? много ясно, че ще си ги караме. те още малко и пърденето ще забранят в тоя ден, да не му разваляме въздуха на човека сигурно.
              Fiat Punto S55 1.1
              Fiat Forever!

              Коментар


                #9
                Re: За 11 юни ...

                The_Wicker_Man написа:
                Интересно ми е защо другаря Станишев се направи на циганин и не пожела да обяви 11 юни за неработен ден. Заради тази визита на Джордж Буш ще стане "лайна с говна" ( с извинение) в центъра. Оня тупан Гагаузов каза, че щял да призове столичани да използвали градски транспорт. Нямало да се отрази на трафика. Няма ама друг път. Някой ако си спомня как "нямаше" задръствания за Папата. И за Бил Клинтън. Или за Путин. Или за ОССЕ? Как ги мислят тия работи. Тех ги боли шмайзера. Нали си използват зелената вълна която им правят полицаите от кабинките и от Бояна до Президентството си стигат за норматив. Ама ние. Направо прогонозирам какво ще е. И сега мерките за сигурност ще са още повече. Защото нашите управници се дупят. Предния път за Путин като кацна бяха затворили Цариградско и на вход и на изход. Даже и локалното. Сега сигурно ще изселят и живущите от блокчетата по булеварда. А па за ония блокчета дето бул. Брюксел им минава през "хола" не знам. Тия сигурно ще им забранят въобще да си помислят за 2-3 дена че имат жилища. Нямам думи !!! Цигания !!!
                Интересно защо да е неработен ден и защо се връзвате на Бат Бойко? Той си знае, че няма да стане, а ако стане нали като се заредят работни съботи всички ще псуват бате Серго. Писна ми Бойко да си трупа дивиденти на чужд гръб. А на вас не ви ли писна? Той е кмет и може, заедно с полицията, да разработи схем която да ни затормози минимално. Но нали се сещате, че няма да го направи?Интересно ми е и друго - като кмет, би трябвало да може да обяви деня за неработен в града. Или греша?
                like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                Коментар


                  #10
                  Защото ако си спомняш, когато беше Бил Клинтън тука го бяха обявили за неработен ден. Именно с цел да не се тормози достатъчно изтормозения с трафика софиянец. Аз не мога да разбера защо всеки си мисли че с тази постъпка печели нещо. Какво печели ? Този понеделник така или иначе ще се отработи. Какво печели? По добре ли е задръстванията които са ежедневно в София сега, като дойде оня скапаняк да се увеличат по 10. Защото ще има затворени за минаване улици. Ще се забрани паркирането на много места. Случката с колегата който са карали да си изпразни раницата ще се повтаря. Ма тоя път и да се зъбиме и да не се зъбиме май няма да ни се отваря парашута. Четох някъде че сикрет сървис са тук от 3 месеца. Ебаси. За едно посещение което трае няма и 24 часа ония проучват от 3 месеца. Ще се командироват полицаи от провинцията даже. И тоя път не през 7 ами през 10 поста ще минаваме.

                  Коментар


                    #11
                    Абе... Оставка!!! Просто не ми се мисли какво ще бъде...
                    >Keep Walking<

                    Коментар


                      #12
                      МВР към софиянци: Забравете колите на 11 юни01 юни 2007 / News.dir.bgСофиянци да забравят на 11 юни за автомобилите си и да ползват градския транспорт - това призова в зам.-министърът на вътрешните работи Бойко Коцев.Причината са драконовските мерки за сигурност, които ще бъдат предприети заради двудневната визита на президента на САЩ Джордж Буш. Той пристига на 10 юни на двудневна визита в страната по покана на президента Георги Първанов. Очаква се целият център на столицата да бъде блокиран и да се движи само градският транспорт. В София ще бъдат изведени около 3 хил. полицаи. Ще бъдат изградени пропускателни пунктове със скенери, през които ще минават работещите и живеещите в центъра. Засега не се знае какви документи ще се изискват от гражданите на пунктовете. По неофициална информация МВР вече е поискало от разположените в центъра на София фирми да предоставят данни за клиентите, които ще ги посетят през този ден и трябва да минат през охраната. В четвъртък правителството отхвърли предложението на кмета Бойко Борисов 11 юни да бъде обявен за неработен ден в София. Мнението на министрите е, че подобна почивка ще наруши нормалния ритъм на работа на държавните институции, банките и фирмите.
                      Когато бат’Бойко и свитата, правителството и народните представители тръгнат пеша и аз ще тръгна.Гъзолизци големи, ей!

                      Коментар


                        #13
                        Immortal написа:
                        Kак се радвам, че не живея във вашто село.Между другото, кога ви й сбора?
                        Я без такива! Много обичам подобни изказвания, особено на трайно "засадили" се тук (не говоря за теб)! "Гаден, мръсен град..." и други подобни чувам понякога от пришълци. Аджеба, какво правиш тук, като е гадно, мръсно и не знам си още какво! Хайде да не влизаме в подобни полемики, моля!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #14
                          Vladim написа:
                          Immortal написа:
                          Kак се радвам, че не живея във вашто село.Между другото, кога ви й сбора?
                          Я без такива! Много обичам подобни изказвания, особено на трайно "засадили" се тук (не говоря за теб)! "Гаден, мръсен град..." и други подобни чувам понякога от пришълци. Аджеба, какво правиш тук, като е гадно, мръсно и не знам си още какво! Хайде да не влизаме в подобни полемики, моля!
                          Аз за това не съм там Щото наистина, честно, никак не ми харесва. Не обичам навалицата, все гледам да съм на по-спокойно местенце. Напоследък даже родният ми Пловдив почна да ме дразни със задръстванията си.Подкрепям призива денят да е почивен. Ще се избегнат доста главоболия.А за товарищ Буш - какво да кажа?!? Чудя се що не дойде до Ямбола града да си види новата хамериканска база на Безмер. Пък кой го знае - може и да довтаса ?!? Че да вземат да блокират целия окръг

                          Коментар


                            #15
                            А ако е почивeн ден какво? Да не можеш да излезеш да се разходиш?Или мислиш, че проверяват само ако отиваш на работа? Ебаси почивния ден ако не можеш да е разходиш на воля.Не! Мерси!!! Както казва една какичка
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар

                            Working...
                            X