Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Погледнете....нямам думи...!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    те французите с колите ли са известни
    фиатче Браво 2.0

    Коментар


      #17
      dani389 написа:
      Авео написа:
      В Рено-форума ми изтриха темата....предполагам защо....ако и тук смятате, че целта ми е да разпалваме конфликт на "комшиларска основа", изтриите я и тук.... ......
      В Рено форума са ти изтрили темата защото не искат да създават конфликти .Нежни са също като народа създал техните колички.
      Ами тя и емблемата има такава...
      Настоящата - Ford Focus ST
      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
      Франкенщайн - R.I.P.
      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

      Коментар


        #18
        Колкото и гнусно да звучи-макар, че това, което е направил този не е по-малко гнусно, бих казал, че Господ го е наказал достатъчно!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          Колега, "bubachko" БЪЛГАРИЯ не е една от първите, а е първата държава която я призна тая никаква сбирщина, като република. А относно всички други писания на МУЛЕ незнам си кой има една диагноза " КОМПЛЕКС ЗА МАЛОЦЕННОСТ". Хората просто нямат минало и няма да имат бъдеще и ги е яд.
          BRAVA 1.4 12V газ

          Коментар


            #20
            Без да се обиждате, ама който спори с идиот си е идиот Има ги и македонци, има ги и българи, има ги и здрави, има ги и инвалиди... Определенията по повод "македонците" в тази тема не са нещо по различно. Всичко е плод на елементарен опит за мислене и поддаване на провокация. А в мрежата е пълно с карикатури на Буш и Америка. Ама на американците им дреме на оная работа. Защо? - Защото си имат самочувствие. Дреме ми и на мен за побъркани националисти, независимо какви са. От цялата работа сакатия ще спечели финансова подкрепа.
            no pain no pain

            Коментар


              #21
              Korun написа:
              dani389 написа:
              Авео написа:
              В Рено-форума ми изтриха темата....предполагам защо....ако и тук смятате, че целта ми е да разпалваме конфликт на "комшиларска основа", изтриите я и тук.... ......
              В Рено форума са ти изтрили темата защото не искат да създават конфликти .Нежни са също като народа създал техните колички.
              Ами тя и емблемата има такава...
              Ето още един пример за комплексираност. Ние с Фиатите сме най-велики, ония с Рената са балъци
              no pain no pain

              Коментар


                #22
                AlBundy написа:
                Ето още един пример за комплексираност. Ние с Фиатите сме най-велики, ония с Рената са балъци
                Много точно казано
                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                Коментар


                  #23
                  Аз

                  съм на мнение, че когато не им обръщаме внимание, желанието им за показност отива на вятъра, а теж ще си скучаят върху собствената глупост.
                  Следвай мечтите си))

                  Коментар


                    #24
                    Re: Аз

                    violina написа:
                    съм на мнение, че когато не им обръщаме внимание, желанието им за показност отива на вятъра, а теж ще си скучаят върху собствената глупост.
                    Абсолютно съм съгласен и си мисля че точно това е била причината да се изтрие от Рено темата ... няма нужда да им правим допълнително реклама на тея бунаци ... и без това достатъчно се писа и говори по тоя "проблем"
                    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                    Коментар


                      #25
                      snake написа:
                      AlBundy написа:
                      Ето още един пример за комплексираност. Ние с Фиатите сме най-велики, ония с Рената са балъци
                      Много точно казано
                      Хъ, и двамата не познахте!!!Просто работя с тях (французите ) и ги знам що за стока са!Вие на живо французи виждали ли сте?
                      Настоящата - Ford Focus ST
                      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
                      Франкенщайн - R.I.P.
                      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

                      Коментар


                        #26
                        абе тия мангали македонски кфо им се връзватетова племе уродливогнусно и смотаноколкото контакти съм ималс такива шебеци все простотия съм видялтова тая нещастна дръжавицатрябва да я заебем(с извинение) да си гние самаай ше им е*а п**ката майна и боклуци
                        Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                        Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                        Коментар


                          #27
                          Както беше казал един известен наш историк-Македонския език е български, написан на сръбска пишеща машина.Те и затова ни мразят
                          N.Y. State of Mind

                          Коментар


                            #28
                            Korun написа:
                            snake написа:
                            AlBundy написа:
                            Ето още един пример за комплексираност. Ние с Фиатите сме най-велики, ония с Рената са балъци
                            Много точно казано
                            Хъ, и двамата не познахте!!!Просто работя с тях (французите ) и ги знам що за стока са!Вие на живо французи виждали ли сте?
                            Ти май наистина не си схванал какво съм написал
                            no pain no pain

                            Коментар


                              #29
                              Re: Погледнете....нямам думи...!!!

                              Авео написа:
                              Може ли някой хакер да направи нещо по въпроса...??? http://vasiotsosed.blog.com.mk/node/...s_per_page=100
                              Май вече направиха..."нашиотсосед!.... http://dnes.dir.bg/2007/06/02/news1740423.html
                              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                              Коментар


                                #30
                                Евала....много добре са направили
                                Lancia Lybra 2,4JTD '03
                                Фиат Браво 1.9TD75 '97
                                Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                                Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                                Коментар

                                Working...
                                X