Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Погледнете....нямам думи...!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Погледнете....нямам думи...!!!

    Може ли някой хакер да направи нещо по въпроса...??? http://vasiotsosed.blog.com.mk/node/...s_per_page=100

    #2
    според мен държавата трябва да се намесичак и Левски го има изтипосан...
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Aбе ако ще и самолетно витло да си забучат в дирника - на мен ми е се тая.То като си се родил проЗт - си оставаш проЗт за цял живот - вярвай ми.
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #4
        В Рено-форума ми изтриха темата....предполагам защо....ако и тук смятате, че целта ми е да разпалваме конфликт на "комшиларска основа", изтриите я и тук.... ......

        Коментар


          #5
          Защо да трият Темата!?Оставете я за да разберат повече от потребителите какво представляват съседите ни Той конфликта си съществува отдавна а и по новините сигурно ще се говори за това!!!Тея вече прекаляват....... да ги ......................!
          now. BMW E39 523i '98 170hp
          ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
          ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

          Коментар


            #6
            Авео написа:
            В Рено-форума ми изтриха темата....предполагам защо....ако и тук смятате, че целта ми е да разпалваме конфликт на "комшиларска основа", изтриите я и тук.... ......
            В Рено форума Българи ли са!? Аман от тая философия - да си траем, да се навеждаме, да се дупим и т.н, само и само да не разпалваме, да не разсърдим някой, да не незнам какво си. А тоя инвалид - собственика на сайта - рано или късно ще си плати сигурен съм - него Господ вече го е наказал...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              Съвсем си е на място темата!Гавра е това!
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #8
                Ке се зафатам jас поозбилно со нив, ама сега моментално имам работа. Вечерва кога ке си идам дома, ке им обjаснам коj коj е на Балканот

                Коментар


                  #9
                  Immortal написа:
                  Ке се зафатам jас поозбилно со нив, ама сега моментално имам работа. Вечерва кога ке си идам дома, ке им обjаснам коj коj е на Балканот
                  Между другото тоя е някакъв инвалид ... те нали все са злобни и си нямат друга работа ... Мисля, че си е достатъчно наказан от когото трябва ...

                  Коментар


                    #10
                    абе не трябва заради един болен мозък да се изписват куп глупости ! 90% от коментарите са на българи ,а и кой БЪГАРИН ще тръгне да се гаври с Македонската "история " ,това е като да пикаеш срещу вятъра и да се плюеш сам себе си едновременно
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      еххх, а ако не се лъжа едно време България беше една от първите, а ке не и първата признала новата държавица... Храни куче да те лае... Смешници

                      Коментар


                        #12
                        Че и оръжие им подарихме... Ако съм министър на външните работи македонец ще види български паспорт ама само ако лично си подпали македонския пред мен.

                        Коментар


                          #13
                          stenli написа:
                          Че и оръжие им подарихме... Ако съм министър на външните работи македонец ще види български паспорт ама само ако лично си подпали македонския пред мен.
                          В правомощията на Президента е даването на грежданство. И там някои посредници милионери станаха..
                          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                          Нека Силата на бъде с Нас...

                          Коментар


                            #14
                            Мозъчна промивка...Подклаждат омраза междъ България и Македония, дело на сърбофили

                            Коментар


                              #15
                              Авео написа:
                              В Рено-форума ми изтриха темата....предполагам защо....ако и тук смятате, че целта ми е да разпалваме конфликт на "комшиларска основа", изтриите я и тук.... ......
                              В Рено форума са ти изтрили темата защото не искат да създават конфликти .Нежни са също като народа създал техните колички.
                              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                              Коментар

                              Working...
                              X