Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С каква кола бяхме на бала преди..........

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С каква кола бяхме на бала преди..........

    Нека си спомним (каквото помним) нашият бал, отдавна или не, как сме прекарали, с каква кола сме се придвижили и дали ви е било гот тогава и искате ли това време да се върне. Пак училище? Даскали? Учене? или
    Бивша кола: Fiat Punto 1.2i '93
    Настояща: VW Polo 1.1i '92

    #2
    Ех моят не беше толкова отдавна, имах опция Мерцедес или Алфа 166... като видях алфата и разбрах, че не трябваше да избирам мерцедеса Просто онази беше много добре изпипана :D
    Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
    Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

    Коментар


      #3
      аз пък бях с фиат крома още от тогава си ги тача италианките :D
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        Моят бал беше на 24 май 2005г в Стара Загора. Изкарах супер яко. Направо се размазах. Кара ме един приятел с Volkswagen Touareg 5.0 V10 TDI, голяма гъзария беше тогава.
        Fiat Bravo SX 1.6 16V

        Коментар


          #5
          Аз пък ходих пеша на моя бал - ресторанта ми беше на 30 метра от нас. :D
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            ....а моят бал ми беше адски нервен....не ми дадоха да взема с мен бъдещата ми вече бивша съпруга, а ме задължиха да бъда с една моя съученичка, която на всичкото отгоре се оказа адвентиска и като отидохме у тях, ме посрещнаха със кой завет беше, не помня и с "господ да ви благослови..."....все едно отивахме да се женим......божееееее, боже...........как си го припомних........общо взето беше кофти бал....даже не помня с какво съм се придвижил до там......май комшията ме кара с чисто новото Есперо.......

            Коментар


              #7
              1995 година - лично шофирах на баща ми Кромата - тогава 7 годишна...кеффффф
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Лично аз съм доволен от моя бал! Бях с Peugeot 307 cc бордо. Времето беше хубаво и го отворихме В ресторанта а и след това прекарах доста добре!
                ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                Коментар


                  #9
                  Аз пък бях със Nissan NX100, със свален таван... Съпорта беше още 3 коли :P . Разтоянието от даскало до ресторанта, общо взето го "прелетях", влкючително и по цариградското с около 120-130км/ч. след което, просто стана невъзможно да се диша... Е понесох си и последствията: огромна синка на гръбнака около кръста (за 2 седмици), където се бях лашкал в рамката на тавана по тръгни-спри и дето ме натиска вятъра по големите скорости... за облеклото и "египетския грим" който зи бях докарал няма да споменавам, мисля че се сещате А дали искам пак на училище... лелееееее, искам разбира се.... ма 11 клас най-гот си беше тогаваП.С.: Голям майтап падна, от голяма гъзария кой да е по-по-най от целя випуск се оказахме максимум 4 кабриолетки и така или иначе пак им обрахме точките

                  Коментар


                    #10
                    Аз 1988 със жигулата на бащата.Като цяло беше тегаво, джобиха ни от ОФ-то за алкохол като престъпници.Закараха ни от даскало до Парк-хотела (около 100 м) с раздрънкан икарус.С две думи - комунизъм в действие.
                    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                    http://forum.fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      И ние през 1993 г. бяхме с автобус, но така си решихме класа за да не се делим с коли. Беше готино.
                      Shit happens, sometimes...
                      Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
                      Marea 1.8 HLX - червена като аватара

                      Коментар


                        #12
                        Аз пък бях с автобус, защото ходихме на Гърция ... май беше през 1998 г. Вече нищо не помня, склероза ли е какво ли е ... тия компютри ме съсипаха!

                        Коментар


                          #13
                          wwweb написа:
                          Аз пък бях с автобус, защото ходихме на Гърция ... май беше през 1998 г. Вече нищо не помня, склероза ли ме е хванала, какво ли е ... тия компютри ме съсипаха!
                          Определено е склероза Даже си забравил че вече си пуснал поста Аз през далечната 1990 се придвижих до двора на гимназията със старата Маруся - Жигулката на нашите, а след това по стара ямболска традиция минахме пеш през центъра и оттам в ресторанта...След това с автобус на Слънчев бряг за 4 дена и това беше.

                          Коментар


                            #14
                            Аз можех да избирам между току що внесения Форд Ескорт комби на брат ми или Хонда Акорд комби (като тази на снимката)! Избрах японката! Не беше чак толкова отдавна и затова май не искам да се връщам назад! Класа, в който бях беше отвратителен! Иначе си изкарах добре, бяхме в най-готиното заведение в Шумен тогава! Съучениците ми настояваха да извикаме цигански оркестър и успяха! Колкото до ученето, ами аз и сега уча! Но вече ми е писнало и не ми се занимава много, много! Като се замисля след 2 седмици ми започват и изпитите...
                            Space Star 1.9 DID

                            Коментар


                              #15
                              1997г. Кофти ми е да си призная, ама бях с Голф 3. Иначе беше супер.Първата вечер на Албена, втората и третата май на вилите около Албена, после на гости на един съученик в Каварна. Обаче 2 години след това стана още по-готино, като станах студент
                              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                              BMW X3 3.0D Aut

                              Коментар

                              Working...
                              X