Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

дистанционно управление

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    дистанционно управление

    Колеги някой знае ли, откъде да си закупя дистанционно управление за LCD Телевизор SAMSUNG LE 37S7 (става и от LE27S7, LE 32S7, LE40S7) или LE 37S7В1, LE27S7В1, LE 32S7В1, LE40S7В1.http://www.pazaruvaj.com/televizori-...-p5368442.htmlМоля ви помогнете, че тъпият заек изяде едно копче и полудях Ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарен и ще отнесе голяма почерпка :D
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    #2
    Re: дистанционно управление

    blagun написа:
    Колеги някой знае ли, откъде да си закупя дистанционно управление за LCD Телевизор SAMSUNG LE 37S7 (става и от LE27S7, LE 32S7, LE40S7) или LE 37S7В1, LE27S7В1, LE 32S7В1, LE40S7В1.http://www.pazaruvaj.com/televizori-...-p5368442.htmlМоля ви помогнете, че тъпият заек изяде едно копче и полудях Ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарен и ще отнесе голяма почерпка :D
    Комшо... провери в магазина на ул.Магахан. Пада се, като тръгнеш от пазара в "Хаджи Димитър" към международният гараж в първият блок вдясно след пазара. На края на блока се намира-магазин за електронни джаджи! Има едни компетентни тетки вътре, които със сигурност ще ти помогнат!
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      http://www.kkelectronics.com/Те са вносители на Самсунг, би трябвало да имат или поне да могат да внесат, ама не вярвам да еевтино.п.с. Универсални дистанционни от 10 лв.няма смисъл да взимаш.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        trace написа:
        п.с. Универсални дистанционни от 10 лв.няма смисъл да взимаш.
        Така ли? И защо? Аз познавам поне 5 човека дето действат с такива и в същото време не съм чул някой да си е купил да не работи. Не е ли достатъчно само да работи? Иначе за техномаркет си прав, ама и че няма да е евтино си прав
        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

        Коментар


          #5
          имахме универсално дистанционно, но копчетата му не включваха това, което очаквахме, ами се държаха крайно артистично. Само ядове с настройките.
          Brava 1.6 16V, Бензин

          Коментар


            #6
            Благодаря Ви, момчета Първо ще проверя в квартала, където Влади ми каза и след това отивам в Техномаркет!Чудя се как може да няма он-лайн магазин за покупка на дистанционни в БГ Това са доста чупещи и развалящи се уреди Днес един приятел ми каза, че има опция да се смени само гумата с копчетата....
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #7
              blagun написа:
              Благодаря Ви, момчета Първо ще проверя в квартала, където Влади ми каза и след това отивам в Техномаркет!Чудя се как може да няма он-лайн магазин за покупка на дистанционни в БГ Това са доста чупещи и развалящи се уреди Днес един приятел ми каза, че има опция да се смени само гумата с копчетата....
              Май на Пиротска има доста магазини за дистанциони. Последнипя път като търсих оръжеен магазин в района около бившия магазин Ян Бибиян попаднах на доста такива магазини и продваха всевъзможни неща. Имаше както само гумените копчета, така също и само платки и пласмасарии и други такива.
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #8
                re

                http://www.conel-bg.com/index_bg.phpКолкото ти душа иска. 6.9лв.
                Fiat Bravo 1.9 JTD

                Коментар


                  #9
                  Re: re

                  gmg_service написа:
                  http://www.conel-bg.com/index_bg.phpКолкото ти душа иска. 6.9лв.
                  Мерси, но не намирам за моя модел ТВ
                  BMW E90 320D
                  ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                  ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                  ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                  Коментар


                    #10
                    Моят съвет е да не си взимаш уноверсално дистанционно, както те съветват някои колеги! Първо са със супер идиотски вид, второ половината копчета ще са ти излишни, а нужните ти ще ги намираш трудно докато свикнеш и трето-определено никой не може да ме убеди, че дистанционно за 5-6лв. ще е толкова здраво, колкото едно за 30лв! А за online магазин... потърси из търсачките, трябва да изскочи нещо!
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Re: re

                      blagun написа:
                      gmg_service написа:
                      http://www.conel-bg.com/index_bg.phpКолкото ти душа иска. 6.9лв.
                      Мерси, но не намирам за моя модел ТВ
                      FRC0074 Това не е универсално дистанционно.Българско е ,и е за твоят модел.
                      Fiat Bravo 1.9 JTD

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        ..трето-определено никой не може да ме убеди, че дистанционно за 5-6лв. ще е толкова здраво, колкото едно за 30лв!
                        Е, неговото доста здраво е излязло Не съм се засилил да убеждавам колегата колко е готино да караш с универсално дистанционно. Просто по-добре някакво отколкото никакво. Пък ако има и някакво, и по-някакво - голям е, ще успее да си избере...
                        Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                        Коментар


                          #13
                          То на мойто нищо сериозно му няма Само едно копче изяде заека - това, което е за картина в картината Мога така да карам и още 10 години, но съм манияк на тема техника и искам всичко да ми е чисто и ново.Може би няма да ме разберете
                          BMW E90 320D
                          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                          Коментар


                            #14
                            vesko написа:
                            Е, неговото доста здраво е излязло ...
                            Еми честно казано след, като е оцеляло със само един бутон загуба от неравна битка с терминатор на моркови-значи е супер здраво!
                            Frontera Sport, X20SE март 1998

                            Коментар


                              #15
                              Дискусията май става излишна. Човекът си рече - перфекционист е. Значи използването на заместители (поне в този случай) идва малко вероятно
                              Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

                              Коментар

                              Working...
                              X