Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бисери от автофоруми

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Бисери от автофоруми

    На места съм се смял със сълзи. И нашия форум се среща тук-таме. Предполагам, че повечето са ги чели, а тези които не са НАСЛАЖДАВАЙТЕ СЕ.
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    #2
    Лелелелелееееее..... още съм в началото почти ама, ме боли коерма вече.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      ....забравил съм си кърпичките....сега ровя за салфетки.......толкоз разтроен от смях не съм бил никога......

      Коментар


        #4
        Е те това направо ме разрева:"К1: - Продавам кученца - цената на мъжкото е 350 лева а на женското 300 лева К2: - Абе к’ва е тая дискриминация... Мъжките по-скъпи от женските??? Да не са по-мощни нещо? Спортен наморник, анус ремус, лапи мишелин???"
        Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
        Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

        Коментар


          #5
          S: Като влезе в червеното, удряш отгоре таблото и стрелката си застава на средата. Ако не стане, удряш по силно и ако пак не стане значи си я прегрял.
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            Лелеллелелееееееееееееееееееее...... От ФауВе форума:K1: - Може да прозвучи странно но колата бе нападната от крави, без майтап, бях в една махала на около 60 км от София и явно съм случил на крави фенки на VW , особено на зелени комбита, та освен че го облизаха отгоре додолу , пасата се сдоби и с куп дребни драскотини, не е болка за умиране ама дразни. Колата има каско и въпросът ми е като паркинг щета ли да представя надрасканото, и въобще ще го признаят ли. Щото ако им кажа че крава се е опитала да похапва от пасата ......... K2: - Смяяяях, извинявай, ама не мога да се сдържа - ти как си?! облизаха ли те.....(имаш късмет, че бикът е липсвал ))Пиши я паркинг с крави френски възпитанички няма да стане...K1: - Нищо ми няма аз докато видя, докато дотърча и докато се развикам тя станала каквато станала. поне открих скрити заложби за пъдар/овчар. Добре че един колега видя че има инвейдъри около колата и ме извика иначе можеше и по зле да стане И аз си мислех за паркинг щета, пък дано минеK3: -.....Защо да лъже застрахователя, като единствения случай при който не се изплащат обезщетения по каско е природни бедствия. А тези крави едва ли могат да се нарекат такива.
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #7
              От смях вече ревааааааааааааа
              now. BMW E39 523i '98 170hp
              ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
              ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

              Коментар


                #8
                А стига бе, тоя с пролетните гуми ме уби направо! Ако можех да допълня дали ги дава и с джанти за мъгла...

                Коментар

                Working...
                X