Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За синоптиците и предсказанията :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За синоптиците и предсказанията :)

    Абе хора, незнам за вас, ама аз вече като гледам прогнозата за времето, за Варна дават се да е облаци, дъжд, намусено... А от както са тези потопи по Софииско тука да е валяло 4-5 пити за по минути, от които 1-2 пъти по силничко, а замо 1 с гръмотевици.... а през останалото време СЛЪНЧЕВО , както е и сега. Нещо почвам да не вярвам, може ли така последните 3-4 дни (не че протестирам против слънчицето ). А колегите от София само ако ме хванат ще ме линчуват. Всеки ден се чуваме по работа и ги дразня, че се чудим на кой плаж да ходим в обедната... Та подпитвам, само тука ли е така или и другъде по България има такова системно разминаване с прогнозата тея дни.

    #2
    Не знам какви са тея разминаваници, ама тук в София се разложихме от толкова дъжд :D
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #3
      Re: За синоптиците и предсказанията

      bubachko написа:
      Та подпитвам, само тука ли е така или и другъде по България има такова системно разминаване с прогнозата тея дни.
      Какво разминаване бре - утепа ни от дъжд!
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #4
        ...в момента се намирам в идеалният център на Варна, на бул. "Мария Луиза"......грее слънце, отвратително осветяващо монитора ми, няма едно облаче......времето е супер, няма данни за дъждовалежи и прочее.....само дето влажността е висока...........без да дразня никого......

        Коментар


          #5
          Ами, аз лично не се дразня, нека си вали, че после трябвада се ходи на риболов :D
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Мани ама и канализацията не смогва на толкоз вода. Ще се издавиме тука.

            Коментар


              #7
              На мен питането ми беше, дали има още райони, където се разминава предсказанието за много влага и дъжд, а е слънчево или поне сухо, както е тук във Варна. А за софийско и района ясно... Кофти работа е това...П.С.: Към колегите от София и по-сециално Лозенец... Споменават, че Хладилика също си го бил отнесъл лошо, а аз съм попринцп от там... Може ли някой да спомене какви точно са пораженията? И къде точно...

              Коментар

              Working...
              X