Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Балчик - ботаническата градина....

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Балчик - ботаническата градина....

    смятам да мина през Балчик да разгледам ботаническата градина със семейството на 24.05. на път за селото на благоверната... дали ще може да се посети предвид празничния ден??? и ако някой ми каже дали може да стигне от Варна до Балчик и от къде да се мине, че покрай тези свлачища на Златните не знам дали може да се мине....
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    градина

    приготви си пари по 10 лв на човекпоне през лятото е толкова сега може и да е по малко иначе е хубаво вътре
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Re: Балчик - ботаническата градина....

      donnna написа:
      смятам да мина през Балчик да разгледам ботаническата градина със семейството на 24.05. на път за селото на благоверната... дали ще може да се посети предвид празничния ден??? и ако някой ми каже дали може да стигне от Варна до Балчик и от къде да се мине, че покрай тези свлачища на Златните не знам дали може да се мине....
      Ми тя и зимата си работеще градината, не вярвам сега да я затворят. Билетчетое 5 пири, на може и да ме лъже паметта.А иначе за пътя до там няма проблеми. Пътв няма нищо общо със свлачищата по Златните. Като си караш нагоре посока Балчик по тоя крайморския магистралния булевард (их ма’аму, кога ли ще му запомня името?!), пропускаш отбивката за Дружба, пропускаш отбивката за Златните и си караш по мего се едно да ходиш към Аладжа манастир. На отбивката за манастира биеш десен, караш надолу до сфетофара, на него наляво и вече пътя си е стария добре познат. Просто по този начин заобикаяш Златните. Само в Кранево има ремонт на пътя, незнам дали е приключил и малко се върти по селото инак няма ядове.Другия път е навътре през континенталната част: Варна-кв.Виница-Кичево-Кранево. На Кранево се събират двата пътя (този и гореописания) и до Балчик е един и същ.Като състояние втория описан е по-добре, но за сметка на няколко километра повече, 2-3-4, нещо такова. Другия не че е зле, никак даже, но все пак си е по-старичък, обаче минава покрай морето Избора си т личен вече. Лек път :Dедит: малееее, днеска никакъв ме няма в писането... като парализиран

      Коментар


        #4
        мерси за инфото....
        Fiat Punto 1.1-Синята птица
        Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
        Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

        Коментар


          #5
          пътя Варна-Златни пясъци-Балчик според мен е 100 пъти по красив понеже се кара до морето и има много краасиви панорами.........а на връщане е по добре по пътя който казва Бубачко, че е само надолнище. Ами да пожелаем приятно прекарване и няма да е зле да звъннете като минавате през Варна.....може пък случайно и ние да се присъединим.... нали знаете че сме хаймани тел. 0886 189 894 - Емо
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #6
            ми аде обадете ако има желаниение с жената вече месец не сме се мяркали натам, а тя попринцип е от там, та така или иначе се бяхме засилили занатам почивните дни

            Коментар


              #7
              Последният път като ходих в ботаническата в Балчик беше на сватбата ни в жена ми на 15.04.2006 г.Входа беше 10 лв. Ние бяхме около 25 души, а искахме да се снимаме в ботаническата градина.Разминахме се само с 20 лв за всички ни :D

              Коментар


                #8
                Sъс сигурност и двата пътя ще бъдат задръстени от румънски инвейдъри. Ботаническата градина - също Иначе работи
                _______
                146 JTD

                Коментар


                  #9
                  пътя Варна-Златни пясъци-Балчик според мен е 100 пъти по красив понеже се кара до морето и има много краасиви панорами.........а на връщане е по добре по пътя който казва Бубачко, че е само надолнище. Ами да пожелаем приятно прекарване и няма да е зле да звъннете като минавате през Варна.....може пък случайно и ние да се присъединим.... нали знаете че сме хаймани тел. 0886 189 894 - Емо
                  киип он тъч - както казват старите германци... но нищо не обещавам.... 0889425828 - Куни... между другото селото на жена ми е до Исперих... някой има ли идея как да стигна от Балчик до Исперих??? аз смятам да се върна до Варна - магистралата - Разград - Исперих....щото предния път минах по пътя Шумен - Силистра и отбих за Исперих ама ми изпадаха плобите... затова сега смятам по царския път...
                  Fiat Punto 1.1-Синята птица
                  Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                  Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                  Коментар


                    #10
                    Ходих миналия четвъртък Варна-Балчик. Пътя е ок, тръгваш от Варна посока Златните и караш по магистралния път. По табелите се ориентираш до курорта, на него като стигнеш има светофар, правиш ляв завой и все напред. В един момент има два много остри завоя, почти обратни, там е участъка на който в момента трябва много да внимаваш защото е в ремонт пътя след него. Минаваш двата завоя и влизаш в Кранево, там се налага да заобикаляш заради ремонта, но всичко е означено с табели ’Балчик’. Приготви се и за бая дупки. След като излезеш от Кранево пътя се оправя, караш напреде и стигаш кръгово движение. В началото му има хубава табела ще разбереш накъде е Балчик. После смело напред и стигаш. Внимавай около Балчик дебнат незакусвали ченгета.А доколкото знам и Варна си има Ботаническа градина къде не била за изпускане, па ти е и на пътя, може на връщане да се отбиете през нея. Да видим ние с жената кога ще се наканим.
                    Пунто SX 55 '95 Метан

                    Коментар


                      #11
                      Като стана въпрос за Варненската ботаническа градина(еко парк), ето малко снимки от там от събота. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=135129
                      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                      BMW X3 3.0D Aut

                      Коментар


                        #12
                        donnna написа:
                        между другото селото на жена ми е до Исперих... някой има ли идея как да стигна от Балчик до Исперих??? аз смятам да се върна до Варна - магистралата - Разград - Исперих....щото предния път минах по пътя Шумен - Силистра и отбих за Исперих ама ми изпадаха плобите... затова сега смятам по царския път...
                        Може да пробваш Балчик - Добрич - Нови пазар - Шумен - Разград - Исперих!Шумен - Разград - Исперих по отсечката пътят е супер! Има доста румънеско по пътищата ама те пътуват за към Варна!Ако имате време може да разгледате Историческия резверват Абритус (0.50 лв. вход) в ляво преди Разград (има табели)! И също така в Исперих местността Сборяново (но щом жена ти е от там може да сте ходили вече). Входът за Тракийските гробници е 10 лв. или 5 лв. за студенти! Миналият месец ги посетих и двата обекта! Останах много доволен!ПП: И ако събирате печати за 100-те национални туристически обекта, не си забравяйте книжките!
                        Space Star 1.9 DID

                        Коментар


                          #13
                          100% ще работи! Ще се засечеш с много абитуриенти. От нашия край всичките ходят на Албена на бал и Балчик е задължителен маршрут. От 21 до 26 май там е фул с абитуриенти! Градината е страхотна!

                          Коментар


                            #14
                            Ако имате време може да разгледате Историческия резверват Абритус (0.50 лв. вход) в ляво преди Разград (има табели)! И също така в Исперих местността Сборяново (но щом жена ти е от там може да сте ходили вече). Входът за Тракийските гробници е 10 лв. или 5 лв. за студенти! Миналият месец ги посетих и двата обекта! Останах много доволен!
                            колко пъти съм минавал покрай Абритус няма да казвам, ама все не остава време за него... пък селото на жената е до Свещари - там има тракийска гробница. мисля че 24 часа скоро беше правил класация на 24-те значими исторически обекта в България и тази гробница беше в нея... ама и там още не съм ходил... оправдавам се на себе си, че чакам дъщерята да поотрасне, че да има и тя спомени от там.... ама пак все бързаме.... обаче утре нещо не смятам да бързам.... щото те агнето ще го заколят сутринта... докато разпалят огъня в пеща, докато очистят лука , докато обелят картофите, докато изстине бирата, докато се опече агнето тъкмо ще е към 2-3-4 часа...и ние пристигаме и удряме лактите на масата.... момчетааааааа, тъй се посреща зет като мед от далеко та се сетих за 1 виц... тъст и зет си пият ракията.... връща се сина и баща му му казва - сине, иди да хвърлиш боклука.... зетя си тръгва по 1 време и сина казва на татко си - баща ми, що не прати батко да хвърли боклука, ами караш мен - щото тативото, батко ти изхвърли най-големия боклук от къщи и цял живот трябва да сме му благодарни... таквиз ми ти работи....
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #15
                              Ако имате време може да разгледате Историческия резверват Абритус (0.50 лв. вход) в ляво преди Разград (има табели)! И също така в Исперих местността Сборяново (но щом жена ти е от там може да сте ходили вече). Входът за Тракийските гробници е 10 лв. или 5 лв. за студенти! Миналият месец ги посетих и двата обекта! Останах много доволен!
                              колко пъти съм минавал покрай Абритус няма да казвам, ама все не остава време за него... пък селото на жената е до Свещари - там има тракийска гробница. мисля че 24 часа скоро беше правил класация на 24-те значими исторически обекта в България и тази гробница беше в нея... ама и там още не съм ходил... оправдавам се на себе си, че чакам дъщерята да поотрасне, че да има и тя спомени от там.... ама пак все бързаме.... обаче утре нещо не смятам да бързам.... щото те агнето ще го заколят сутринта... докато разпалят огъня в пеща, докато очистят лука , докато обелят картофите, докато изстине бирата, докато се опече агнето тъкмо ще е към 2-3-4 часа...и ние пристигаме и удряме лактите на масата.... момчетааааааа, тъй се посреща зет като мед от далеко та се сетих за 1 виц... тъст и зет си пият ракията.... връща се сина и баща му му казва - сине, иди да хвърлиш боклука.... зетя си тръгва по 1 време и сина казва на татко си - баща ми, що не прати батко да хвърли боклука, ами караш мен - щото тативото, батко ти изхвърли най-големия боклук от къщи и цял живот трябва да сме му благодарни... таквиз ми ти работи....
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X