Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Утре отново във варна ... Кормуване :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Утре отново във варна ... Кормуване :)

    Утре (21 май 2007г.) отново отивам във варна, защото на 22 имам изпит по кормуване ... Надявам се ще ми пожелаете успех и ще го взема ... не би трябвало да имам проблем с взимането му освен ако няма някой скрит знак или от невнимание пропусна някой, но ако успея да се концентрирам всичко трябва да е наред (след като вече веднъж сам съм си ремонтирал учебната кола ) ...

    #2
    Успех колега! Само спокойствие и ще го вземеш!!!А защо във Варна? Ти нали беше в Бургас!?!
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Успех!!! Доколкото знам си се опрявал и с по-мощни коли в София(Варна е малко по-иначе де) и то сам
      Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
      Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
      Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
      Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
      BMW X3 3.0D Aut

      Коментар


        #4
        iee написа:
        Успех!!! Доколкото знам си се опрявал и с по-мощни коли в София(Варна е малко по-иначе де) и то сам
        ама ти ... ама как така ? От къде знаеш ? И от къде си ме запомнил чак толкова Ами във Варна, защото май от цяла България само там има B1 Учебната също е чинкуеченто, но е 0.7, но колкото са еднакви, толкова са и различни с нашето (0,9)...

        Коментар


          #5
          kiler_4o написа:
          iee написа:
          Успех!!! Доколкото знам си се опрявал и с по-мощни коли в София(Варна е малко по-иначе де) и то сам
          ама ти ... ама как така ? От къде знаеш ? И от къде си ме запомнил чак толкова Ами във Варна, защото май от цяла България само там има B1 Учебната също е чинкуеченто, но е 0.7, но колкото са еднакви, толкова са и различни с нашето (0,9)...
          И закво се набиваш с пари като после наново трябва да караш б
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            Grisha написа:
            kiler_4o написа:
            iee написа:
            Успех!!! Доколкото знам си се опрявал и с по-мощни коли в София(Варна е малко по-иначе де) и то сам
            ама ти ... ама как така ? От къде знаеш ? И от къде си ме запомнил чак толкова Ами във Варна, защото май от цяла България само там има B1 Учебната също е чинкуеченто, но е 0.7, но колкото са еднакви, толкова са и различни с нашето (0,9)...
            И закво се набиваш с пари като после наново трябва да караш б
            кой ти каза ? Взема да ти подаря закона ... ".... лицето не е задължено да се явява на повторно обучение" нещо такова беше - демек само изпит ...

            Коментар


              #7
              kiler_4o написа:
              Grisha написа:
              kiler_4o написа:
              iee написа:
              Успех!!! Доколкото знам си се опрявал и с по-мощни коли в София(Варна е малко по-иначе де) и то сам
              ама ти ... ама как така ? От къде знаеш ? И от къде си ме запомнил чак толкова Ами във Варна, защото май от цяла България само там има B1 Учебната също е чинкуеченто, но е 0.7, но колкото са еднакви, толкова са и различни с нашето (0,9)...
              И закво се набиваш с пари като после наново трябва да караш б
              кой ти каза ? Взема да ти подаря закона ... ".... лицето не е задължено да се явява на повторно обучение" нещо такова беше - демек само изпит ...
              А вземи ми подари закона,че след 2 години мисля да изкарвам книжка бате та да се подготвя още от сега
              ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

              Коментар


                #8
                Айде успех! И като се върне Веско от екскурзията в Китай да направим една среща, че и без това трябва да му върна манометъра за компресията
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Grisha написа:
                  А вземи ми подари закона,че след 2 години мисля да изкарвам книжка бате та да се подготвя още от сега
                  Имаш, нямаш книжка - ако кажеш - твой е Готово ... на 31 взимам БЧК и почвам да идвам на срещите Само един въпрос - когато някой е ЗАД теб и ти присветне с фаровете след като СИ тръгнал да се престрояваш - отстъпва ти път, нали ? Поне аз така бих го разбрал и така направих ... заради този идиот, който се опита да ме натресе отзад си помислих, че няма да ми дадат книжка ... но като спряхме после изпитващия как го нареди Каза ми, че карането ми е перфектно, само онова престрояване не му харесало ... След това отиде в офиса ... когато излезе аз отидох да си взема свидетелството и секретарките ме изумиха: Казаха ми, че той много ме хвалел, искал всичките курсисти да са като мен и т н ... И най-важното - негови думи: "Той кара много добре, даже може би кара по-добре от мен" :O:O:O п.п. Такива думи да ги говори когато обърне вартбург по таван

                  Коментар


                    #10
                    Ами честито колега! Пожелавам ти много безаварийни километри! :D
                    Space Star 1.9 DID

                    Коментар


                      #11
                      Точно така, ако някой ти намигне с фарове, не само отзад (може и насрещен да е и да те пуска за ляв завой), значи те пуска да минеш. А ако по път насрещния ти премигне два пъти с фарове - куките дебнат и спират и от двете страни на пътя. Честито и лека и безаварийна. (Между другото - мернах Ченто-то)

                      Коментар


                        #12
                        При кормуване на изпит ако стане дори лека катастрофа без значение по чия вина е изпита се прекратява и се явяваш пак. Това било заради стреса който изпитва кормуващия.Добре че тоя не е докачил отзад ...

                        Коментар


                          #13
                          Честито!!! Да си ползваш книжката дълго време без прекъсвания Успешно и безаварийно шофьорско бъдеще ти пожелавам.
                          Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
                          Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
                          Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
                          Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
                          BMW X3 3.0D Aut

                          Коментар


                            #14
                            Re: Утре отново във варна ... Кормуване

                            kiler_4o написа:
                            не би трябвало да имам проблем с взимането му освен ако няма някой скрит знак или от невнимание пропусна някой, но ако успея да се концентрирам всичко трябва да е наред
                            При мен се случи точно така на изпита прекараха ме през една улица на която имаше малък знак скрит зад едно дърво преди кръстовището "спри след 20 метра", иначе на самото кръстовище нямаше знак STOP.Иначе, Честито от мен за шофьорската книжка и много безаварийни километри Cento-то :D
                            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
                            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
                            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
                            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

                            Търси се..

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря на всички ! Радвам се, че нямах проблеми с взимането на книжка в непознат град Сега си чакам на 31 бчк-то, медицинско и подавам документи

                              Коментар

                              Working...
                              X