Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ще има ли наводнения отново

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ще има ли наводнения отново

    След една седмица яка жега и молене за дъжд те ни са дъжд четири дни. Поне в София е нещо невиждано за мен. Вали та се къса. Днес привечер като карах нищо не виждах, а чистачките на макс. Минавах по Сливница към 16:00 часа и на моста на кръстовището с Ботев водата беше на 1 метър под моста, а знаете там колко е широко коритото на реката. Направо страх ме хвана като гледах с каква сила се движи водата. Ако вали така и утре гаранция няма да може да се минава.
    Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
    Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
    Совалката средно на LPG
    Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

    #2
    Даам, една моя преподавателка в университета наскоро ми каза "деца мои за дъжд и слънце не се молете, той Господ си знае рабоата".
    Space Star 1.9 DID

    Коментар


      #3
      Абсолютно всяка година в периода на баловете 19-27 май е валяло. Как валя на моя бал..................

      Коментар


        #4
        Roko написа:
        Даам, една моя преподавателка в университета наскоро ми каза "деца мои за дъжд и слънце не се молете, той Господ си знае рабоата".
        Ми те старите хора за това казват, че "огън се спира, но вода не се спира"има си "Министерство на държавната политика при бедствия и аварии", което би трябвало да се погрижи, ама...Само да припомним р.Марица миналата година... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #5
          msotiroff написа:
          Roko написа:
          Даам, една моя преподавателка в университета наскоро ми каза "деца мои за дъжд и слънце не се молете, той Господ си знае рабоата".
          Ми те старите хора за това казват, че "огън се спира, но вода не се спира"има си "Министерство на държавната политика при бедствия и аварии", което би трябвало да се погрижи, ама...Само да припомним р.Марица миналата година... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
          Е точно така беше и днес както е на снимката с моста. Те мойте приятели рибарите хубаво си купиха лодки....
          Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
          Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
          Совалката средно на LPG
          Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

          Коментар


            #6
            msotiroff написа:
            Roko написа:
            Даам, една моя преподавателка в университета наскоро ми каза "деца мои за дъжд и слънце не се молете, той Господ си знае рабоата".
            Ми те старите хора за това казват, че "огън се спира, но вода не се спира"има си "Министерство на държавната политика при бедствия и аварии", което би трябвало да се погрижи, ама...Само да припомним р.Марица миналата година... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
            Междудругото от кой месец е това наводнение, че не бях в БГ миналата гонина и чак сега го виждам!
            Space Star 1.9 DID

            Коментар


              #7
              Ей ся пак почна да вали и гърми във Варна.Да вали по нивята,че умряха гладни хората!!!
              Типо 1.4i.e. ex again Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
              Fiat Punto MK2- 1,9 JTD - the city car. ex
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm ex
              Lancia Musa 1.4 16V Aut ex; JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex;
              BMW X3 3.0D Aut

              Коментар


                #8
                Старите хора са казали - не сушата прави глад, а кишата. Досега слушахме вой за обявяване на бедствено положение, заради сушата, сега да видим какво ще поискат.
                Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                Коментар


                  #9
                  Ето една снимка от Владайската река днес.http://trace.data.bg/Pics/Snimki%20v...navodnenie.avi
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    Най-вероятно пак ще има наводнения и ми се иска да видя ще се потърси ли отговорност на хората които взеха парите за почистване на речните корита и канали и за укрепване на дигите, а нищо не направиха.
                    BRAVA 1,4 12V
                    Nissan Navara

                    Коментар


                      #11
                      Абе какво министерство на държавната политика бе. Тва министерство го направиха за да дадът още един министър на ДПС. То няма никаква стойност. Затова и оная туркиня Ебем Едем (Емел Етем) искаше да прилапа и пожарната. Добре че не и дадоха.

                      Коментар


                        #12
                        The_Wicker_Man написа:
                        Абе какво министерство на държавната политика бе. Тва министерство го направиха за да дадът още един министър на ДПС. То няма никаква стойност. Затова и оная туркиня Ебем Едем (Емел Етем) искаше да прилапа и пожарната. Добре че не и дадоха.
                        От това министерство (бивша комисия) обаче НАЙ-ЛЕСНО се точат пари и то ДОСТА. А схемите за точене са още от предишната му административна форма и ВСИЧКИ ги знаят, а най-добре ги знае МВР. Ама МВР спи! А защо спи МВР? Това е въпроса и не само за това министерство.
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          според мене ще има отново и отново
                          Audi 1.8S златен талон

                          Коментар


                            #14
                            МВР трае защото това е министерство на ДПС. А ДПС са в 3-ната коалиция. Когато Ебем Едем иска пожарната Румен Петков се озъби и Серьожа го спаружи. Нали са партньори. Не могат да си вадят кирливите ризки все пак.

                            Коментар


                              #15
                              The_Wicker_Man написа:
                              МВР трае защото това е министерство на ДПС. А ДПС са в 3-ната коалиция. Когато Ебем Едем иска пожарната Румен Петков се озъби и Серьожа го спаружи. Нали са партньори. Не могат да си вадят кирливите ризки все пак.
                              Чекай, чекай малко... Откога другаря Румен Петков е турчин...!?
                              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                              Нека Силата на бъде с Нас...

                              Коментар

                              Working...
                              X