Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За стоките в Бриколаж...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За стоките в Бриколаж...

    ...адски бесен съм.....правим ремонт в къщи и в момента сме на вълна "подмяна на всички ключове, контакти и т.н.".......онзи ден купихме няколко ключа за осветлението в стаите, както и един с потенциометър.....от тея, дето се връткат и намалят/увеличават осветлението........опаковани, с един такъв впечатляващ търговски вид.....наблягахме на "Произведено в БГ", за да не попаднем на нещо, сглобявано от китайчетата по трудово обучение....не жалехме пари в името на качеството.....какво беше разочарованието ми обаче днес..........дойде ред да монтирам ключовете и съответно ги вадя от опаковките им - това с потенциометъра се оказа че не работи-при пълно изключване до щракване, лампите светят едва едва......а от шесте ключа за останалите стаи, вижте в какво състояние бяха три от тях................адски разочарован съм от Бриколаж.....не знам попадали ли сте на подобни "търговски недоаруземния", но аз смятам утре на ранина да "пия кафе" с управителката на магазина..........преди около месец купихме 7 пакета изолационен стириопор за тавана, от който се оказа, че поне по един лист в пакета е с различен десен от останалите.......днес това.......аз просто нямам думи....но определено в зависимост от резултатите на утрешната среща, ще намеря крайно подходящи такива за пред комисията за защита на потребителя.....

    #2
    То тия "мейд ин БГ" са си китайски само се лепят лепенките им тук.Има една марка уреди "Конеляно" там е същата история. Не са лоши обаче (поне сешоара който купихме).
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      В Бриколаж купуват евтина стока и я продават на баснословни цени. Трябваше ми ел. лебетка преди 1...2 г. в Бриколаж беше 600лв и ми се видя много скъпа та ходих ди Илиянци. Гледам там същата ама по 150лв и докато се зверя подметнах на братовчед ми, който беше с мен, че тази май е като в Бриколаж. Продавача ме чу, засмя се и "ме светна", че тия ги купували от него. Останах изумен - нещо което струва 150лв да го продаваш 4_пъти по скъпо.......

      Коментар


        #4
        Авео,не се лъжи с тези ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ.Убедил съм се,че китайчетата имат с пъти по-добри стоки съотношение ЦЕНА-КАЧЕСТВО от БГ подобните.Дори има китайски стоки по-добри от някои прехвалени марки.Ти говориш сигурно за БРИКОЛАЖ-ВАРНА?За софийският,оттам редовно пазарувам битови нещица-доволен съм.Както казваш,пий едно кафенце с управителката или да "нахраниш" някой журналист.И все пак,качеството струва ПАРИ!Успех

        Коментар


          #5
          1115 написа:
          В Бриколаж купуват евтина стока и я продават на баснословни цени. Трябваше ми ел. лебетка преди 1...2 г. в Бриколаж беше 600лв и ми се видя много скъпа та ходих ди Илиянци. Гледам там същата ама по 150лв и докато се зверя подметнах на братовчед ми, който беше с мен, че тази май е като в Бриколаж. Продавача ме чу, засмя се и "ме светна", че тия ги купували от него. Останах изумен - нещо което струва 150лв да го продаваш 4_пъти по скъпо.......
          И аз взех от там за около 120 лв внася ги един ливанец, фирмата му е "Евромастер импорт-експорт".Успя да вдигне тухлите на една къща и взе още е здрава, прецака се само копчето и.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Гледай Българско то от нас по големи лъжци и мошеници нема .Поне хората правят боклуци и цените са им като за такива ,а пък ние гледаме все да излъжем клиета. Докато няма действащи закони и ние мълчим и се оставяме да ни тъпчат така ще е .Ако съм на теб ще ида в бриколаж и на консултанта че му ги навра там кадето най не иска да му влизат.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              Аз пък днес в Бриколаж видях едни плочки за баня /понеже правя ремонт на две места и ще правя три бани и една тоалетна/ и бяха с два лева по евтини от едно друго място дето мислех да ги взема. Та ще го видя този магазин дали струва. А дано не ме прекарат
              Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
              Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
              Совалката средно на LPG
              Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

              Коментар


                #8
                За плочките няма проблем, където и да ги продават.Зависи на кой производител са.Там има голямо предлагане и съответно и цените а по-добри.
                Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                http://forum.fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  zgabrovski написа:
                  За плочките няма проблем, където и да ги продават.Зависи на кой производител са.Там има голямо предлагане и съответно и цените а по-добри.
                  Да ти кажа честно няма много плочки. В Практикер са повече, но са по-скъпи, както и по други места. Вече само плочки сънувам. От две седмици не мога да харесам нищо....
                  Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                  Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                  Совалката средно на LPG
                  Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък си взех от един магазин в квартала ето такъв за 13,80лв.Работи перфектно. Иначе най-евтиния в Практикер например беше22,90 или нещо такова, та чак до 85лв. Тия май са полудели.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      trace написа:
                      Аз пък си взех от един магазин в квартала ето такъв за 13,80лв.Работи перфектно. Иначе най-евтиния в Практикер например беше22,90 или нещо такова, та чак до 85лв. Тия май са полудели.
                      Я кажи къде точно е магазина, че аз съм близко да мина да ги видя, че ми трябват. Благодаря предварително
                      Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
                      Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
                      Совалката средно на LPG
                      Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

                      Коментар


                        #12
                        Да кажа и аз моето мнение, м/у Практикер и Брюколаж, избирам втория, защото до сега от там не съм вземал нещо което да е с лошо качество или да е "менте". По принцип за ключове и контакти е хубаво да се избитрат от Шнайдер-България, защото са с високо качество, вкъщи всичките си ги подмених с такива и съм доволен. По принцип ми прави впечатление, че дори и в най-реномираните магазини за строителни идр. материали има стоки от различни ценови диапазони което определя и качеството. Клиента сам трябва да си определи от кое да си закупи.
                        BRAVA 1,4 12V
                        Nissan Navara

                        Коментар


                          #13
                          georgiarg написа:
                          Да кажа и аз моето мнение, м/у Практикер и Брюколаж, избирам втория, защото до сега от там не съм вземал нещо което да е с лошо качество или да е "менте". По принцип за ключове и контакти е хубаво да се избитрат от Шнайдер-България, защото са с високо качество, вкъщи всичките си ги подмених с такива и съм доволен. По принцип ми прави впечатление, че дори и в най-реномираните магазини за строителни идр. материали има стоки от различни ценови диапазони което определя и качеството. Клиента сам трябва да си определи от кое да си закупи.
                          Имам наблюдения и над двете вериги магазини. Бих обобщил, че някои стоки в единия магазин са по-евтини, а други в другият. Но, когато купувах CD профили за монтаж за гипскартон, щях да припадна! В Практикер един такъв профил струва 6.30, в Бриколаж 5.90, а в кварталната железария 3.90!!! Налагаше ми се да купувам едни дървени первази, в Бриколаж всички первази бяха криви и представляваха сглобки от няколко парчета дървесина! За същите цени в Практикер си намерих супер прави первази (монолитни :D ) на същата цена.
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #14
                            Fiat 127 написа:
                            trace написа:
                            Аз пък си взех от един магазин в квартала ето такъв за 13,80лв.Работи перфектно. Иначе най-евтиния в Практикер например беше22,90 или нещо такова, та чак до 85лв. Тия май са полудели.
                            Я кажи къде точно е магазина, че аз съм близко да мина да ги видя, че ми трябват. Благодаря предварително
                            "Магнолия" - осветителни телаСофия бул. "Гоце Делчев" бл 15Б тел 9586066
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #15
                              В големите магазини е така....!!! Там са свикнали да продават голямо количество от даден продукт...и не им прави впечатление дали му има нещо! В малките магазини може да се предложи много по добра консултация по даден проблем и да се предложи отбрана стока...!!! В момента работя за фирма, която е едно с ПРАКТИС, но има само малки магазини! От ПРАКТИС идват клиенти, който не са доволни от обслужването и си купуват същото на същата цена от нас....
                              Lancia Lybra 2,4JTD '03
                              Фиат Браво 1.9TD75 '97
                              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                              Коментар

                              Working...
                              X