Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български шофьорски речник

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Знаете ли защо до 14 год.възраст/може и да бъркам/ децата нямат право да се возят на предната седалка?За да не се научат да псуват толкова рано. Иначе и аз си благославям наред,но съм установил,че доста пъти се въждържам вече.Ще си взема бележка,да не ми стане навик. :D

    Коментар


      #32
      willow75bg написа:
      Знаете ли защо до 14 год.възраст/може и да бъркам/ децата нямат право да се возят на предната седалка?За да не се научат да псуват толкова рано. Иначе и аз си благославям наред,но съм установил,че доста пъти се въждържам вече.Ще си взема бележка,да не ми стане навик. :D
      Абе с мойте псувни... няма да ги чува само ако се вози в последния вагон на влака, не на задната седалка
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #33
        Децата имат право по закон да бъдат на предната седалка.

        Коментар


          #34
          ls1 написа:
          Децата имат право по закон да бъдат на предната седалка.
          ... ако няма задна поради спецификата на превозното средство.
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #35
            Не е верно, могат даже и да има задна седалка, стига отпред да няма активен еърбег.

            Коментар


              #36
              Е,аз съм добре-моите са големи,сами си карат колите,а аз си"мамя"на воля,макар,че жената все мрънка,че много съм псувал.Ма то с нашата култура на движение,какво друго остава.
              PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
              Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

              Коментар


                #37
                Тя и мойта все ми вика - "Защо крещиш ? Няма да те чуе !" Ама аде, то такива тъпанари има по пътищата и пешеходци и шофьори ...
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар

                Working...
                X