Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги от Стара Загора внимавайте!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги от Стара Загора внимавайте!!!

    Вече има патрулка с номер 5100!!! Снабдена е с камери....!!! Едно приятелче са го заснели как минава на червено и е без колан...!!! 800лв. му е акт-а!!!
    Lancia Lybra 2,4JTD '03
    Фиат Браво 1.9TD75 '97
    Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
    Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

    #2
    Мерси за предупреждението. Само не разбирам защо минава покрай патрулката на червено и без колан и каде я е видял таз патрулка...
    Fiat Uno 70SX

    Коментар


      #3
      Патрулните автомобили, оборудвани с мобилна фото/видеотехника, не са обозначени - цивилни са

      Коментар


        #4
        Kuku написа:
        Патрулните автомобили, оборудвани с мобилна фото/видеотехника, не са обозначени - цивилни са
        А на мен кой да ми каже :D аз още се чудя ква работа върши онази кутия до компютъра дето на нея са бутончетата за пускане и дето се ръгат кабелчетата :D :D :D ... и сега якото оглеждане за кола с номер 5100 ще спирам да огледам всички по подозрителни :D освен ако колегата standox_brava не каже и ква марка е била колата и ако може и цвета ако ги знае де
        Fiat Uno 70SX

        Коментар


          #5
          Въпросът не е да не те хванат, а ДА НЕ СЕ МИНАВА НА ЧЕРВЕНО и т.н.!!!Така че не "колеги, внимавайте!", а "колеги, стига с тарикатлъците!"Да изгорят повечко хора, па белким улиците ни станат по-приятни за каране!!!
          Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

          Коментар


            #6
            DEYAN IYI сега ми кажи че не си карал без колан и не си минавалн на червено и накрая чакай някой да ти повярва...
            Fiat Uno 70SX

            Коментар


              #7
              H8ME написа:
              DEYAN IYI сега ми кажи че не си карал без колан и не си минавалн на червено и накрая чакай някой да ти повярва...
              Без колан съм карал, ама НИКОГА не съм минавал на червено - що за тъпотия - изпробваш дали си безсмъртен ли, що ли...
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                kiro_of_the_day написа:
                H8ME написа:
                DEYAN IYI сега ми кажи че не си карал без колан и не си минавалн на червено и накрая чакай някой да ти повярва...
                Без колан съм карал, ама НИКОГА не съм минавал на червено - що за тъпотия - изпробваш дали си безсмъртен ли, що ли...
                говоря за нещо от сорта седиш си на светофара за десен завой и виждаш че от никъде няма никой и хоп айде да те няма на червено...
                Fiat Uno 70SX

                Коментар


                  #9
                  Аз не го казвам за да се пазят точно от нея...просто да се има едно на ум....!!! А дали е правилно да се минава на червено....естествено, че не....!!!
                  Lancia Lybra 2,4JTD '03
                  Фиат Браво 1.9TD75 '97
                  Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
                  Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

                  Коментар


                    #10
                    H8ME написа:
                    DEYAN IYI сега ми кажи че не си карал без колан и не си минавалн на червено и накрая чакай някой да ти повярва...
                    Не, не съм минавал на червено!Не, никога не карам без колан!Коланът не го слагам заради ченгелите, а заради себе си. Другото е, че не ми е удобно да карам без колан Трето, вече 4 дни си заключвам колана в хавата за дясната седалка, щото ми се счупи механизма, и докато го оправя ще карам така :P Аз съм ЗА яките глоби!!!Недисциплинираните се превъзпитават с бъркане в джобичката!!! ПП- като пешеходец често преминавам на червено, ама не между колите естествено То и тва е малко за глоба, ама айде сега
                    Бай Фичо - ега ти пауъра!!!

                    Коментар


                      #11
                      DEYAN IYI написа:
                      H8ME написа:
                      DEYAN IYI сега ми кажи че не си карал без колан и не си минавалн на червено и накрая чакай някой да ти повярва...
                      Не, не съм минавал на червено!Не, никога не карам без колан!Коланът не го слагам заради ченгелите, а заради себе си. Другото е, че не ми е удобно да карам без колан Трето, вече 4 дни си заключвам колана в хавата за дясната седалка, щото ми се счупи механизма, и докато го оправя ще карам така :P Аз съм ЗА яките глоби!!!Недисциплинираните се превъзпитават с бъркане в джобичката!!! ПП- като пешеходец често преминавам на червено, ама не между колите естествено То и тва е малко за глоба, ама айде сега
                      аз подкрепям изцяло!!!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар


                        #12
                        Абе ти чуваш ли се бе колега? Как 800 лв бре. Ми то за ПТП не е толкоз акт-а. Иначе за партулните автомобили които са снабдени с камери .. не е задължително да са цивилни. В София освен 3-4 цивилни, има и в няколко астри с надписи "ПОЛИЦИЯ" (нормалните полицейски астри) с камери. На един светофар бяха спряли до мен. И за разлика от другите които са с тъмни стъкла, астрите не са.

                        Коментар

                        Working...
                        X