Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Вандали и крадци бродят нощем... :evil:

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Друг случай. Седим си с жената в колата, току що съм паркирал и какво се заговорихме. Колата угасена. Върви едно говедо по улицата и почуква по колите. Ей тъй...върви и почуква за кеф докато минава. И минава покрай пунтото и тъй пак си почуква. Слизам аз, изправям моите 1.89 и изревавам "А ако дода да те чукна по главата, а?". При което хлапето ме поглежда нагло и казва ’А, сори пич, не та скиах че си в колата’. Значи него не му е че е направил нещо кофти, а че са го хванали. Сега някой ще каже ’голям праз, почуквал си докато върви.." е да ама утре ще го направи с ключ. И естествено не можеш да му опънеш ухото щото ще дойде родителя да си защитава горкото детенце то, ангелче ненагледно, наследник скъп ненараним, сакън, ще му създадем психологически стрес.Има един лаф ’Бий дупе да не биеш дупище.’
    Пунто SX 55 '95 Метан

    Коментар


      #32
      Абе ти му перни няколко шамара ей тъй профилактично .Преди няколко години едно на 18 години се напило и беше минало покрай спрените коли на блока и изкършило на всички коли огледалата .Но на една му с е опряло едното огледало и за щастие собственика на колата го вижда през прозореца излиза и му тегли един хубав бой. Вечерта бащата на момчето му вдига скандал защо го е бил а той вместо да се оправдава хвърля един бой и на бащата и работата приключи. Тъй че си има поговорка : дървото се превива докато е младо . :D Оставиш ли го да надебелее вече няма превиване .
      Фиат Панда 1.2 2006година
      Синджира си идва ,а козата я няма...

      Коментар


        #33
        коцев написа:
        Абе ти му перни няколко шамара ей тъй профилактично .
        Ти като Хитър Петър с менците - бие преди малкия да ги е счупил...
        M-Benz E 250 TD 150hp
        M-Benz 200d 75 hp
        Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

        Коментар


          #34
          Ами тъй де . Я виж баретите отзавчера как пребиха журналиста че снимал престъпниците .А да видим сега ще снима ли ???
          Фиат Панда 1.2 2006година
          Синджира си идва ,а козата я няма...

          Коментар


            #35
            Абе мен ми чупиха преден джам пред блока докато си беше паркирана колата. И то културно - на никой не пречеше. Има разни пиянки минават вечер точно през паркинга, та предполагам че на някой нещо му е хрумнало...
            Fiat Brava 1.6
            Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
            Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

            Коментар

            Working...
            X